לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2005, 13:02
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ישו היקר כנס בבקשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "מתרחקת 'ללא סיבה'.."

אני מבין את התסכול שלך כי לי היה גם סיפור דומה
יצאתי עם מישהי במשך חודשיים שלושה ונפגשנו בערך 5 פעמים,היינו מתראים בערך אחת לשבועיים. אחד הדברים שגיליתי בסוף הוא שאני הייתי מאוהב ברעיון שיש לי מישהי ולא בבן אדם עצמו, אולי גם אצלך זה אותו הסיפור

בכל מקרה כמו שאמרו קודמיי כשיש לך מישהו (או מישהי כמו במקרה שלך) אתה רוצה להיות איתו כמה שיותר, ואני מניח שזה מה שאתה מרגיש שאתה רוצה להיות איתה כמה שיותר, לא ציינת בני כמה אתם ולכן יכול להיות שאתם בגיל ההתבגרות ואולי אתה מעונין בבחורה והיא גם רוצה שיהיה לה חבר אבל קצת חוששת מהמערכת יחסים ולכן לוקחת את זה לאט וכמובן שיכול להיות הרבה סיבות.

לדעתי אתה צריך לדבר איתה כיוון שזה מפריע לך ולראות מה קורה, אם לבחורה לא תהיה סיבה אלא ככה זה מתאים לה להפגש פעם ב... אתה צריך להחליט אם זה יתאים לך (מה שהבנתי שלא) ולפעול בהתאם.
בכל מקרה אל תחשוש מלהפרד אם זה לא מתאים כי אתה עוד צעיר ויהיו עוד בנות שתפגש ותתאהב (משפט נדוש אולי אבל מאוד נכון) וכמו שאמרתי במבט לאחור אולי תראה שאהבת את הרעיון של להיות מאוהב ולהיות עם מישהי יותר מאשר הבן אדם עצמו

ושתי שאלות לסיום
1. האם שאתם כן נפגשים הכל הולך טוב אתם מתנהגים כמו זוג או כמו ידידים?
האם אתה מרגיש שאתם מתקדמים (למשל הולכים ומחזיקים ידיים או מתחבקים או וכו)?
2. האם שאתם נפגשים אתה זה שבעיקר משלם? אם כן יכול להיות שזאת גם אחת הסיבות שאתם בקשר

שיהיה לך בהצלחה בשיחה איתה ואנחנו פה מחכים לעדכון ופה כדי לעודד ולייעץ בהמשך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2005, 13:30
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ישו היקר כנס בבקשה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm

ושתי שאלות לסיום
1. האם שאתם כן נפגשים הכל הולך טוב אתם מתנהגים כמו זוג או כמו ידידים?
האם אתה מרגיש שאתם מתקדמים (למשל הולכים ומחזיקים ידיים או מתחבקים או וכו)?
2. האם שאתם נפגשים אתה זה שבעיקר משלם? אם כן יכול להיות שזאת גם אחת הסיבות שאתם בקשר

קודם כל שנינו בסביבות גיל 17. אני יכול להגיד שאתה קצת צודק, אני קצת מפחד מהרעיון של הפרידה. נוח לי שיש לי חברה.

ובקשר לשאלות ששאלת
כשאנחנו נפגשים אני מרגיש שהכל מצויין, חיבור לא רע, מצב רוח בשמים, אבל אחרי שהיא הולכת כאילו הכל מתפוגג. ומבחינה מינית אני יכול להגיד שאנחנו לא יבשים, אלא רק בזמן האחרון.
ולא, אני לא זה שבעיקר משלם. היא דווקא מתעקשת לשלם את חלקה
ישן 04-01-2005, 14:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "[QUOTE=charm] ושתי שאלות..."

הסיבה ששאלתי אותך את השאלות היא שאני יצאתי עם אותה בחורה אני זה שבעיקר שילמתי על הארוחות ובזמנו היא גרה לבד באיזה מושב ולכן עזרתי לה עם הקניות (הכוונה עזרה כלכלית).

לדעתי אתה צריך לתפוס אותה לשיחה ואולי לפני זה להחליט בעצמך במה אתה מעונין. אם אתה רוצה חברה שלא רואים פעם ב... ואין מצב שהמצב אצלה ישתנה אז יש לך אפשרות אחת רק ואל תפחד מלהפרד זה בדרך כלל עדיף על פני להתקע במקום שלא יקדם אותך לשום מקום ובסופו של דבר ימאס לך, אתה בן 17 וזה הזמן והגיל להכיר לצאת לבלות ובעיקר להשתולל ולהנות מהחיים, לכן אל תתקע את עצמך רק מהפחד של להיות לבד כי יש היום כל כך הרבה דרכים להכיר בחורות שאם אתה באמת תרצה אתה תמצא

שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכון ובשבילך אני מקווה שהמצב בינך לבין חברתך ישתפר וזה יהיה הפתרון הכי טוב לא?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-01-2005, 14:08
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
אחי, אני כ"כ מזדהה איתך!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "מתרחקת 'ללא סיבה'.."

כיתה יא' הייתה לי מישהי.. היינו חברים פעמיים, 3 חודשים ונפרדנו ואז 3 וחצי חודשים ונפרדנו שוב.
הבעיה שלי ושלה הייתה בידיוק כמו הבעיה שלך איתה עכשיו!
כניראה שאלה בנות עם אותו אופי. שמה, אל תיקח את זה קשה, אני גם לא הייתי שן לילות אם אני מגזים, היה לי קשה לראות אותה פעם בשבוע בקושי (חוץ מזה שאני רואה אותה בביצפר).
היו לה את הסיבות שלה, חברות (בעיקר חברות) ידידים.. וכו'..
אין לי מה להציע לך עלשות, זה אופי של בנאדם ואתה לא תוכל לשנות אותו, מה שכן אתה יכול או להשלים עם זה או אם זה מפריע לך פשוט תיפרד ממנה. אין מה לעשות, זה מה שאני עשיתי אחרי המוןם דיבורים איתה, עם ידידות וחברים שלי ואפילו הייתי שולח אנשים שידברנו איתה ושיסבירו לה את המצב. לא עזר, כי ככה היא כניראה.

מה שכן, אתה יכול להתחיל לשחק אוהת אדיש. אולי אתה מראה לה יותר מידי אהבה, יש בנות שכמה שהן אוהבות את זה לא ידעו מה לעשות לך ואיך להגיב לך בחזרה.
תתחיל להיות יותר אדיש. אני לא אומר להתעלם ממנה חס וחלילה אבל אל "תתקרצץ" עליה כל יום מתי ניפגש ומתי תבואי אליי ומתי פה ומתי שם.. תשחק אותה כאילו זה לא מפריע לך, אם היא אוהבת אותך והיא מרגישה אליך משהו באמת רציני היא תשים לב שפשוט אתה מפסיק "להתקרצץ" עילה ואז היא זאת שתבוא ותיזום פגישות ודברים (אצלי זה עבר ככה לפחות.. עם אותה אחת בעייתית).

אבל שמע, לא לכולם זה מתאים, לא מבטיח שזה יעבוד.
אני מקווה שהכל הסתדר בשבילך ובשבילכם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר