לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2006, 22:55
  satantali satantali אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "כי גם את"

איך תמיד יש לך ת'שכל לחשוב שכל אחד שהוא קצת שונה ממך שהוא פריק/מפגר/מטומטם/נוב.. חאלס לעשות פוזות.. ''תראו אתי.. אני חכם! אני לא פריק ואני גם לא ערס וזכותי לקלל את כולם'' מה הקטע שלך?.... תן לאנשים לחיות... לא אשמתי שאתה ערס בהכחשה כי לפי מה שאני רואה אתה מקלל כל מי שחושב שונה ממך כי לערסים תן חלצה שחורה, ג'ינס, קוצים, שרשרת של חי או מגן דוד והנה ערס מצוי
כל ''פריק'' הוא שונה יש כאלה עושים כרבולת (אררר) מאריכים שיער צובעים אותו... וזה רק כל השוני שבשיער... ולא לשכוח שיש מלא סיגנונות לבוש
ובכלל אם אתה כל כך מתלונן שיש פה הרבה''פריקים''ואומר שצריך לפצל ת'פורום מה קיבינימט אתה תופס פה?

נערך לאחרונה ע"י satantali בתאריך 27-08-2006 בשעה 23:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 01:04
  sniper99_8 sniper99_8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי מטאליסטית שמתחילה ב "|מידע| תקלטו לראשים הקטנים..."

ומותק תפתחי את הראש שלך ותביני שכותבים טמיון ולא תימיון

ויש דבר כזה שקוראים לו פריקים וזה פוזה... הרצון להיות שונה והשעיפה להיות שונים מהסביבה
ואחרי שאתם מגיעים לנקודה בחיים שאתם מבינים שלא הכול זה השוני אלא אולי דווקא האחדות...

וכשתראי את כולם באותה עין את תביני שאפילו ערסים יכולים להיות חברים של כי למי אכפת מה הם שומעים או מתלבשים הרי העיקר הוא איך את תתנהגי כלפי אותו אדם ותמיד אבל תמיד הוא יחזיר לך את אותו יחס...

וחוץ מזה שימו לב שהרבה אנשים שמפסיקים את הקטע של הפריקונות הם אחרי צבא... כי שם (פחות או יוותר) כולם שווים כולם על מדים ולכולם אותם חוקים

כול "האת" זה בעצם אתם

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bestanimations.com/Military/Planes/F-16/F16-07-june.gif]

ישן 28-08-2006, 23:01
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
תראו תראו מי הצטרף ..slipkorn.. ברוך הבא קודם כל..מה שלומך?
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "יוו.."

אתה לא תגיד מה לעשות ואיפה. אני לא מטומטם , עובדה אם הייתי כל כך מטומטם איך אשכול קטן וחמוד שלי הצליח לעורר כל כך הרבה תגובות? אם הייתי מטומטם אז אנשים היו רושמים "אתה מטומטם" ולא מגיבים..אבל תראו איך כמה מילים פשוטות הצליחו לעורר שוב דיון סוער חדש ומלהיב על כת השטן עד לחתימות בפרש ... אז הנה הוכחה חד משמעותית שאני לא מטומטם!.. אז לפכיך ובהתאם לזאת..אתה יצאת מטומטם .. .

ו- וואלה שאני מה זה לא מסכים איתך בקטע של "עדיף להיות וונאבי מאשר מטומטם" כי וונאבי הם פשוט עָם מטומטם שלא יתקדם הרבה .. אז לא - לא עדיף להיות וונאבי מאשר מטוטמם, כי וונאבי זה בעצם שם אחר למטומטם..ככה שסך הכל ובהתאם לזאת, לפיכך .... אתה מטומטם?

..יש לך מזל שתפתס אותי בסטלה היום .. איש יקר.
ישן 29-08-2006, 17:01
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
אתה מכיר אותי?
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב ""עדיף שאנשים כמוך לא היו..."

מי אתה שבכלל תגיד שאני וואנבי? אתה לא יודע עלי כלום אזס תשתוק לפני שאתה מדבר שטויות..
מי כן? אנשים נורמלים שלא מזיינים בשכל ופותחים אשכולות מפגרים מהסוג הזה... חתיכת טמבלים אתם באים לעשדות עלי פוזה? מי אתם בכלל? הא? אף אחד פה עוד לא הרשים אותי עם שום ידע מוזיקלי גבוהה מי יודע מה ואני מכיר אנשים הרבה יותר מבינים ועל רמה ממכם אז תורידו ת'אף ותיסתמו ת'פה אתם פשוט חבורת הומואים פוזרים שאיחן להם מה לעשות בחיים, תפנימו כבר שחוסר המעש שלכם זאת לא הבעייה שלי ולא של הפורום, יש סיבה ללמה רק אנשים כמוכם כותבים פה... לכל הנורמלים כבר נימאס ורק אני נישארתי כי אין לי זין להתחיל להירשם דאמט.
ישן 29-08-2006, 19:03
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

אתה יודע,.. אתה כל הזמן מפליא אותי מחדש איך אתה יוצא מטומטם שוב ושוב .. אתה עד כדי כך
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אתה מכיר אותי?"

מזוכיסט?!?
טוב לא חשוב לתגובה שלי על הדברים החסרי שכל שאמרת.
קודם כל הוא לא אמר שאתה וונאבי, אז שוב יצאת מטומטם, דבר שני.. כמה פעמים אני צריך להגיד לך שזה שבאת באמצע הדיון ואתה לא יודע למה רשמתי את זה לא אומר שזה אשכול מפגר, עובדה.. שזה לא. אף אחד לא בא לעשות פוזה עלייך זה בסדר סליפקורן, אל תדאג בקשר ל"פוזה"שלנו.. אתה תודה בכל זאת ,אני אישית מודה לך על זה שאתה ת\דואג לפוזה שלי
ואף אחד לא בא לעשות עלייך פוזה, אני רוצה שתראה לי שמישהו בא לעשות עלייך פוזה.. אני לא מבין, אתה כמה שבועות לא נמצא בפורום ואתה חושב שאתה יודע מה קורה.. טוב הנה שוב הוכחתי שיצאת טמבל.

אהם אהם.. עם אתה מכיר אנשים שיש לה רמה מוסיקליות גבוהה.. למה אתה לא מסתובב איתם?!? אני לא מבין .. אתה הרי מכיר אנשים הרבה יותר מבינים במוסיקה ממני ומי כל האנשים האחרים באשכול..אז פאק!! אל תגיב.. למה אתה נמצא פה בכלל?! (ושוב.. יצאת מטומטם). אישית אני לא חשוב שמישהוא הרים את האף על מישהו אחר.. אני חושב שהם רק מנסים ללמד מה זה מוסיקה, וזה שלינקין הם בסדר של להקה.. אבל יש להקות הרבה יותר טובות מהן..

אולי אנחנו באמת חבורת הומואים ואנחנו נפגשים בשעות המאוחרות של הלילה ועושים דברים אסורים ,... אבל זאת אומרת שגם אתה הומו.. כי אתה מגיב באשכול שכזה.. ואתה יודע? אולי אנחנו לא הומואים אבל סתם משעמם לנו בחיים אז בגלל זה אנחנו רושמים בפורום הזה?
ודרך אגב כמו שאתה אמרת שאף אחד לא מכיר אותך ..אז גם אפ אחד לא מכיר אותנו.. ואתה לא יודע מה אנחנו עושים, זה שרוב האנשים בחופש (שכרגיל חופש אין הרבה מה לעשות) רושמים בפורום.. זה לא בעיה שלי,שלך, או שלהם.. זה בעיה של משר החינוך.. אז .. לך תתבע את משרד החינוך (והנה שוה יצאת מומטם) [אני אשית בצבא ובשעות הערב שאין לי מהלעשות אני הולך לאינטרנט ומגיב כאן]. מממ
ציטוט:
יש סיבה ללמה רק אנשים כמוכם כותבים פה... לכל הנורמלים כבר נימאס ורק אני נישארתי כי אין לי זין להתחיל להירשם דאמט.
שוב זה גם לא מובן.. "אנשים כמונו"?? אני לא מבין, "לכל הנורמלים" חחח.. שוב אניל א יודע על מה אתה מדבר איזה נורמלים? תגיד שמות.. אולי הם בצבא במקומות שאין אינטרנט .. ובעוד שלשושש נים הם יגיבו? אז הנה שוב יצאת מטומטם. ועוד דבר מטומטם
ציטוט:
ורק אני נישארתי כי אין לי זין להתחיל להירשם דאמט.
ורק אתה נשארת?? אני לא מבין .. נשארת ממה? מאיפה? אני זוכר לפני כמה חודשים היו אשכולות סבבה.. וכולפ ירדו עלייך.. אז סתום את הפה.. אתה עכשיו תופס תחת ומנסה להראות מגניב על האנשין החדשים.. אז זה לא עובד (כמו שאתה שם לב) והנה שוב יצאת מטומטם.. ועוד משהו... "אין לי זין להתחיל להירשם" ... אין לך זין? מזל טוב!! ולהתחיל להירשם.. ל-מה בדיוק? על מה אתה מדבר.. , אתה פאקינג לא מובן בשיט

והנה עוד פעם יצאת מטומטם.. וואי.. אתה כזה מטומטם זה פשוט לא יאמן שבן אדם מנסה בכח להיות מטומטם.. מה נסגר איתך?!
ישן 29-08-2006, 18:45
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

אוקיי אוקיי.. אני פשוט חייב להגיב לך פריקון קטן
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "חח"

קודם כל אל תגיד לי מה לעשות, דבר שני אני לא הומו. דבר שלישי טוב שאתה גם בא בדיוק באמצע הדיון.. עםה יית בא מהתחלה היית מבין למה אני פתחתי את האשכול הזה.. אז שוב יצאת מטומטם. אנשים כמוני? אני לא "מגניב" שהולך עם שיער ארוך כדי שכולם ידעו שאני שומע מאטל. ולמה הסצינה מצומצמת? לא הבנתי..
ציטוט:
עשיתי את זה גם במימדים הרבה יותר גדולים משלך ועוד הייתה לזה כוונה מסויימת...
לא הבנתי מה אתה רוצה ממני, בבקשה תסביר את עצמך , כדי שפוטי העם (כמוני) יביני על מה לעזעזאל אתה מדבר, תודה.
כן אני חושב שזה שהגיבו ואתה הדפוק היחיד שקרא לי מטומטם אומר שאני לא מטומטם.. חצי מהפורום הזה תת-רמה כי הם שומעים מוסיקה תת-רמה, אז זה ברור שמי ששומע את המוסיקה התת-רמה, ולא מוכן לקבל שזה תת-רמה, הוא תת-רמה.
אני ביבזתי זמן?!? אתה לא חייב להגיב לאשכול או בכלל להיות בפורום ה"זיוני שכל" וה"ביזבוז זמן" אתה מבזבז את הזמן שאתה מגיב לי, אני לא מבזבז זמן שאני מנסה להעמיד עמדה שאני מקווה שאנשםי כמוך וכמו עוד אנשים ילמדו מזה משהו . אז שוב יצאת "מטומטם".
מממ... ועוד משהו כבר עברתי את הגיל שעושים ביד ... אז לך תעשה ביד ותחשוב טוב טוב פעם הבאה לפני שאתה מגיב
ישן 29-08-2006, 20:01
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
לא איכפת לי..
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "אני הזכרתי את השם שלך?! מה אתה רוצה ממני? גם אתה מטומטם כמוהו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RACS
חבל עלייך "אחי"...

למה פתחת ת'דיון הזה ומה היה פה..
דיון דבילי וזהו.... המטרה של הפורום היא לעזור לאנשים, לשתף אנשים אחרים בכל דבר שקשור למוזיקה ולשאול שאלות.... האשכול הזה לא עונה על אף אחד מהקריטריונים... ונכון... אתה יכול לכתוב מה שבא לך כמה שבא לך אבל יש מטרה מסויימת לפורומים והיא מתן עזרה ושיתוף... לא השטויות שאתם עושים פה... לא ממש מעניין אותי למה פתחת את זה אתה פשוט מיתנהג כמו ילד בגן כמו הרוב פה, ואני לא הולך להגיב לכל המגילות שכתבת כי אין לי כוח לקרוא אותן וזה לא מעניין אותי כי אתה כמו הרבה אנשים פה סתם תת רמה של בנאדם ורואים את זה בפוסטים שלך...
למה אני נישאר פה? כי אין לי כוח להירשם בפורומים אחרים וגם אין לי ממש צורך בפורום מטאל... אני ניכנס לפה מדי פעם לראות אם יש משו מעניין... לרוב יש דיונים דביליים מהסוג הזה.
ישן 29-08-2006, 22:27
  sniper99_8 sniper99_8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.04
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "ואולי"

אני הסביר לך...
דימו זה רדוד!!!
תחפור יותר לעומק בבלאק מטאל ואל תגיד דימו גדולים דימו ענקים כי הם לא פשוט תתפתח בידיוק אותה בעיה של פריקי שנישארים תקועים בניומטאל

ואחרי זה תפנים ושתוק כבר...

אישית אני חושב שכדי פשוט לפגש ולעשות "חוכה" שלנו.. של הפריקים עם הוותיקים... זהו
בלי לסבך את המוח למנהלים או לא יודע מה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://bestanimations.com/Military/Planes/F-16/F16-07-june.gif]

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר