לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2006, 10:37
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
מעבר ל"סנסציה" המדומה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ריאה ירוקה שמתחילה ב "הצצה למערך המודיעין שהפעיל חיזבאללה."

מה??!??! לחיזבאללה תמונה של סמל טייסת הקרב הראשונה? אללי!

ועוד כהנה וכהנה פנינים, יש לשים לב שפרסום החומר משרת את הצנזורה, במאבק חסר הפשרות כנגד הפטפטת בכלל ובאינטרנט בפרט.

אין ספק שהפרסום מגמתי ומשרת את המערכת, יש לזכור, יחד עם זאת, כי באתר דו"צ סמלים ומידע רב מאוד, וכי אתר ISAYERET עומד כיום בל דרישות הצנזורה.

האם ישובו הימים של צנזור מספרי מטוסים, תגי יחידה ועוד?

במאמר מוסגר על הצנזורית הראשית, בראיון עמה בגלי צה"ל לפני מספר ימים היא שבה ואמרה שלא אכפת לה שפרסמו מקומות נפילה מדויקים - כולל רחוב - של רקטות, בתחומי יישובים, כי (וכאן הסבירה שהיא באה מתחום חקר ביצועים וחקר טק"ק) "לא ניתן לטווח קטיושות" .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 13:19
  הרמס הרמס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "מעבר ל"סנסציה" המדומה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טל ענבר
מה??!??! לחיזבאללה תמונה של סמל טייסת הקרב הראשונה? אללי!

ועוד כהנה וכהנה פנינים, יש לשים לב שפרסום החומר משרת את הצנזורה, במאבק חסר הפשרות כנגד הפטפטת בכלל ובאינטרנט בפרט.

אין ספק שהפרסום מגמתי ומשרת את המערכת, יש לזכור, יחד עם זאת, כי באתר דו"צ סמלים ומידע רב מאוד, וכי אתר ISAYERET עומד כיום בל דרישות הצנזורה.

האם ישובו הימים של צנזור מספרי מטוסים, תגי יחידה ועוד?

במאמר מוסגר על הצנזורית הראשית, בראיון עמה בגלי צה"ל לפני מספר ימים היא שבה ואמרה שלא אכפת לה שפרסמו מקומות נפילה מדויקים - כולל רחוב - של רקטות, בתחומי יישובים, כי (וכאן הסבירה שהיא באה מתחום חקר ביצועים וחקר טק"ק) "לא ניתן לטווח קטיושות" .

מה הבעיה להשיג בכלל תמונה של סמלי טייסות? יש אותם באתר חה"א בכותרת סמלי טייסות\=
ישן 24-08-2006, 12:28
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
אין בטחון מידע.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ריאה ירוקה שמתחילה ב "הצצה למערך המודיעין שהפעיל חיזבאללה."

אני זוכר את ההלם שחטפתי כשראיתי כתבה מפורטת ומדויקת להפליא על היחידה שלי ב-isayeret, כולל מידע שלהבנתי הוגדר כסודי ואף כסודי ביותר. לשמחתי, המידע ירד משם לאחר זמן מה, אבל מי יודע איזה נזק כבר נגרם?
אישית, אני לא מבין את תופעת הברברת המטורפת שלנו. נראה כאילו אנשים שכחו שעבודת מודיעין טובה דומה יותר להרכבת פאזל מאשר למציאת מידע מושלם. גם פריט המידע הטריוויאלי ביותר עשוי, בהקשר הנכון, לסייע בפענוח תמונה רחבה בהרבה.
אז כן, לדעתי צריך לשוב ולצנזר סמלי טייסות, שיוך יחידות לבסיסים, אמל"ח שבשימוש וכיוב'. אני הייתי מרחיק לכת והופך את היח' הסודיות לסודיות באמת (זוכרים שפעם לא כל אחד ידע על סיירת מטכ"ל?) - כולל העלמת סימנים חיצוניים מזהים. יש עוד הרבה צעדים שצריך וכדאי לנקוט בהקשר הזה...
בקיצור - הייתי נותן לצנזורה לעבוד - אין שום סיבה להעניק לאויב ארוחות חינם.

http://www.baking.co.il

ישן 24-08-2006, 13:02
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "האמנם?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomz
האם, לדעתך, קל יותר או קשה יותר לאסוף כיום מידע (משמעותי ויעיל) על צה"ל לעומת שנות ה-70 (נגיד)?
נכון שישנן בעיות אמיתיות - הפלאפונים שבכל חור, למשל - אבל עם חלק גדול מהן ניתן להתמודד באמצעים פשוטים ו"פרימיטיביים" למדי - שהעיקרי שבהם הוא הגברת המשמעת. אגב, האם ארה"ב לא שומרת על סודותיה באמצעים שכאלה בדיוק? כולם יודעים שיש בסיס ב-groom lake - אבל מי יודע מה באמת קורה שם?

אתה מערב מין בשאינו מינו.

מה בין הגברת המשמעת וחינוך לביטחון מידע, לבין חזרה לאמצעי צנזורה חמורים נוסך מחיקת תגי יחידה בתמונות חיילים, מספרי מטוסים וכיו"ב?

אתה מודאג מתמונת מטוס "רעם" והצמדת כיתוב עם שם הבסיס בו הוא מוצב? אני מוטרד יותר מהעובדה שלא בודקים במקומות רבים מדי הורדת מידע מהמחשבים, הכנסה והוצאת USB לבסיס וכיו"ב.
ישן 24-08-2006, 18:50
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לא מפתיע אותי בהנחה שכל מידע על כוחות צה"ל אפשר למצוא באנגלית

מה עוד שללמוד קצת עברית ולנבור באתרים של ה"יהודים,הציונים" כדוגמת האתר הזה או אחרים היה מביא הרבה מידע,באשר למזל"טים,נגמ"שים,ועוד ועוד.

לא חושב שיש לאסור מידע בדבר יחידות ולהתחיל להשתגע ולא לפרסם תגי יחידות,אבל אפשר לפתוח עיניים ולהגדיל ראש בעניין הUSB ,פעולות כאלו ואחרות שמתפרסמות,מידע שלא בהכרח הכרחי אפשר להימנע ממנו,ולהקטין את הפגנת הידע שלך בידיעה שלא רק חברי הפורום קוראים אותו אלא אויבים מחוץ ומבית (ערבי מכפר כנא שתמורת בצע כסף שמתרגם ושולח לחיזבאללה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר