לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2006, 01:36
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
מי שלא היה שם, פשוט לא יבין...(מכתב פתוח לאמהות )

מי שלא היה שם, פשוט לא יבין...(מכתב פתוח לאמהות )לוחם שחזר ( , 17/08/06 21:53

מי שלא היה שם, פשוט לא יבין.
לא יבין, איך הגענו כולנו 100% התפקדות לימחי''ם באזור הצפון באוטובוסים של אגד מפוצצים באזרחים שלבשו מדים, ובאו להלחם על הארץ המובטחת.
מי שלא היה שם, לא יבין למה בתוך האפודי חזייה מצאנו גלויה משנת 1983. איפה כל הכסף של הימחי''ם?
מי שלא היה שם לא יבין, איך כל משקית כלום או כל גובני'ק, מסתובבים עם מקוצרים, בזמן שהלוחמים קיבלו נשקים ארוכים ממלחמת שלום הגליל ואיתם צריכים לבצע לוחמה בשטח בנוי.
מי שלא היה שם לא יבין, איך במו עיניי ראיתי שזורקים על הכביש ליד אביבים 2500 מנות חמות, כי הכוח חיכה וחיכה לארוחת הערב לפני הקרב, אבל איזה נהג, עשה הפסקה לסיגריה איפשהוא, ובסוף הלוחמים נכנסו ללבנון רעבים...
מי שלא היה שם לא יבין, איך יצאנו מלבנון אחרי לילה של פשיטה וחזרנו לישון בתוך הפרדסים, כי מזכירי הקיבוצים לא הסכימו שנישן על הדשא או במקלטים הנעולים בקיבוץ.
ואחר כך שואלים למה נהרגו חיילים בבית הקברות של כפר גלעדי...(כמה אירוני, נהרגו בבית קברות(
מי שלא היה שם לא יבין, למה שפוצצו לנו את התחת בעשרות טילי נ''ט, ולא קיבלנו אישור להרוס את הבתים ליד כדי לפתוח שטח. ולמה אנחנו אכלנו חצי לחמניה ביום, כי אסור לפגוע בפרדסים של הלבנונים, על מנת לנטרל את האיום ולהביא אספקה, כי הם חפים מפשע.
אני לא ימני, אבל מי שלא היה שם, לא יבין ואף לא ישכיל למה המלחמה הזאת היתה של בני קיבוצים ובני משקים ושל דתיים ושחור לבן (עולים חדשים ומזרחיים)
למה קצין ילדון שפגשתי, סיפר לי שהוא היחיד מכל החבר'ה שלו מרעננה ומרמת השרון שהתגייס לקרבי...

למה הבת ואשתו של אולמרט אומרות שאנחנו רוצחים...
ולמה, למה אלוהים הרגת בנו...
אמהות יקרות, הגרון חונק בי, שנים מחברי נהרגו, ועוד כמה נפצעו וישארו נכים לנצח ואני יכול לצרוח, ומקווה שזה יועיל...
אמהות יקרות, תצעקו את הצעקה של הילדים שלכם שעדיין משרתים כלוחמים בסדיר, כי אף אחד לא ישמור לכן על הילדים...
ושלא תבינו אותי לא נכון. יכולנו לנצח, אנחנו חזקים יותר, חכמים יותר, מתוחכמים יותר, ומישהוא פישל בענק, וזה לא הלוחמים הקטנים....
לזכרם של המתים, ולא ישובו...

רוני , חיפה
(18.08.06)

מקור
http://yeshanews.com/?id=51375

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2006, 13:12
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מישהו אחר שכן היה שם - חושב אחרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "מי שלא היה שם, פשוט לא יבין...(מכתב פתוח לאמהות )"

[1] לא מדובר בסקופ/חדשות אלא בדעת יחיד ומקומה לא בפורום זה
[2] לא הייתי נזעק אם לא היית מבצע את הקישור/סמיכות בענין המזכירים שלא פתחו את שערי הקבוצים/ההרוגים בכפר גלעדי. "אינך ימני" לדבריך וזה כלל לא משנה אך תאר לך שמישהו היה עושה קישור דומה בין "המתנחלים שלא פתחו את ביתם ב..." ו"ההרוגים ב...." ללא כל ציון מקרה פרטני והקשר לוגי בין השניים. היית נזעק? גם אני.
[3] לא היה תכנון אסטרטגי, לא הייתה חשיבה טקטית - נכון. כשל לוגיסטי? בהחלט. לקויים בימ"חים וחסרים - אכן כן. אטימות של מפקדים? נכון מאוד. אפשר לבקר את כל אלה בעניניות וללא קול נהי. לא זו הדרך להספיד חברים שאבדו לשוא.
אבל - למרות שלי עצמי כקצין לא היה מקוצר לא ראיתי ג'ובניקים או שלישות עם 16 M מקוצר ולמרות שגם אלינו הגיעה האספקה אם הגיעה באופן אקראי אחת למספר ימים - לא ראיתי נהגים משליכים מנות מזון. [אני בהחלט מאמין כי אתה ראית זאת - אך גם אתה מציין זאת לא ארוע חוזר ולא זה היה הלך הדברים]
*
לעינין המרכזי ולגבי מה שאני יכול להעיד כמי שיחידתו נדדה לאורך הגזרה עוד משלב החטיפה: הקבוצים יפתח יראון וחניתה והמושבים אביבים, זרעית, שומרה ונטועה פתחו את שעריהם, את מקלטיהם, את המזווים שלהם ואת ליבם בפני מאות רבות של חיילים. אחוש ככפוי טובה אם לא אודה לאנשים נפלאים אלו אשר במצוקתם מצאו את הכח לפתוח את חדריהם, מבני הצבור שלהם ולהצטופף עם חיילים במקלטיהם.
חבוט בפורום זה או באחרים בפוליטקאים בעלי המדים ונטולי המדים כאוות נפשך. הרפה בבקשה מתושבי הצפון.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 22-08-2006 בשעה 13:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר