לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 19:29
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פיטי שמתחילה ב "תקשיבו, גם איתי המנהל פה הוא..."

איש בעל הבנה רחבה בעולם המוזיקה רוק ומטאל. אני מאמין שהוא בחול או משהו כזה וקוראים דברים כאלה. בעקרון הוא היה פעיל, ומאוד היה עוזר שלא יהיו ריבים סוגר אשכולות ומפריד ריבים.
בעיקרון פיטי הרבה יותר זמן ממני בפורום הזה. והוא אדם עם קשרים בעולם המוזיקה והבנה רחבה.
אני יודע שאתה מכיר את איתי, אז תדבר איתו ושאל אותו. יכול להיות שתוכל להחליף אותו כי באמת בזמן האחרון הוא פחות ופחות בודק את המתרחש כאן.

נראה לי שוותיקי הפורום יקבעו שפיטי הוא בין האנשים הכי חזקים בתחום שגולש בפורום. דבר עם איתי ושאל אותו אם הוא מוכן להעביר לך את המפתחות, ואני אומר את זה כעת לטובת הפורום, אפילו שמהעבר אני זוכר את איתי בתור אחד שהיה נגיש ופעיל.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 18:36
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
יו גם אני בעד הפיכה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "הפורום הזה דפוק"

אבל StreetBazar?!?!?!?!?!?!
תראו עד לאחרונה אני האמנתי שהוא בן אדם טוב, והוא זה שמארגן פה את המפגשים של הפורום והוא יכול להיות מנהל פורום מצויין... אהל תראו את ההודעות שלו:

דיון על מטאליקה - "יותר מידי מדברים על להקה שכולם מכירים. די המים נטחנו מספיק הבנו מטאליקה הכי טובים בעולם.. מרוצים?"

דיון על אופנת הפריקים - "לכי לטיפול פסיכולוגי. ואני פונה בדיוק לאותם אנשים ששומעים רוק וקוראים לעצמם פריקים. ומתלהבים הפאקצות שונאות אותן. זה מגפה הפריקים האלה. ואני אומר לך את זה בתור אחד ששומע מוזיקה שיותר קרובה למוזיקה שלך מאשר לשלהן, אתן סכנה לאנושות. חדל שטויות!"

עוד דיון על פריקים - "למה לי לא קוראים ככה ברחוב? כי אני לא מטומטם שמתלבש כמו מטומטמת ומתנהג בצורה מטומטמת. ואם אני הייתי רואה אותך ברחוב גם אני הייתי יורד עליך."

וכמובן הדיון הכי מפורסם שלו על פריקים...
ואם אני זוכר נכון StreetBazar היה חלק מרוב הריבים שהיו לנו בפורום לאחרונה.

מה שאני רואה פה עכשיו זה לא מישהוא שמתאים להיות מנהל אלא סתם ילד קטן שמרוכז רק בעצמו ולא יכול לקלוט שגם "פריקים" הם חלק בלתי מופרד מעולם המטאל (שגם אותו אנשים לא כל כך אוהבים) ויש להם זכות מלאה להיות פה!!! עכשיו אם הוא לא מנהל פורום אלא סתם מעצבן ותראו מה הוא עושה, תחשבו מה הוא יעשה כשהוא יהיה מנהל פורום "רוק ומטאל".
ישן 26-08-2006, 19:34
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
בן אדם
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "יו גם אני בעד הפיכה..."

זכותי לכתוב מה שבא לי.
ואם תשים לב למה שהולך פה. אשכולות עם מעל 100 הודעות. שכולם רק ריבים.

בתכלס אם אתה חושב שהפריקים הקטנים האלה הם מה שיעלה את הרמה של הפורום אתה טועה בגדול. הם יעשו אשכולות ספאם על כל דבר, שאפילו לא קשור לעולם המוזיקה אלא לעולם הפריקים. זה יהיה קשור לאופנת הפריקים. זה מה שאתה רוצה? אשכולות מטאלללללללליקההההההההההה ימטאאאאאליקההההההההההההההמטאלקילהיקהמאילהקה???
משהו כזה?

תראה את טלי והחברה הפריקית שלה. מדברות בפורום על Skype ועל ציחצוח נעלים? מה זה?

הכי מטאליקה נטחן בפורום כבר אין מה לעשות. אני לא רוצה שחצי מהפורום יהיה רק על הלהקה הזאת.

דבר שני כל הפריקים שמתלהבים שאנשים ברחוב קוראים להם פריקים זה בגלל שהם מטומטמים. וכמה שזה קשה לך לשמוע את זה זה נכון נקודה.

וכן הם מורידים את הרמה של הפורום.
לך נוח לך ואתה רוצה הצפות, פיגור מתרוצץ. תכנס לפורום מה בראש.
זה פורום מכובד ולא פורום משחקי פריקים. טוב?
מפחיד!

ישן 26-08-2006, 19:57
צלמית המשתמש של Nicholas
  Nicholas Nicholas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Nicholas
התכוונתי לזה ש...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "בן אדם"

הפורום הזה צריך מישהוא "בוגר" מישהו שיוכל להשתלט על הפורום איך שהוא ולהביא סדר וחוקים ברורים שיהיו צודקים כלפי כולם!!! ולא להעיף מהפורום כל מי שלא מוצא חן בענייך... אז הבן אוהב את מטאליקה והוא פתח דיון על הלהקה כי הוא כל כך אוהב אותה... BIG FUCKEN DEAL... אז ביגלל זה צריך לרדת עליו? לנסות ולהשפיל אותו? ואיך שהגבתה לא יוצאת יותר חכם ממנו בסיפור הזה... הייתה צריך להסביר לו פשוט מאוד שנכון הוא צודק אבל אסור לפתוח פה דיונים מטומטמים כאלה. ואם הוא לא יבין אז הוא דפוק ואז אתה יכול לרדת עליו, לעשות עליו חרם, למצוא את מקום מגוריו ולשרוף אותו כאשר ברקע מתנגן שיר של מטאליקה.
שתבין אין לי בעיה איתך אישית, אבל יש לי בעיה עם ההתנהגות שלך...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר