לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2005, 12:53
  IntelligenceAgent IntelligenceAgent אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.04
כושר גופני ?

היי
טוב הפעם עשיתי שיעורי בית, לא מצאתי על זה פה חומרה טוב בשבילי
טוב אני בן 14...עד לפני כמה זמן רציתי חמ"ן\ממר"מ...אבל, מה לעשות, הורעלתי
וגם הבנתי שאין מצב שאני אגיע לשם עם פרופיל 97, רק אולי לחמ"ן
בקיצור, יש לי כושר גרוע...אבל גרוע
מכירים את הילדים שבשיעורי ספורט יושבים כל הזמן ולא עושים כלום ? אני כזה
רק כשיש ריצה או משהו מסודר (ולא סתם משחק עם כדור) אני רץ...ואז מוציא תוצאה לא משהו טובה
(בריצת 6 דקות עשיתי קילומטר אחד נדמה לי...)
עכיו, אני רוצה להיות ביחידה קרבית טובה, עדיין לא החלטתי איזו...
בקיצור, האם צריך להתחיל להתאמן מעכשיו ?
ואני יודע שכולם יגידו כן...אבל הכוונה לא אם כדאי להתאמן בכללי, אלא אם זה באמת הכרחי להתחיל להתאמן מעכשיו בשביל הצבא, או לחכות לגיל 16 ככה, שיהיה מספיק זמן לקראת גיבושים...
אז לענות אם זה כדאי להתאמן בשביל הצבא, לא בכללי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2005, 13:20
  מוזלמן מוזלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
אחי אז ככה בוא אני יגיד לך בדיוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "כושר גופני ?"

א כול) את עוד צעיר ויש לך עוד זמן אתה בכלל לא צריך לחשוב על זה אז אין מבחינתך לחץ בכלל
ב) כושר אחי זה תמיד טוב שיהיה לך וזה לא יכול להזיק לאף אחד שתעשה אם עצמך מהשו אבל לא בשביל צבא ומה עוד שאני ימליץ לך בהרבה יותר מחום לא להתחיל גם בכתה י אם כושר כי להתחיל מכתה י רק תפגע בעצמך שברי מאמץ וכו' לכן כדאי לך שהכל יהיה מבוקר ולא צריך להגזים בשום דבר אם אתה רוצה כושר באמת טוב שלא יזיק וגם זה דבר הכי טוב אם תתמיד שיכון להכין אותך לצבא זה שחיה ואני אומר לך מנסיון בנסוף אין לך מה להיות לחוץ מזה שאתה גרוע בספורט זה לא משנה לרוב כל החברה האלה שאחרי זה רוצים להיות ביחידות המובחרות מגעים יהיה לך זמן לבנות את עצמך בנוסף זה לא רק כושר ומחפשים לכל היחידות הללו חברה רצינים בעלי כושר הנהגה ויכולות גבוהות וראש על הכתפים

ישן 03-01-2005, 15:38
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "טוב אז בינתיים אני אתאמן ממש..."

אני אומר לך, להיות פדעה זה ממש לא טוב, כמה שיותר מוקדם להתחיל להתאמן יותר טוב. חוצמזה אם באופי שלך אתה פדלעה איך אתה רוצה להגיע ליחידה מובחרת? אני לא יורד עליך, אלא רק בשביל שתבין שככל שתקדים לשנות את האופי הזה יותר מוקדם כך יטב. בינתיים אני לא ממליץ לך להתחיל עם משקלים בגלל שאתה בשלבים קריטיים של הגדילה, ואתה לא רוצה פציעות בשלב כזה. בינתיים מה שאני ממליץ לך זה ריצות של שלוש פעמים בשבוע ריצה,תעבוד על תרגילי גמישות, כפיפות בטן ומרפקים אפ'פעם לא יזיקו וגם תתאמן על מתח. בינתיים לא כדאי לך להתחיל להתאמן לקראת הצבא, אלא פשוט כדאי שיהיה לך כושר שזה דבר שיעזור לך המון בחיים תאמין לי. בהצלחה! וכל הכבוד שאתה מתעניין בצבא כבר בגיל כזה.
ישן 03-01-2005, 17:51
צלמית המשתמש של פינלנד
  פינלנד פינלנד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.05
אתה צצצצצעיר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "כושר גופני ?"

אתה עדיין ילד. באמת, בגיל הזה לא חשבתי על צבא בכלל, ואני אומר לך שאם תתלהב יותר מדי,
עוד שנה שנתיים יצא לך כל האוויר שתראה מה זה באמת צבא. לא יהיה לך כח לשמוע על צבא בכלל.
לאט לאט, אל תתעסק בדברים כאלה, אל תעזוב את הילדות כל כך מהר, לא תמיד טוב להתבגר מהר.
אני ממליץ לך להתעסק בדברים של ילדים בגיל שלך, אני בגיל שלך חלמתי על שב"כ מודיעין ושטויות כאלה.
גם אני אהבתי לשמוע סיפורים והסתכלתי על אחים שלי הגדולים, אבל עד כאן.
לך, תראה פוקימון דיג'ימון וכל מיני דברים של ילדים כי אתה עדיין כזה.
ואני לא בא לרדת עליך, אבל צבא בגיל שלך רק יזיק לך. אני יודע כי אני מכיר מקרוב ילדים שכל החיים
שלהם דיברו על צבא ויחידות מובחרות ועד שהגיעו לצבא הם בסוף היו שריונרים, או ג'ובניקים, כי כבר
יצא להם מהתחת לשמוע על יחידות וכל הבולשיט הזה.
מה שכן, תמיד טוב להתאמן. תמיד. תתאמן, כי עוד שנה שנתיים אתה תהיה מעל בהרבה מחברים שלך
ויהיה לך הרבה יותר טוב כשהם רק יתחילו לשמוע על כל מיני ריצות ושכיבות שמיכה למיניהם.
אתה תעבור עוד הרבה מאד מאד מהפכים עד גיל 18 תשמע לי. כל יום יהיו לך מחשבות אחרות,
כי לילד מתבגר יש בילבול, ואתה לא תזכור בכלל את השאלות ששאלת כאן בפורום הזה, כי אתה תהיה
בנאדם אחר. אתה תשתנה מהקצה לקצה, לכן לא כדאי בכלל להתחיל להיסגר על משהו מעכשיו.
אני ממליץ לך באמת, בתור עיצה ידידותית, לחזור לפורומים האלה בזמן שיותר יתאים לך.
עוד שנה וחצי שנתיים, בסוף כיתה י' - י"א.
אתה יכול לקבל את ההמלצה, אתה יכול גם לא.
אני מאחל לך המון בהצלחה במה שלא תעשה ובאיזו דרך שלא תבחר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר