לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2006, 08:42
  yanivib3 yanivib3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
המוסריות לחסל אותנו

כפרי דרום לבנון הם מעוזים צבאיים של חיזבאללה ,משם שוגרו רקטות לישראל, בכפרים
אלו היו מצבורי תחמושת ולוגיסקטיה של חיזבאללה ובכפרים אלו שהו בעיקר אנשי חיזבאללה לאחר שרוב האוכלוסיה
האזרחית נטשה אותם.
במהלך המלחימה בלבנון, צה"ל הקריב עשרות חיילים בלחימה בכפרים אלו במקום
להחריבם עד היסוד ע"י הפצצות\ארטילריה.
חיילים אלו הוקרבו על מזבח המוסריות, בטענה שצה"ל לא יכול מוסרית להחריב כפרים אלו.
* האם המוסריות הביאה לצה"ל ומדינת ישראל נצחון בקרב מול החיזבאללה ?
* האם המוסריות הביאה לניצחון ישראלי בזירה הבינ"ל ?
* האם המוסריות חיזקה את מדינת ישראל מבחינה פנימית ?

התשובה על שלושת השאלות הללו היא שלילית.
יותר מכך - דווקא המדינות והארגונים שפועלים בצורה בלתי מוסרית הם אלו שזוכים בהישגים משמעותיים:
אני מביט על איראן,לבנון וחיזבאללה - אלו מדינות\ארגונים שמוסריות היא הדבר האחרון שאפשר לאמר עליהם.
איראן מצפצפת על העולם מפתחת גרעין ומחמשת חיזבאללה, וזוכה לקבלת תמריצים מהמערב ובלבד שתזנח את פרוקיט הגרעין למטרות צבאיות.
לבנון - שהרשתה לארגון חיזבאללה לפעול בתחומה, זוכה כעת למאות מליוני דולארים סיוע מהמערב ומדינות ערב.
חיזבאללה - זה שהתחיל בעימות,זה שהפציץ במשך חודש ובכוונת תחילה ישובים אזרחיים ישראלים (הוא כמעט ולא תקף מטרות צבאיות בישראל)- זוכה כיום לכבוד רב וליוקרה.

האם ישראל זוכה במאות מליוני דולארים כספי שיקום מהמערב או מהאו"ם כפרס על מוסריותה ?
האם ישראל זוכה ליוקרה וכבוד בגין מוסריותה ?
האם ההרתעה הישראלית התחזקה בעקבות מוסריותה ?

המסקנה היא שבעימות הבא מול חיזבאללה ,מוסריות היא הדבר האחרון שישראל צריכה לנהוג לפיו.
כל כפר שמשמש לירי או לוגיסטיקה עבור חיזבאללה, יושמד עד עפר.
כך גם נפגע משמעותית ביכולות הלוגסיטיות,באנשי חיזבאללה ובמערך הרקטות שלו.
כך נחסוך בחיי חיילי צה"ל.
כך נעצים את ההרתעה הישראלית.

במזה"ת מנצחים מלחמות לא ע"י מוסריות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2006, 09:59
  M-270 MLRS M-270 MLRS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yanivib3 שמתחילה ב "המוסריות לחסל אותנו"

מסכים איתך ב 1000000% אבל תגיד את זה לשכן שלי, שהוא במקרה ראש הממשלה...
נעשו במלחמה הזאת טעויות טקטיות מחרידות מצידנו בשדה הקרב. בלחימה מהסוג הזה אתה לא יכול לפרוס סוללת תומת"ים ולהפעיל אותה אך ורק מ 20-30 מטר, זה פשוט לא יעיל ולא מוביל לתוצאות הרצויות וזה כבר הוכח (מחבלי החיזבאללה התחבאו מזה בקלות). השאלות הקשות שאני שואל הם:
1- למה לא נכנסו עם הדוהרים לעומק שטח דרום לבנון ביחד עם הטנקים על מנת לסייע בצורה הרבה יותר טובה ויעילה לכוחות החי"ר ולהפוך את מרחבי שיגור הרקטות ובעיקר הבתים שבהם התבצרו המחבלים לעיי חורבות? זאת מלחמה, לא?
2- האם לא התקדמנו בשנים האחרונות? בקושי ראיתי משגרי רקטות MLRS בפעולה! זאת בושה כי העוצמה של רקטות MLRS עולה בהרבה על הדוהר.
3- למה חיל האוויר השאיר בתים על טילם בכפרי דרום לבנון וברובע דאחייה? מישהו מוכן להסביר לי למה??
ישן 22-08-2006, 14:23
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי M-270 MLRS שמתחילה ב "מסכים איתך ב 1000000% אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי M-270 MLRS
מסכים איתך ב 1000000% אבל תגיד את זה לשכן שלי, שהוא במקרה ראש הממשלה...
נעשו במלחמה הזאת טעויות טקטיות מחרידות מצידנו בשדה הקרב. בלחימה מהסוג הזה אתה לא יכול לפרוס סוללת תומת"ים ולהפעיל אותה אך ורק מ 20-30 מטר, זה פשוט לא יעיל ולא מוביל לתוצאות הרצויות וזה כבר הוכח (מחבלי החיזבאללה התחבאו מזה בקלות). השאלות הקשות שאני שואל הם:
1- למה לא נכנסו עם הדוהרים לעומק שטח דרום לבנון ביחד עם הטנקים על מנת לסייע בצורה הרבה יותר טובה ויעילה לכוחות החי"ר ולהפוך את מרחבי שיגור הרקטות ובעיקר הבתים שבהם התבצרו המחבלים לעיי חורבות? זאת מלחמה, לא?
2- האם לא התקדמנו בשנים האחרונות? בקושי ראיתי משגרי רקטות MLRS בפעולה! זאת בושה כי העוצמה של רקטות MLRS עולה בהרבה על הדוהר.
3- למה חיל האוויר השאיר בתים על טילם בכפרי דרום לבנון וברובע דאחייה? מישהו מוכן להסביר לי למה??

למה?..בגלל מוסריות בעע..
בגלל פוליטיקה,בגלל שאולמרט רוצה להראות שהנה "יצאנו להלחם והנה זה לא שינה כלום עדיף לעשות הסכם שלום"
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר