לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2006, 06:19
  Naama157 Naama157 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
לינוקס מוצרים לבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "אתר לקניית מוצרים לבאר פרטי?"

שלום לך,

אין אתר מפותח במיוחד למוצרים לבר. אולי אתרים אמריקאים. האתרים שיש לנו די דלילים במידע, ומפרסמים בעיקר מוצרים ממש יקרים, כמו פותחן ליין ב-150 שקל....
אלו האתרים שאני מכירה. יכול להיות שאני לא מכירה את כולם.
בכל מקרה, אם תרצה מוצרים לבר אז למה דרך האינטרנט.. גש לחנויות של משקאות חריפים, קבל רעיונות ותעשה סקר שוק איפה הכי משתלם. אני יכולה להמליץ על מקומות אפילו כמו GOLF &CO, אצלם יש כוסות מרטיני, מרגריטה ועוד. אביזרים לבר יש ב- surprise שנמצאת בכל מני קניונים, אבל הם יותר של בנות :+)) יש גם דברים באיקאה (קישוטים, ואפילו כוסות). לגבי משקאות חריפים, הפעם לא אגיד שמות, אבל אם תעשה סקר שוק תגלה שיש לפעמים הבדלים במחירים גם של כמה עשרות שקלים בין החנויות השונות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2006, 09:30
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שטפן שמתחילה ב "..."

מניסיון אישי לא ממליץ על האתר הנ"ל, השירות מתחת לכל ביקורת, מחירים באתר לא מעודכנים ולכן מוצאים מרשימת הקניות ללא אישור וידוע הרוכש וכהנה וכהנה בעיות מבעיות שונות.

שיחה עם מנהל האתר והחנות (בחור בשם אילן או אלון, איני זוכר) העלה חרס, האיש לא מעוניין להקשיב.

איפה כן?

משקאות : דיוטי פרי, חו"ל, מבצעים איפה שאפשר - רשתות שיווק, רשתות עשה זאת בעצמך (הומסנטר מכרו פעם פינלדיה ב 45 ש"ח), חנויות קטנות וכו', להירשם לכל המועדונים שמעניקים הנחות בחנויות - דרך היין, בית המשקאות של נפתלי, חינאווי ועוד...

כוסות : חנויות אלכוהול מקבלות דוגמאות של כוסות עם לוגואים של החברות השונות, אני אוהב אותן ונוהג גם לאסוף ליופי וגם לשימוש פה ושם, בדר"כ נימכרות רק אם תבקש מהמוכר להציע לך כאלו במחירים שבין 5 (שוטיםשל סמירנהוף או אבסולוט) ל 20 ש"ח (גביע של אורוול) ולפעמים ניתנות חינם. כמו כן אני פונה לבעלי פאבים ומבקש כוס שמצאה חן בעיני כולל הצעה לשלם עבורה, לרוב אני מקבל אותה חינם אך משאיר טיפ נאה בתמורה.

מקומות נוספים לכוסות הם איקאה, חנויות כלי בית בקניונים וברחובות שם לעיתים ניתן למצוא דברים טובים ולא יקרים לדוגמא בששת בהרצליה, שוק מחנה יהודה בירושלים, בזאר בן יהודה במדרחוב בירושלים וכו'

פיצ'עפקס : מזלגות קטנים, קיסמים, מפיות, תחתיות וכו' - כמו כוסות - איקאה, חנויות לכלי בית.

דברים ספציפיים של חברה מסוימת או עם לוגו מסוים שווה לבדוק גם באיביי, קניתי משם 4 פוררים (מכשיר למזיגה מבקבוק) לפי מידה של 50 מ"ל - 80 ש"ח כולל המשלוח עד דלת הבית.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י The Cheff בתאריך 28-08-2006 בשעה 09:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר