לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 09:53
  קבונידין קבונידין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.06
הכלבים של שלום עכשיו

מזכ"ל שלום עכשיו מובא לאולפן ערוץ1 השבוע כדי להתעמת עם אחד מיוזמי מחאת המילואימניקים
כאילו הם מפלגה פוליטית, ושם הוא מאשים אותם תוך כדי שהוא אומר שהוא יותר מיודע שזו הפגנה פוליטית .הכלב התורן של שלום עכשיו מציג את מועמדותו למפלגת העבודה וכמובן מנסה שמשהוא בכלל ישים לב אליו. בהתחלה הם היו בעד המלחמה אך משראו כי אולמרט המתכנס יורד בסקרים הם ממהרים לנגח כל מתנגד, כמו כלב שמירה מאולף הם שולחים את הכלב הראשי והמדושן שלהם לנשוך את אנשי המילואים חסרי הנסיון התקשורתי ולמרות זאת לא יצלח להם אני הייתי בהפגנה שלהם בגן הורדים האמת שלהם לא צריכה מילים רבות ולמזכ"ל שלום עכשיו אני אומר מצא לך הפגנה משלך לשמור על האתרוג או לך לצלם איזה בית בשטחים או לך פשוט לעזאל הפרצוף שלך מאוס כלב .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2006, 13:27
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
שמאלנים קיצונים כדוגמת אנשי שלום עכשיו אינם מהווים את
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צביליך שמתחילה ב "מה הטעם בכל אשכולות האוננות-העצמית האלה"

מרבית העם, אולי בביב השופכים הרעיוני בו אתה נמצא, אך בהחלט שלא במחזות ישראל.

רוב תושבי מדינת ישראל, הינם ציוניים בעלי אוריינטציה ימנית. עצם העובדה שרוברובו של העם, אינו מסכים לנסיגה מהגולן, מוכיחה זאת.

"אוננות עצמית" "קיקיוני" וכו'
אני שמח לראות את האינטיליגנציה פורצת ממך. הסיבה שלא מתפתח דיון אמיתי, היא בשל העובדה שאנשים כמוך אינם פותחים את פיהם ומסבירים השקפת עולמם. באם כן, אז נוצרים אשכולות הזויים כדוגמת האשכולות של מר באמיר8, המבוססים על שנאה והשקפת עולם נלוזה המתבססת על אקוטיות האשמה של המתיישבים ואנשי הימין בכל תחלואי מדינת ישראל.

אם יש לך דבר מהותי להוסיף-אנא הוסף אותו,
אם לאו, אל תזבל את הפורום בהודעות פסאודו-מתנשאות, המבוססות על מלל שהינו ריק מתוכן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר