לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2006, 20:50
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי maxim k שמתחילה ב "חחח"

כמובן

ועכשיו ברצינות.. זה צמצום פערים לא? לדעתי יש קשר..

למיקרוסופט יש עבר של העתקות העתקות והעתקות.. וגם בהווה זה קיים.. ובגלל זה מהמהלך מאוד אופיני להם..

מיקרוסופט טובים בדבר אחת: יצירת תוכנות ידידיות למשתמשים לא מנוסים, אבל חוץ מזה.. אין יותר מידי דברים אחרים טובים...

זאת הסיבה לדעתי למה למיקרוסופט יש מונפול, הרוב המוחלט של המשתמשים הם לא מנוסים, ובכלל לא יודעים על החסרונות של המוצרים של מיקרוסופט.. ויש הרבה... לא אכפת להם.. העיקר "שזה ייראה טוב ושזה יעבוד פחות או יותר" עובד זה כן, אבל רק פחות או יותר..

אני מאמין שכל זה קיים גם ב- ASP, זה לא דבר יוצא דופן..

וגם ב- ASP המעתיקנות שולטת, גם ב- ASP יש 40 מגה של ממשק ו- 5 מגה של זבל, גם ASP עולה כסף והתמורה אפסית, גם ASP זה כלי ששווה כמו כל שאר השטויות של מיקרוסופט כמו מה שהם מכנים אבטחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 21:51
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
אני מסכים בקשר לעניין הממשק משתמש לעומת האיכות
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "כמובן |פרש| ועכשיו ברצינות....."

אבל דווקא בפלטפורמת הדוט נט נראה שמיקרוסופט עשו עבודה לא רעה. הם בדרך הנכונה. אני צופה שלאט לאט הם יעבירו גם את הקוד האמיתי של וינדוס למבנה דומה, ולא יעשו רק ב"כאילו"..ואז גם לא יהיה צריך שום פלטפורמה נוספת, והכל ירוץ מהר יותר - וכך גם תיפתר הבעיה המרכזית של יישוי דוט נט - יעילות...אני מעריך שזה יקרה בגירסא אחרי vista....

אבל בכל מקרה, בקשר לדברים שאמרת...אני לא מבין למה אתה מתייחס כל כך רע ל"העתקה".
זה לא שהם לקחו את קוד המקור של JAVA והעתיקו. הם זיהו כמה רעיונות טובים וניסו לשלב אותם בטכנולוגיה שלה. אני בכלל לא חושב שזה דבר רע, כי בסופו של דבר זה מוביל לאיכות טובה יותר במוצר.

ועוד משהו...הבעיה של מיקרוסופט זה לא הכל. מבחינת תוכנות בודדות, היא עושה עבודה לא רעה. הבעיה המרכזית שלה, היא שהבסיס - וינדוס - הוא חתיכת חתיכת זבל בלי אבטחה ועם תכנון לקוי, שבמקום לשכתב אותו מאפס, מנסים כל הזמן לעקוף את הבעיות...וזה בעצם מה שכל כך גרוע בוינדוס. עדו לה כל כך הרבה ניתוחים רשלניים כדי לתקן את הפגמים המולדים שלה, ועכשיו היא שמיכת טלאים. כמובן שיש לזה השפעה גם על כל התוכנות שרצות תחת וינדוס, אבל בעיקרון, אם יעשו גירסא חדשה לגמרי של וינדוס, בסגנון לינוקס, זה יהיה משתלם מאוד למיקרוסופט לטווח הארוך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר