לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2006, 22:55
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
אוי אוי אוי, עצרו הכל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "..."

וזה ברבים כי מריאל אמרה שהיא מסכימה איתך.

אין שום דבר רע ברחמים, להפך. אין גם שום דבר רע ברחמים עצמיים, כל עוד זה במידה ולא שוקעים בזה.
אני אמרתי שלא הוגן להתרגז על אנשים כאלה, וגם לא לכעוס.
כדי לעזור למישהו צריך להזדהות איתו, כיוון שאם את לא מזדהה איתו, הוא לא יסכים לקבל עזרה. אמפתיה תעורר את הרצון והיכולת שלו לקבל את אותה עזרה. את חושבת שאם תבואי למישהו למתן עזרה ותצאי מנק' הנחה שאת מעליו, או לחילופין שהכל אצלו בסדר, אבל את מציעה לו עזרה בכל מקרה, הוא יסכים לקבל אותה? אני בספק.
אני חושב שאותם רחמים שאת ומריאל מתנגדות אליהם הם הטריגר לרצון להגיש עזרה, והטריגר לרצון לקבל אותה.

חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 00:28
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
תראה..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אוי אוי אוי, עצרו הכל"

"כדי לעזור למישהו צריך להזדהות איתו, כיוון שאם את לא מזדהה איתו, הוא לא יסכים לקבל עזרה."

בדיוק כמו שאמרת!
על מנת לשנות את הגישה של האדם שמשקר לעצמו, שקשה לו ללכת אחר האמת של עצמו, אותו אדם שמאמין במשהו אחד ופועל בניגוד לו, אני אמורה להזדהות איתו..להראות לו שאני מבינה אותו, להראות לו את "הדרך אל הכח" (הכח ליישם את האמונות הפנימיות שלו).

אני לא חושבת שאם אני אבוא לאדם בגישה מתנשאת, בחשיבה שאני מעליו - הוא יסכים לקבל עזרה, לדעתי זה בדיוק כמו להביע רחמים- זו התנשאות לשמה!
אני בעד רחמים עצמיים, כי אין כמו ביקורת עצמית (היא עוזרת יותר מהכל), אבל רחמים ממקור אחר לא יעזרו, כי הוא לא ירצה את העזרה הזאת.

חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 21:25
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מי משוגע?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chiribum שמתחילה ב "שיר חדש - "מיומנו של משוגע""

אהבתי מאוד את השיר. כשקראתי אותו אני הרגשתי שמי שמדבר זה בעצם האני הפנימי האמיתי של האדם - זה המשוחרר, המחייך, זה שרואה את החיים יפים, המאושר, זה בלי המסכה בדיוק רגע אחרי שקמים בבוקר עד שעוברת דקה אחת ופתאום כל הצרות של היום מתחילות לחדור למוח ולקלקל את כל ההרגשה.
מהבחינה הזו דווקא שני הבתים האחרונים די התחברו לי מאוד. האנשים בתוך תוכם הם אנשים טובים, אבל אנו עוטים מסיכות, מדברים יפה כפי שהמוסכמות דורשות, ואפילו חושבים לעצמינו רק במסגרת המוסכמות, ואז יוצא שבעצם מרוב התנהגות כזו אנו נופלים בפח של עצמינו.
זה מה שהרגשתי כשקראתי את השיר.
אה, כן, ואין פה שום משוגע. מי שמשוגע זה מי שעוטה מסיכה.

כל זה חשבתי לפני שראיתי את הפירוש שלך.
ניסיתי לראות את השיר לפי הפירוש שלך - נניח אדם עם פיגור שכלי, ואז ראיתי אותו אחרת. היטבת לתאר מה שאתה רוצה לומר בצורה לא מאיימת ובפשטות. בלי הרבה בלה בלה. השיר זורם וקליל, כפי שאמרה הולי.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר