לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2006, 20:34
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "איך לשמור על השיער ומה לעשות איתו?"

טוב קודם כל לשמור על שיער טוב צריך לפחות 3 פעמים בשבוע לחפוף ולסרק אותו, אבל לא מעבר, כי הוא יכול להתחיל לנשור. בקשר לשמפו - שמפו לשיער יבש וכך גם המרכך. מאיזה חברה? מהחברה שאתה אוהב את הריח של התכשירים. תלך לחנות תפתח את הפקק תריח -אהבת? תקנה את השמפו והמרכך של החברה הזו, לא אחד מפה אחד משם -זה לא כדאי. ואל תחליף יותר מידי שמפויים. אני אישית אוהבת את של crema שיער יבש פקק בצבע ירוק -תריח אם תאהב תקח.

ובקשר לבחור בתמונה -נדמה לי שהוא עשה פתיחת תלתלים כי התלתלים שלו מאוד לא אחידים בכל השיער. אם השיער שלך זקוק לזה ומתולתל מידי תעשה את זה גם. הכי טוב להתייעץ עם מעצב שיער. תאמר לו שאתה רוצה רק לדעת מה עדיף, ותאמר לו שאתה רוצה לשמור על השיער כמו שהוא. הוא ייעץ הכי טוב - אבל תזכור, כל מה שהוא יימכור לך בחנות תוכל לקנות מחוץ לחנות בזול יותר, הרבה יותר זול ! אז אל תקנה אצלו רק תתייעץ אצלו.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 18:00
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
בעיה מוכרת וידועה(:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PsyEythan שמתחילה ב "איך לשמור על השיער ומה לעשות איתו?"

אני יכולה להמליץ לך על תכשירים יקרים ואני יכולה להמליץ על זולים יותר תלוי מה אתה רוצה ולאן אתה שואף.

המוצרים של KERASTASE מדהימים!
השתמשתי בהם שבועיים והם הפכו את השיער שלי לדבר מדהים, ואני סובלת בשיער יבש כבר המן המן זמן, רק ה"בעיה" היחידה היא שהם מאוד יקרים!
יש להם כמה מוצרים, הבסיסיים ביותר זה השמפו והמסיכה לשיער.
הם עושים עבודה מדהימה ברכות וטיפוח של השיער.
לא צריך להסתרק אחרי מקלחת לא צריך מרכך לא צריך כלום! רק שני אלה זה מספיק!
לחפוף יום כן יום לא, כדי למנוע נשירה.
אחרי זה זה כבר סיפור אחר.
יש עוד שני מוצרים של אותה חברה, יש את השמן שלהם ואת הקרם, הכל לשיער יבש <כל הליין הזה לשיער יבש ומתולתל זה בצבע כתום> השמן מדהים ועושה נפלאות לשיער והקרם הוא יותר לבנות לעיצוב השיער ולהפוך אותו גמיש יותר לסוגים שונים של תסרוקות.

עכשיו לתכשירים הזולים יותר.
אני מאוד ממליצה להשתמש בפאנטן, במסיכה שלהם ובשמפו.
הרבה אנשים משתמשים במרככים ולא מבינים שהם יכולים להשיג תוצאות פי 8 יותר טובות אם רק יקנו את המסיכה וישתמשו בה באופן קבוע, אז גם עליהם אני ממליצה על מסיכה ושמפו לשיער יבש.
בקשר לאחרי- מקלחת.
ממולץ מאוד הקרמים של אינדולה, לא שים כמות גדולה מדי, מעצבים לך את השיער ומשאירים אותו מטופח ונעים למגע, לא שומני ולא חונק את השיער.

כמובן שההבדל בין השניים הוא באיכות, אני בעייתית בשיער שלי הוא עשה לי הרבה צרות עם השנים ואני גם אחרי פתיחת תלתלים ככה שאני משתמשת במוצרים של החברה הראשונה- בשביל השיער שלי רק הכי טוב(:
במידה ואצלך זה לא כזה קריטי אתה בהחלט יכול ללכת על הפשוטים יותר.

והבחור בתמונה הראשונה שהבאת הוא סלאש מגאנז אנ רוזס אם אנלא טועה.
ולא הוא לא עשה החלקה זה פשוט השיער שלו.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר