לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2006, 02:35
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
לא לא ולא.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ayala שמתחילה ב "צריכה תרגילים להורדת הבטן"

שומן ל-א הופך לשריר, השריר הוא דבר נפרד והשומן הוא דבר נפרד. שריר יכול להתפתח ולהנתפח אבל הוא לא מעלים שומנים !

אם את רוצה באמת להוריד את השומן מהבטן תעשי דיאטה הליכות ריצות ותחזרי לפעילות וכושר. לאחר שתרזי מעט במשלה ותורידי את ההיקף של הבטן, אם תרצי לעשות שרירים ולחזק אותה א-ז תתחילי לעשות כפיפות בטן.

לבינתיים, תזכרי שכשאת רצה את מפעילה המון שרירים בגוף, את צריכה לדאוג שלא ייקבצו, ולהתחיל לאט ולעלות את המינון, פעמיים בשבוע הליכה מהירה, אחר כך 3 פעמים בשבוע הליכה מהירה, ואז פעם ריצה ופעם הליכה מהירה, ככה לאט לאט תחזרי לכושר. תזכרי שצריך לעשות את זה לאט ומתון - אין דבר כזה הורדה מהירה בלי הזקה לגוף. תעשי את זה לאט ובטוח. וכשתרצי לפתח שרירים ל-א-ח-ר שהורדת את השומנים, נשמח לעזור לך בתרגילים. יש המון תרגילים מצויינים שאני יכולה להמליץ לך עליהם.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 21-08-2006, 13:03
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
תגובה

תעשי הליכה 5 פעמים בשבוע לפחות 30 דקות כל פעם בקצב שאת מתאמצת אבל יכולה לדבר,
תלכי לחדר כושר ותעבדי על המכשיר 'אליפטי' (ככה אני מכיר את זה), לפחות 20 דקות בכל פעם, 3-4 פעמים בשבוע.
אל תאכלי שטויות אבל אל תמנעי מלאכול.
את הסוכר שאת שמה בתה יש לך גם בפירות, מקסימום 3 פירות בינוניים ביום. להרעיב את עצמך זו שטות (מניסיון- את בסוף תקאי, לא נעים).
שריר מאומן שורף פי 8 יותר קלוריות משריר לא מאומן- קחי את זה בחשבון.
יומיים מנוחה בשבוע, אל תתחילי ישר עם 5 אימונים בשבוע.
שחייה- בשום פנים ואופן לא!!! כשאת שוחה, את אמנם מורידה קלוריות וזה ממש טוב. אבל כשאנחנו שוחים הגוף פולט חומרים שאנחנו זקוקים להם, וכאשר את יוצאת מהבריכה את תאכלי יותר...

הכי חשוב- בספורט- להישאר בדופק של הורדת השומן, 70% מהדופק הכולל (אצלי זה בין 150-160 פעימות בדקה- גיל 16), יותר מזה ואת בונה שרירים.

אם יש לך שאלות את יכולה לשאול, בפרטי יותר נוח כי אני לא ממש נכנס לכאן...
חזרה לפורום
ישן 21-08-2006, 18:13
  kookie kookie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל kookie

אני לא מתיימר להיות מומחה בעניין, יש כנראה הרבה דרכים לעשות את זה אבל הנה מה שאני הייתי מציע:

את צריכה לצאת לריצות פעמיים שלוש בשבוע על מנת לשרוף את השומן. שום תרגיל לא יעשה את אותו אפקט בכזאת מהירות.
כמובן אפשר ללכת אבל זה פחות יעיל וגם כל עוד את צעירה (ובריאה) באמת שאין שום סיבה לא לרוץ, רק יעזור לשמור על הבריאות ולעלות את הסיבולת לב\ראיה שלך. אפשר גם במקביל לריצות לעשות תרגילי בטן (הכי פשוט זה כפיפות בטן לסוגיהן) וזה יעזור לחיטוב השרירים אך עדיין אי אפשר בלי הריצה כי זה מה ששורף את השומן. אם את לא רגילה לרוץ, אני לא אשקר לך, הריצות הראשונות יהיו קשות, יהיה לך קשה לסיים אפילו קילומטר וחצי בלי כאב ובחילה והרגשה חרא באופן כללי. אבל החדשות הטובות הן שמהר מאוד (שבוע שבועיים) יהיה משמועתית יותר קל, עדיין ידרש מאמץ אבל לא תרגישי חרא יותר. ותוך חודש חודשיים את תרוצי גם 5 קילומטר בלי להתלונן יותר מדי. הדבר החשוב ביותר, וזה נכון לגבי כל סוג של תרגילי כושר, הוא הקפדה. חשוב לא לוותר ולא לעשות לעצמך הנחות, שמת לעצמך מטרה לעשות מרחק כזה וכזה או זמן כזה וכזה אז לא לוותר לעצמך בקלות (זה הקטע הקשה באמת בהתחלה). אהה ולאכול נכון גם כן לא יזיק אבל בקטע הזה אני מפחד ליעץ, צריך ללכת לאנשים שזה המקצוע שלהם.
חזרה לפורום
ישן 21-08-2006, 22:19
  nadive nadive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.06
רוב הבנות לא אוהבות לרוץ.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי kookie שמתחילה ב "אני לא מתיימר להיות מומחה..."

וכשמדברים על שומנים עדיף ללכת ולא לרוץ, קבלי הסבר: כאשר את הולכת את שורפת שומנים, למה? מפני שבהליכה מהירה הגוף לא זקוק נואשות למקור אנרגיה שזה עתה נכנס לגוף, אז הוא משתמש במקור יעיל יותר- שומנים. כאשר את רצה, הגוף ממש קורא לעזרה וצריך דחוף אנרגיה, אז הוא לוקח את מה שהכי זמין- אוכל שזה עתה התפרק (קלוריות). (קלוריה לנשארת בגוף יותר מידי זמן הופכת לשומן).
וכן, אני מסכים עם Gwenhwyfar שאומרת שבנות לא רצות, הן לא ממש זקוקות לזה, הן לא הולכות(לפחות לא כולן) להיות הגולני או להיות מרתוניסטיות. מה שמעניין נשים (לפי דעתי, תתקנו אותי אם אני תועה) זה איך הגוף נראה, שבעצם יהיו לה 16% ומטה כבר מקנה לה מראה טוב. הליכה מספיקה.
אני ממליץ גם לעבוד על מכשיר האליפטי כדי לעצב את האגן והשוק.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר