לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2006, 02:11
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מגפת הפריקים

פשטה את פורום פרש.
לאחר שמספר אנשים ביקשו חיים בפורום המת. הם קיבלו את מגפת הפריקים.
אז מה עושים כדי להפתר מזה.
1 מפצלים את הפורום. (ומפורום המטאל פשוט מעיפים את כל הפריקים).
2 מנסים להעיף אותם מפה, וחוזרים לפורום יבש.

אנלא חושב שנסתדר טוב ביחד. זה מצב קשה כמו ישראל ופלשתין.

בכל מקרה צריך לעשות מפגש. אבל שיהיה ללא פריקים. Sniper Jack Racs. ועוד כמה שאני לא זוכר וסליחה מראש. צריך לחשוב על משהו ומהר כי כמו שאני רואה הם קוראים לחברים. ואם אתם לא רוצים שהפורום היפה שיש לנו יהפוך לפורום פריקים (ראה ערך פורום פריקים בhydepark) אז צריך לפעול מהר. לדעתי צריך לארגן מפגש, ושמה לעלות רעיונות איך להפטר מזה כמה שיותר מהר.
אני לא צוחק תוך חודש לא יהיה לנו פורום נורמלי, כל אשכול שני יהיה על לינקין פארק, מטאליקה, גריין דיי, ואיך מתלבשים פריקים. אז חלאס. צריך לפעול!!!
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 02:03
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
וואי וואי אני כבר משקשק מפחד... זונה מטומטמת.. גם רכבו עלייך במהלך טקס שטני?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מטאליסטית שמתחילה ב "תתחיל להרגיע , הייתי בכת השטן..."

כי אם לא.. אז זה מה זה שווה? ולמה הרגתם חתולים וחיות? דרך אגב "מיס שטניסטית"אם היית חוקרת קצת את הדת של השטן היית יודעת שהוא (השטן) אוסר להרוג חיות (וכן אני חקרתי את הדת של השטן) ו"כת השטן" זה אנשים מתהלבים שחושבים שהשטן מדבר איתם.. עושים סיאנס וחושבים שהשטן מזיז את הכוס או לוקחים מפתח ותנ"ך וחושבים שאלוהים מדבר איתם.. את כזאת דפוקה ..כי הזיון של המכשפים עם המכשפות לפני טקס שטניסטי הוא מאוד חשוב, ואת יכולה לקרוא על זה כמה שבא לך באתר הרשמי דת השטן ,(שהדת מוכרת באמריקה מאוד והממשלה מסכימה איתה,אפילו שזו דת קצת אחרת, אבל בשביבלם גם יהדות זה אחרת) כאן , תקראי רישומים וספרים של anton levey וקצת תביני מעבר לשכל הפקוק שלך ששטן זה לא רע..אפילו ביהדות שטן זה לא רע.. רק בנצרות שטן זה רע כי הם מתנהגים אחרת ונגיד ליחסי מין יש משמעות בעיני השטן ובנצרות זה משהו אסור והשליחים של הנצרות לא מרוצים מזה. וזה שהרגתם חיות לא עושה אותכם מגניבים זה עושה אותכם רוצחים ועוד יותר (אם את בקטע של השטן) למתועבים בעיני השטן. (כי אחד הדיברות של השטן זה שאסור להרוג חיות אלא עם כן 1. היא באה לתקוף אותך ו2. אתה חייב אוכל) ואני יודע שחיות מסכנות לא יבואו לתקוף סתם בני אדם , ו2. אני רואה שיש לך אינטרנט ומחשב אז קרוב לוודאי שאת לא צריכה את הבשר של החיה המתה לאוכל. ואם את שואלת איך ולמה אני יודע את זה? כי אני בן אדם שאוהב לחקור דברים כמו שחקרתי את התרבות הגוטית וכל מי שחושב שהוא גוט' היום הוא חתיכת פוזאיסת שחושב שהוא אפלולי ומגניב (כי התרבות הגוטית נכחדה מהעולם) ,וכמו ש-מה לעשות שהייתי קטן גם אני חשבתי שכת השטן זה מגניב.. אז חקרתי את זה והתחלתי להבין כל מיני דברים , ואת יודעת מה? גם ששמעתי פעם ראשונה אופספריג, מרילין מנסון,לימפ ביזקיט ..התחלתי לחקור קצת ואחרי שהבנתי מה זה מאטל איך זה התפתח וכו' זה משך אותי אז נכנסתי לזה חזק .. אז לפני שאת באמת יודעת מה זה "כת השטן" איך שאומרים באנגלית put a sock in it או בקיצור תסתמי את הפאקינג פה שלך אם את לא יודעת על מה את מדברת , זה אנשים כמוך שמוציאים לפריקים ולשטניסיטים שם רע!
ישן 25-08-2006, 15:16

מחזק את מה שאמרת
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "ממ.. את רואה אותנו אומרים שאנחנו פריקים?"

וממליץ להם להבין.

בכל מקרה אני לא קורא לנו פריקים. כי אני לא משתמש בביטוי הזה ואתה יודע את זה. פריקים אני קורא לוואנביז.
בכל מקרה אני מתכוון שאתה ואני ועוד כמה אנחנו אנשים נורמליים. והפורום היה כיף. היו פה המלצות, היו פה צחוקים, ריבים ברמות גבוהות (לא מתכוון להסחפות אלא ברמה גבוהה של התבטאות). ומה עכשיו אתה לא שם לב שפתאום מגיעים להם אותם ילדים קטנים שחושבים שהם יודעים משהו מהחיים שלהם ופשוט מציפים את הפורום אם השטויות שלהם?

מה אתה רוצה שכל אשכול שני יהיה כזה?
מטאליקה רולז מטאליקה רולז 20 הודעות.
איך מתלבשים פריקים.

תיהיה רציני.
אתה תפתח אשכול נורמלי אתה רוצה שהם יגיבו פה ויציקו לך?

בגלל זה אני אומר. זה מוריד את הרמה של הפורום. וצריך פתרון. לפצל ההנהלה לא תסכים והם יכנסו גם לכאן. אז הוא שיטת ניהול שונה לגבי אנשים כאלה, או פשוט לדחות אותם בדרך כל שהיא.
מפחיד!

ישן 25-08-2006, 15:42

מה אני נראה לך מנסה לעשות.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "יש לי פיתרון שונה"

בדיוק את הדבר הזה.
הקטע שהם עקשנים שחושבים שהם צודקים והם אומרים אנחנו אוהבים את זה וזה, זה טוב, אנחנו לא נשמע מה שתגיד לנו, והם בכלל לא קשורים לפורום הזה.

נראה אם תצליח להפוך את הפורום הזה מפורום מטאל - לפורום מטאל עם הפיכת פריקים למטאליסטים. אני לא הייתי ברצון רוצה להפוך אותם למטאליסטים (בכל הרבדים, כדי שהם לא ישמעו מטאל אבל יתנהגו בצורה מפגרת.) כי אני יודע שמישהו בגיל 14 ששומע מטאל ויתחיל לנגן בגיטרה ולהאריך שיער זה באמת יעזור לו אחרי זה. הוא יכול להקים להקה בגיל צעיר, וגם ממש להתפתח מהר. אם היו מציעים לי היום את זה בדיעבד את האפשרות לחזור לגיל 14 ושמה מישהו ילמד אותי את מה שאני יודע היום, הייתי לוקח את זה בשתי ידיים. וזה מה אני רוצה להציע להם. הקטע הוא שזה נראה לי בלתי אפשרי.
רוצה לנסות?
מפחיד!

ישן 25-08-2006, 18:46
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
מה אתה מצפה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "מגפת הפריקים"

פורום של רוק ומטאל בוודאי שימשוך פריקים קטנים ומעצבנים, הרי זו המוזיקה שהם "הכי אוהבים" ובגללה הם "פריקים".
תשמע לילד בן 12-13 לא יכול להיות טעם טוב, הוא שומע רוק שיש באם טי וי, ולא דברים יותר רציניים. הם לא ישמעו Tristania או Arcturus כי זה יותר מדי כבד עבורם וגם לא יוצא להם לראות את זה באם טי וי ולכן הם לא חושבים שזה קשור לפוזה של "פריק". (שאגב, לפי התיכון שאני למדתי בו זה היה פשוט לשמוע אביב גפן והיהודים וקצת מטאליקה או פינק פלויד וללכת זרוק עם ג'ינסים קרועים או באגיז). אז כן, יהיה לנו פה שירשורי הלל ללינקין פארק או לימפ ביזקיט, אבל מה לעשות, אי אפשר לחסום משתמש על גיל או טעם מוזיקאלי.

ישן 25-08-2006, 21:01
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
יש לי רעיון!!! יש לי רעיון!!!

אולי נשיג את הכתובות של כל הפריקים המוזרים והמגעילים האלה בעזרת מאבטחי מידע שעובדים בכל חברת תקשורת גדולה (כמו אחי ב"ברק") וככה נוכל ללכת לבתים שלהם, לשלוף אותם החוצה ולדפוק להם 2 כדורים בראש! אחד בשביל להרוג אותם ואחד כדי להפחיד את שאר הפריקים! גדול לא?! ואם זה לא יעזור אז נוכל להקים מחנות מיוחדים לפריקים שם נוכל להחזיק אותם ולהדביר אותם כמו מקקים עם אה... אה... גז רעיל!! שיוו כן! גז רעיל זה כ"כ זול! ואז הפורום שלנו יהיה טהור ונקי מפריקים עלובי נפש שרק רוצים להשתלט על האינטרנט ולשווק את הפריקיות שלהם בכל חור!

וואו... איך אף אחד לא חשב על זה קודם??

ישן 25-08-2006, 21:22
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בשורה התחתונה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "שמעו"

אחרי שצחקנו (לפחות אני מקווה שצחקנו) אני רוצה להדגיש שאני אוהב פריקים. אני משתמש פה במילה אוהב! למה? כי אני יושב לי באוטובוס כל יום בדרך לעבודה ותחנה אחרי תחנה אותם אנשים רגילים ומשעממים שרק רוצים להיות כמו כולם עולים... אבל... לפעמים... פתאום עולה בחור או בחורה או קבוצה של אנשים שלא נראים כאילו הם יצאו מאותו פס יצור משעמם. האנשים האלו, הפריקים האלו הם מה שמוסיף את התבלין המיוחד הזה לחיים של כולנו. הם מעיזים להיות שונים. הם מעיזים לצאת מהבית ולהתמודד עם התגובות של האנשים. הם מעיזים לבטא את מה שהם מרגישים בפנים ולהחצין את זה.

אז כולנו יכולים לקפוץ להם וטוב שכך.

ישן 28-08-2006, 00:43
צלמית המשתמש של MriAmaR
  MriAmaR MriAmaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל MriAmaR שלח הודעה דרך MSN אל MriAmaR
כול מי שרוצה להיפתר מי וואנבי

פריקים הם ילדים קטנים... תבינו את זה! ילדים מגיל 12! הם לא יכולים לימצוא מטאל טוב הם לא יכולים לימצוא להקות אחרות חוץ מי לינקין פארק מטאליקה גרין דאי ניקל באק ועוד ועוד!
איין להם מאיפו! זה הדבר היחיד והמקור היחיד לרוק ולקצב!

הם ילדים נאיבים שלא יודעים מה זה וואנביז לא יודעים מה זה מטאל כבד...
ואיין להם מאיפו לדעת מה זה חוץ מי מימכם, אתם לא צריכים ישר לידרוך עליהם לצחקק עליהם ולרדת עליהם! ברור שככה הם יהו עיקשים יותר...

הם לא יודעים שזה פוזה! הם מרגישים את זה....

אני אומרת את זה מי ניסיון בבקשה על תידרכו עליהם אל תרדו עליהם אל תגרשו אותם ותפתחו נגדם אובססיות של אנשים צבועים ומיתחזים
תדברו איתם כמו לבני אדםם
והם ישמחו לדעת עוד על המוזיקה לדעת עוד סיגנונות ולהקות...
ומשבאמת יתן להם הבנה....
זה זה ש הלהקות האוהובות והמוכרות היחידות.... הם ממוסחרות וב MTV שיטחיות וללא ערך

מימה שכתבתי אוליי הבנתם שאני עורך דין שרק מגן עליהם... אבל תאמינו זה אשכרה ככה יש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש מעט כאלה שלובשים שחור בכוח ששומעים להקות רוק בכוח ואיתם באמת איין מה לדבר.... זה לא המקום שלהם... המקום שלהם זה פופ אלו באמת אנשים צבועים איתם איין מה ללמד ולהסביר להראות ולהוכיח אבל הרוב לא כאלה

אני לא חושבת שאני יודעת הכול ואני אומרת את זה! אני הרגשתי את זה!!

באמת-באמת אם תבואו לפריק לא בתוקפנות לא בשינאה אלה בללמד אותך לעזור לך לדבר איתך להיות חבר שלך הם ישמחו ורק יכייחו ואם תבואו אליהם ב יא הכי מטומטם בעולם יא וואנביז ועוד ועוד דברים מהסוג הזה ברור שהם יהיו יותר עיקשים זה המוזיקה שלהם והסיגנון שלהם שהם מרגישים אותו ומיתוך נאיביות לא יודעים לא מתארים ולא חושדים בזה שזות פוזה!!!
ישן 30-08-2006, 13:05
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
אוקי.... אנשים די עם הריבים הדפוקים האילה...

א. המטליסטית מכת הסטן לכי לחפש את החברים שלך...
ב. אני לא מבין מה הבעייה עם אנשים ששומעים מטאל?! זה נכון שבכל קבוצה יש כמה אנשים שנדפק להם השכל אבל זה לא אומר שכולם ככה...
אני אישית שומע מטאל (ואני יודע מה זה מטאל....) אבל אני לא מתלבש בשחור ואין לי בעייה לשמוע גם כן סוגים אחרים של מוסיקה... אני לא מתלבש בשחור
כמו חלק מהאנשים פה...
והרעיון לחנך את אותם ילדים בני ה12 למטאל אמיתי זה רעיון סביר רק אם אתם מחנכים אותם כבר למה שלא תחנכו אותם לשמוע את כל סוגי המוסיקה?
מה שווים לימודים אם לא מישמים כלום בשטח? כי מהמטאל הקל הם יהפכו לחבורה של בלאקרים שילכו לכת השטן ויעשו שטויות...(כמו המטליסטית שלנו...)
אם אתם מחנכים אותם תנו להם לשמוע מכל דבר וללכת לכיוון שלו שהוא יאמין בו לא בגלל שמשהו קובע בשבילו משהו!
אקיצר אני לא שולל את Linkin Park, Limp Bizkit,Evanescence, Metallica ועוד להקות אחרות כל עוד זה לא עובר את גבול הטעם הטוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר