לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2006, 16:17
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אל תתפוס אותי במשפט אחרי 7..."

מערכון חזק. לדעתי, ההכי טוב שלהם.

אני מסכים עם מה שאתה אומר, אבל אף אחד לא אמר שהוא חייב DSLR. זה אתה המצאת.
הוא רוצה מצלמה שאפשר להחליף לה עדשות ושתהיה זולה, ואנשים ניסו לעזור לו למצוא מצלמה, או לחילופין להוכיח לו שבשביל העונג של להחליף עדשות, הוא צריך יותר מ 3000 שקל.

פשוט הקטע של DSLR זה עניין מאוד אישי. יש מי שיקנה DSLR ויצלם את האחיין שלו באור שמש ישירה, ויש מי שינסה להתקדם.
אתה רוצה לינק לדפיוצר שלי בבמה חדשה? אני בכוונה משאיר אותו בשביל להזכיר לעצמי כל פעם מאיפה באתי, ואיזה חרא של צילומים אני עשיתי כשרק קניתי את ה D70.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2006, 20:50
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sensor שמתחילה ב "[indent]חברה החלטתי שאני רוצה..."

בעמוד הראשי של הפורום יש אפשרות חיפוש
תכתוב בחיפוש D350 או D50 או קנון נגד ניקון,ושהיה לך בהצלחה לקרוא את כל האשכולות שנפתחו בנושא.
לטעמי אין לך מושג קלוש בצילום, אבל למזלך,לא משנה איזו מצלמה תקנה, בכל מקרה היא תהיה טובה.
התקציב לא נגמר ב 4000, כי בסכום הזה אתה קונה עדשה בינונית מינוס
אל תשכח תיק וכרטיס זכרון שגם עולים כסף.
כמובן שאפשר להוציא כסף על ציוד רב נוסף, עדשות איכותיות ויקרות, פלאש חיצוני, פילטרים למינהם
אני ממליץ לך לקרוא קצת על האפשרויות שעומדות בפניך,כי 4000 שקל זה סכום מאוד רציני כדי להוציא על משהו בלי שלמדת וביררת עליו בעצמך.
ואל תקשיב להמלצה הראשונה שנותנים לך, היא לא בהכרח הכי טובה

ישן 24-08-2006, 21:12
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי sensor שמתחילה ב "אני די חדש בעסק הצילום ניחשת..."

דבר ראשון, בקשר לפורום,אם אתה רוצה להגיב לתגובה ספציפית,תלחץ על כפתור ה"תגובה" שנמצא באותו חלון של התגובה, זה נקרא שרשור,ככה אתה בעצם עונה לאדם שכתב לך,ולא להודעה שלך עצמה.

DSLR כמו שכבר אמרו למעלה זה מצלמת דיגטלית בעלת עדשה מתחלפת, ה D אומר DIGITAL
הפוג'י מתאימה להרבה מאוד סוגי צילום וממש לא רק לצילומי משפחה, צלם טוב יכול להוציא תמונות מדהימות ממצלמות טובות פחות מהפוג'י, וצלם גרוע יכול להרוס תמונות עם המצלמה הכי טובה שיש. ולנושא שרלוונטי אלינו,הרבה מאוד צלמים מתחילים, ואפילו צלמים ותיקים יתקשו להוציא תמונות מדהימות עם עדשות בינוניות ,ואפילו פחות מזה, והתקציב שלך לא מאפשר רכישה של עדשה טובה במיוחד, אלא בינונית.

הדילמה שלך צריכה להיות בין ה nikon D50 ל canon 350D , לכל אחת יש את היתרונות שלה, ומעט מאוד חסרונות לצלם החובב,כך שלא משנה מה תבחר, אתה תהיה מרוצה.
עכשיו תפנה בעצמך לחיפוש ותתחיל לקרוא את האינפורמציה שחכמי הפורום תרמו באשכולות השונים,כי אתה לא הראשון שמתלבט בין סוגי המצלמות.
כדי להקל עליך את העבודה,הנה תוצאות החיפוש שאני הצלחתי למצוא, זה מקום טוב להתחיל בו.
אני ממליץ לקרוא גם את הקישורים שנותנים פה חלק מהאנשים לאתרים אחרים,כדי לקרוא וללמוד עוד.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/se...searchid=964284

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר