לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2006, 16:37
  born2run born2run אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
גיבוש טייס 159 איפה אתם???

לכל מי שהשתתף בגיבוש האחרון שהוקדם ביום בגלל מותו של איתי ז"ל.
ספרו חוויות מהגיבוש. מי עבר,מי פרש, מי סיים? ספרו איפה הייתם ואיך הלך מה היה לכם קשה ובמה הצטיינתם.
לגביי. אני נהנתי בעיקר מהמסע שממנו כ"כ חששתי, בגיבוש עצמו לא ממש קשה פיזית אבל מנטלית הוא דיי משבי"ז. אני הייתי בפלוגה ב' מחלקה 4 כיתה 44 (מותר להגיד כבוד!!) חברה טובים הצטערתי שמתוך 11 אנשים באמת מעולים עברו 4.
המסע והמשימות בחצר המישחקים היו מאתגרות וממש הצטיינתי בהם. על המתח נשארתי אחרון כמובן... במסע, המפקד הודיע בערך באמצע שאני לא ניכנס יותר מתחת לאלונקה כי לא יצאתי ממנה ועד שיצאתי רצתי מאחורה לקדימה וחילקתי פקודות ואירגנתי את החילופים שהיו קשים בגלל שהינו 11 כאשר 3 עם פקלים ואסור להם ליסחוב למרות שאני סחבתי הרבה פעמים גם ג'ריקן וגם אלונקה וגם בגלל שהיו כמה גבוהים שצריכים ליהיות בזוג.
לסיכום היה כיף, ואחרי השבירת דיסטנס היה הכי כיף כי הטייסים מדבים איתך ואתה רואה שהם בני אתם והם מסבירים לך על לא דברים שבמטוס שחלקם מסווגים ואז זה שמענו אותם אומרים האחד לשני אחרי שסיפרו לנו..והכי מצחיק שבדך חזרה אז עשינו הפסקה להשתין, אז כולם ירדו מהאוטובוס ועמדו בשורה מול איזה גדר והשתנו ביחד...ופתאום המ"מ שהוא טייס F16 עומד איתנו ומשתין איתנו זה היה אדיר. (במיוחד לנוכח העובד שמשך שבוע אסור היה לדבר איתו כמעט) ואחרי שנתתי מחמאה לסמל של המחלקה שלנו וראיתי איך הוא מסמיק ומתלהב כמו ילד ואבילו שם עלי את היד בידידוטיות השם ישמר עוד לא התאוששתי מהחוויה!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2006, 16:42
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי born2run שמתחילה ב "גיבוש טייס 159 איפה אתם???"

אני הייתי פלוגה ג', מחלקה 8 כיתה 82. חבר'ה מדהימים.
לצערי ביום השלישי לאחר המסע בבוקר הלכתי לחובש ובסופו של דבר נפסלתי רפואית (בדיעבד אני מאוד שמח שזה קרה). כמו שכבר יצא לי לכתוב פה הרבה, נפסלתי בגלל התייבשות, בערך מאמצע היום השני הייתי מיובש, באותו יום נתנו לי עירוי וככה חזרתי בכוחות מחודשים לכיתה שלי עד היום השלישי. את המסע העברתי בקושי רב אחרי שהקאתי בהפסקת שתיה. וזהו...גיבוש אפריל - הנה אני בא.

אני חייב לציין שכל החבר'ה שם איכותיים אחושרמוטה, ונורא התבאסתי שלא יצא לי לעשות רשימת קשר עם כולם, ולהגיע לשבירת דיסטנס. אבל יאללה, פעם הבאה.

כל הכבוד לכל מי שהיה, בפרט מי שסיים, בפרט מי שעבר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 25-08-2006, 21:13
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
גיבוש טייס גיבוש מוזר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי born2run שמתחילה ב "גיבוש טייס 159 איפה אתם???"

אתה מסיים את הגיבוש אחרי שבירת הדיסטאנס כאילו הייתה בקייטנה
הכי מצחיק בעולם
אבל תכלס זה היה סיוט
סוף כל יום שרפו לי הכפות רגליים ועוד הייתי עם טורלו.
ועוד בלילה השני שישנו עם מדים זה היה ממש באסה, הדבר שהכי רציתי זה להחליף גרביים.
וכל היום משימות כמה אפשר, רציתי להשתגע, כל הזמן להיות מרוכז וכאילו מעניין אותך יאללה כמה אפשר. בשלב מסויים כבר אמרתי לעצמי שיריצו אותנו כבר, לפחות בזה אני טוב.

באמת גיבוש לא פשוט בכלל וכל מי שהולך לגיבוש הבא בגישה של יהיה צחוקים, איזה כיף אתם הולכים לסבול מהחיים ולקלל את היום שבו נולדתם.

אני הייתי מכיתה 15 כבוד ועברתי, אצלנו סיימנו 11 שאחד נפל על רפואי וקיבל חוזר ו 6 עברו חברה מצויינים שהיה לי כיף להכיר ועוד ניפגש יום שישי עושים על האש ביחד.

נ.ב.

הקטעים הכי מצחיקים בגיבוש היו ממני
שנתתי הקשב לכל המפקדים ביום השני בחצר המשחקים, ואחר כך 3 הקשבים והצדעה למפקד הרס"פ עם יד שמאל(אותי זה לא הצחיק, אבל כל המפקדים הסתובבו אחורה וצחקו בטירוף, ואני יודע על זה רק בדיעבד).
והקטע עם הבלטות בעולם בדרך לשירותים ביום הרביעי וראשי הממשלות והמ"כ של כיתה 13, שזה פשוט הרג אותי מצחוק, אחרי זה הייתי במצב כפית ולא יכולתי להפסיק לצחוק, וממש חשבתי שהגיבוש לא נגמר וממש ניסיתי להפסיק לצחוק ולא הצלחתי.
ישן 26-08-2006, 01:11
  itsikadiv itsikadiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
פלוגה א' כיתה 33 כבוד!!!

האנשים הכי איכותיים של הגיבוש, אחד אחד!
היה לי כבוד להיות איתכם באותה כיתה ולעבור איתכם את אחד השבועות הכי קשים בחיים, לא הייתי עושה את זה עם אנשים אחרים!
אחד הגיבושים ההזויים שהיו, פשוט כל התכנונים של הגיבוש הזה היו שווים לזבל! שום דבר לא התקיים כמתוכנן בגלל החום, הנהלים פשוט שונו כדי להתאים למצב.
חבל שהחוויה המדהימה הזו נגמרה בטרגדיה נוראה.

אני אישית לא עברתי, אבל אל דאגה, נשבעתי לעצמי שאני לקורס טיס יגיע מכל חלון אפשרי!
לכל העוברים, בהצלחה בקורס!
לכל המסיימים - אל תמעיטו בערככם, רק קומץ יחידי סגולה זוכים לגאווה של לסיים את אחד הגיבושים הקשים בצה"ל, ושמישהו יעיז להגיד לכם שזה יותר קל משייטת או מטכ"ל! תתחזקו, תאספו את כל הכוחות שנותרו ותשאפו הלאה, תצעדו בראש מורם כי אני בטוח שכולכם תגיעו רחוק!
מעולם לא נפגשתי עם קומץ אנשים כל כך איכותי! אני גאה להיות חלק מכם!

גיבוש 159, נזכור את איתי שרון!

אני עדיין עייף וקצת בשוק מהתוצאות, האכזבה לא פסחה עליי והדברים רק מתעכלים, אני מבטיח לכתוב מאמר ולשתף את כולכם!
שבת שלום.

ישן 28-08-2006, 20:50
  yairsinger yairsinger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
אה טוב סבבה אז בערך 200 עברו
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי RaKooN שמתחילה ב "היינו 4-5 אוטובוסים..."

למישו יש מושג עכשיו כמה מתוך ה200 יסיימו בסופו של דבר את הקורס? תמיד נחמד לדעת מה הסיכויים שלך..

יש לי התלבטות מזה קשה עכשיו בין קורס טייס לעתודה (במידה ואני אתקבל למסלול פסגות) כי בשניה שמתחילים אחד מהם אי אפשר לחזור לשני. אז זה או טייס או עתודה! מצד אחד טייס זה חלום עם סיכון די גדול ליפול (גם אם ליחידה טובה, עדיין הייתי מעדיף לסיים שירות עם תואר מאשר עם שרירים למרות שאני מאוד בעד קרבי, פשוט אני יכול למצאות את עצמי הרבה יותר טוב בצבא בחינה שכלית).. ומצד שני בעתודה מי שמתחיל מסיים תוך 4 שנים תואר בחינם! ופה אין סיכון כמעט בכלל...

אנשים תגיבו ותנו את הדעות שלכם מה הייתם עושים? מה נראה לכם שכדאי לעשות? ולמה?
תודה.. זה ממש יעזור לי להחליט!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר