לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2006, 17:12
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
עזרה... אי תשלום!! פליזז..

שלום לכולם...
אז ככה התחלתי לעבוד היום בתור עוזר לחשמלאי בניין. הגעתי לעבודה דרך כוח אדם.... אמרו לי בכוח אדם שהעבודה לא כול כך פיזית ונימצאת בסביבה סגורה ומאווררת. הגעתי לעבודה והסתבר לי שזאת בכלל עבודה בחוץ, בשמש הנוראית ועוד הנחת חוטי חשמל נורא כבדים בתוך האדמה (העבודה כי קשה שביצעתי עד היום) הסכמתי וביצעתי את העבודה בצורה מצויינת. עקב העבודה (והשמש) נישרף כול גופי ויש אפילו שלפוחיות. נשרפתי כי בכוח אדם לא אמרו לי להביע כובע או חולצה עם שרוולים ובכלל הכינו אותי לעבודה תחת קורת גג. עכשיו כול הקטע הזה אני מוכן לסלוח.. החלטתי בסיום העבודה ובהגעתי לבית שאני לא מעוניין לעבוד בעבודה שכזו ועוד בגלל השכר (20 ש"ח) אז אמרתי לכוח אדם שאני לא מעוניין לעבוד והם בתגובה אמרו לי שעם אני לא יוצא מחר לעבודה אני לא מקבל תשלום על היום! אמרו לי שזאת הייתה "התנסות" (אגב עבודה של 12 שעות)... (ממש לא התנסות!!!) ושהם לא מוכנים לשלם לי על העבודה שלי היום! בבקשה תעזרו לי מה אני עושה במצב שכזה למי אני פונה ואיך אני מקבל עזרה....

עם יש איזה שהם אתרים שמדברים על הנושא אני ישמח עם תרשמו לי פה.....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר