לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2006, 20:17
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
הוא פשוט הזהיר אותך שאין לך מה לנסות לפרוץ לתוכנה שלו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eliman שמתחילה ב "לא הבנתי מה הוא עשה שם....."

הצפנה סימטרית סטנדרטית בחלונות לדוגמה היא 128 ביט (מחוץ לארה"ב - 56), כך שזה אומר שייקח לך זמן לפרוץ את ההצפנה של מה שהוא לא שלח לך.
הצפנה מתבצעת ע"י מנגנון public key (לא נכנס לזה הרבה), כאשר המפתח הוא הserial שאתה תקבל.
אם ההצפנה היא ב 256 ביט, זה אומר שבלי סיריאל מתאים ייקח לך הרבה זמן לפרוץ את התוכנה

בנוסף הוא אמר שיש אפשרות לתוכנה לשלוח ליוצר שלה פרטים על מי שהפעיל אותה עם מפתח, וככה הוא ידע אם השתמשת במפתח קיים, ידע את הIP שלך ואם תגיד "פתחתי את התוכנה" אז הוא יידע ששיקרת ו"לא תקבל חרא בפעם הבאה" (תרגום מדוייק)

מה עוד הוא אמר שם?
אל תנסה להפעיל אותה על מכונה ווירטואלית, התוכנה הזו יודעת לבדוק אם אתה מנסה להפעיל ממכונה ווירטואלית ופשוט לא תעבוד.

אה-כן, ויש לו עוד גירסה קצת שונה שאין סיכוי שמישהו אי פעם בעולם יראה אותה...
זהו, שאלות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2006, 23:18
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
לקוד פולימורפי אין קשר לפולימורפיזם של תכנות מונחה עצמים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ם_O שמתחילה ב "בטח שיש קשר לפולימורפיזם, מה הקשר לאין קשר?"

קוד פולימורפי הופיע הרבה לפני וירוסים פולימורפיים. הוא במקור הומצא על ידי מתכנתי משחקים, אשר חיפשו דרך לייעל את המשחקים מכיוון שהמחשבים היו חלשים. התוכנה הייתה משנה את עצמה, בדרך כלל רק חלקים קטנים, כדי לחסוך זמן ומקום. רק מתכנתים מוכשרים השתמשו בזה כי הקוד הפך למאוד לא קריא. כיום השימוש הכי נפוץ בקוד פולימורפי הוא לא בוירוסים, כמו שכולם פה זורקים בלי שום סיבה, אלא בהצפנה. וזה בדיוק מה שקורה במקרה הזה. מצפינים חלק מהקוד, וחלק משאירים לא מוצפן, כדי שהתוכנה תוכל לרוץ ולפענח את שאר התוכנה המוצפנת.
קוד פולימורפי הוא קוד שמשנה את עצמו - נקודה. בכלל לא חייב להיות שימוש בתכנות מונחה עצמים. לא צריך לערבב נושאים שונים ולחפש איזשהו קשר עקיף רק כדי להתוווכח. זה נושאים לא קשורים.
ישן 26-08-2006, 22:34
  eliman eliman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי DrTempi שמתחילה ב "סליחה על הבורות ועל ההצתה מהאוחרת"

בוא אני יספר לך מההתחלה.. הכל התחיל לפני 4 וחצי שנים.. אני משחק במישחק שקוראים לו TACTICAL OPS כבר 4 וחצי שנים או 5 אני כבר לא זוכר.. אני משחק בלי צ'יטים ויום בהיר אחד המציאו הגנה חדשה.. ואמרו לי שזה מביא באן גלובלי ואני לא האמנתי ישר נרשמתי לאתר צ'יטים הורדתי צ'יט ראדר שיחקתי שיחקתי וכלום יום למוחורת אני בא להיכנס וזה רשם לי שיש לי באן גלובלי איזה בעסה.. וראיתי שאחד מצא איזה פרוטוקול להצפין או לא יודע מה את האייפי כי ניראה לי זה עובד על מיקוד והוא רשם את מה שהראתי למעלה אז אני חשבתי אולי אפשר לבקש ממישהו שיעשה לי איזה משהו דומה בתשלום וזה ניראה לי המקום הכי טוב לבקש למעונינים הנה התוכנה : http://83.149.98.44/~acpheavy/acp.exe

VATOS LOCOS 4 EVER

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר