לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2005, 13:42
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
מידע בלי להעליב אבל אתה לא יכול לזהות זיוף...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "הגיוני שהם לא מקוריות..."

חרב יפנית מקורית היא יצירת אומנות שאנשים מקדישים את חייהם ללימוד אומנות יצירת החרבות. למען האמת יפן היום בבעיה מכיוון שיש בודדים בכל יפן אשר מכירים את האומנות ואף אחד לא רוצה ללמוד מהם את האומנות, ואנשים אילו נחשבים לנכס לאומי ביפן.
החרב נעשית מתערובת מאוד מדויקת של מתכות ופלדה שנוצרו בהיתוך בטמפרטורה מאוד מסויימת ובקיפולי פלדה הלוך וחזור שיוצרים מין גלים על הלהב.
אמן חרבות יכול להסתכל על חרב ולהגיד לך לא רק אם היא מקורית אלא גם מתי נעשתה למי (אם היא נעשתה לסמוראי מוכר או לשוגון א קיסר) ומי עשה אותה (איזה ומן חרבות בדיוק).
אכן חרבות אמיתיות הן מאוד יקרות אך אם אתה נוסע ליפן ומשכנע אמן חרבות ליצר לך חרב או למכור לך אחת מן המלאי זה יותר זול מאשר לחפש אחת אמיתית אצל סוחר נשק.
האמת היא שלצרכים שלנו, הרי אף אחד מאיתנו לא ממש יצא להילחם אם חרב ברחובות (אני מקווה) גם חרב מזוייפת ב 600 שקל זה טוב.
עכשיו איפה אמרת שהחנות הזאת?
סוף שבוע נעים לכולם,
צור.
חזרה לפורום
ישן 11-05-2005, 13:01
  mokaw mokaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "הגיוני שהם לא מקוריות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FUFUXU
איך אני מזהה חרב אמיתית ולא זיוף זול?

מצטער על האיחור הענקי של התגובה...
אבל יש כמה דרכים באמצעות מגע...
קודם כל במקום לפעמים חרבות מזוייפות יכולות להיות בעלות איכות, אין פה זכויות יוצרים בגלל שכל מי שמעצב חרב מעצב את זה לפי דרכו... אבל ניתן למצוא חרבות שלא שוות את המחיר....
דוגמאות לבדיקת חרבות:
1. בדיקת ארץ יצור.... חרבות הקאטנה המפורסמות מיוצרות בד"כ ביפן...(מייצרים שם חרבות מהסוג המשובח בדרך כלל)
2. בדיקת החרב בצורה מדוייקת, בודקים משקל לפי החזקת הנשק, האם הוא נוח... קל או כבד מספיק עבור הלוחם... אחר כך בודקים אם החרב מעוקלת בצורה מדוייקת, שהזוית שלה תהיה מדוייקת... אחר כך בודקים אם החרב ישרה ועבה, אחר כך בודקים שאין סימני שריטות או סימני נפחות (סימני אש מיותרים). מיד אחר כך בודקים בזהירות באמצעות האצבעות אם החרב חדה כמו שצריך. ואחרון וחביב בדקו האם היא מעוצבת לפי טעמכם....

בהצלחה
חזרה לפורום
ישן 27-05-2005, 14:26
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
שלום לאנשי אמנויות הלחימה...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "גלוק 17, וM16 קצר, לדרמן וו =תיק והגל-החדש, ואיזה 5 סכינים"

אמנם אני עוקב מדי פעם אחרי הפורום שלכם ( בעניין יש לאמר) אך עדיין לא מצאתי דבר בו אוכל לתרום, כל זאת עד שהופיע האשכול הנ"ל אשר "התגלגל" לנושא הסכינים והחרבות...

אז ככה :
למי שמכיר\שמע ובעיקר למי שלא... אחת לשלושה חדשים מתקיים במלון "תדמור" שבהרצליה פיתוח כנס של עמותת "א.נ.ק.ה" (אספני נשק קר אתנוגרפי) .
בעמותה חברים למעלה מ 200 איש אשר לכולם מכנה משותף אחד והוא - העניין והאהבה לכל מה שקשור לעיסוק\אספנות נשק קר החל מאולרים וסכינים קפיציות דרך כידונים להרכבה על נשק (זה התחום שלי...) , חרבות צבאיות , גרזנים , מקלות הליכה, ועד.... נשק קר מהמזרח הרחוק !

בכל מפגש עמותה מתקיים בזאר מכירות והחלפות בו מוצעים למכירה מאות פריטים במגוון מחירים וכן תמיד מתקיימות שתי הרצאות בנושאים הקשורים לעניין (לפני מס' מפגשים נתנה הרצאה מצויינת על כל ההסטוריה של החרב היפאנית + הדגמות של פריטים אוטנטיים ), לאחר מכן .....ארוחת ערב.
ייתרון נוסף במפגשים מסוג זה הוא ההיכרויות שנוצרות בין חובבי התחום...
בפגישה האחרונה הוצעו למכירה מס' חרבות סיניות (חרבות לטאי צ'י) , חרב מודרנית (אך נפלאה)
ל - נינג'טסו וזוג "סאי" (לדעתי היו עוד פריטים "מזרחיים"אך איני זוכר כרגע)...

בפורום "צבא ובטחון" (בו אני כותב כדרך קבע) פתחתי אשכול ובו תמונות וסברים מהכנס האחרון שלדעתי יעניינו אתכם.
האשכול נפתח בכותרת "מפגש עמותת אספני הסכינים והנשק הקר" או משהו כזה.... והוא נמצא בארכיון הפורום (כרגע בעמוד מס' 3).

ולגביי - בעברי התאמנתי כמעט שלוש שנים ב"שאו לין" (מזמן, מזמן, מזמן.....) וכן היתה לי התנסות קצרה בת שנה עם העגור הלבן.....
( באופן עקרוני מזה כ 17 שנה אני חסיד של משקולות וחדרי כושר) ביום ראשון אני אביא את המצלמה הדיגיטלית מהעבודה ואצלם את אחת הסכינים היותר מעניינות שברשותי שללא ספק תמצא חן בעיניכם !
ובינתיים - שתהיה לכם שבת נפלאה !
בברכה - לבני.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 27-05-2005 בשעה 14:34.
חזרה לפורום
ישן 29-05-2005, 20:54
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

היות והבטחות צריך לקיים.....
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "שלום לאנשי אמנויות הלחימה..."

אז הנה היא...
אמנם לא בדיוק נשק מזרחי אותנטי\מסורתי אבל בכל זאת פריט לחימה מעניין (ונדיר יש לאמר...)

הסכין (או האביזר) המיוחד שבתמונה הנו פריט צבאי רוסי במקור אשר נופק לאנשי הכוחות המיוחדים של צבא רוסייה או הממשלה...
מדובר בידית חלולה אשר אליה ניתן להשחיל ע"פ הצורך שני אלמנטים שונים, האחד הנו להב מושחם אשר היפך את הכלי לכלי לחימה כשהלהב מותאם בעיקר לנעיצה ולא לשיסוף\חיתוך.

האופצייה השנייה הנה להרכיב על גבי הידית מעין "עוגן חתול" מתקפל עשוי מתכת אשר בעזרת מיתר מתאים מסוגל גם לסייע לאדם ממוצע לצורך טיפוס ע"ג חומה\קיר וכו'...

ועכשיו ההפתעה האמיתית......
מה שמייחד את הכלי הנ"ל והופך אותו לכלי נשק יעיל גם לטווחים של עד 8 מטר הנו העובדה כי הן הלהב והן העוגן מוחדרים אל תוך הידית תוך דריכה\קיווץ של קפיץ פלדה חזק במיוחד (שלא מופיע לצערי בצילום היות ולא מצאתי אותו כרגע) עד שהם ננעלים ע"י לשונית מתכת אשר בעת הצורך ולאחר לחיצה עליה משחררת את האחיזה מהלהב\עוגן וגורמת לו פשוט לטוס קדימה במהירות !
הלהב מסוגל להנעץ במטרת עץ ברמת קושי בינונית גם ממרחק של כ 8 מטר !!!
נחמד לא ?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בברכה - לבני.
חזרה לפורום
ישן 10-07-2005, 13:23
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

ומה דעתכם על הדבר הזה???...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "היות והבטחות צריך לקיים....."

מדובר כאן בסכין מיוחדת מתוצרת ח"ב "קולד סטיל" האמריקאית (מהמובילות בתחום) .
נתחיל מהנדן:
הנדן עשוי עור קשיח ומוקשה בצבע שחור בעל מבנה המאפשר שליפה מהירה ונוחה של הסכין מהצד כפי שמופיע בתמונה.פרט לכך למרות גדלו הפיזי ניתן לשאת את הנדן כשהסכין בתוכו הן בלבישה על החגורה והן כנרתיק רגל.
ידית הסכין - מצופה בגומי מחוספס ובעלת מבנה המאפשר אחיזה נוחה ביותר כשהגומי מיועד למניעה של החלקת הסכין מכף היד. בבסיס הידית מצוי נקב המאפשח איבטוח באמצעות מיתר למניעת נפילת הסכין ואיבודה.
הלהב - או ! כאן כבר באמת מדובר ביצירה אמיתית !!! ואני אסביר,
להב הסכין מזכיר בצורתו את הלהב המיוחד שאפיין בשעתו את להב סכין הלחימה של שבט ה"גורקה" הנפאלי שהיה אימת החיילים הגרמניים במלחמת העולם השנייה (בני השבט נלחמו לצד הבריטים ונחשבו ללוחמים מעולים).
הלהב הולך ומתרחב לקראת קצהו ולכך מס' ייתרונות כדלקמן:
1 - חלוקת משקל: בעת הנחתת הלהב על עצם כל שהוא עיקר המשקל אשר מרוכז בקצהו הקדמי יוצר אפקט כשל הנחתת פטיש המעצים את עצמת המכה ! תחשבו מה קורה כשלהב שכזה מונחת על גולגולת.....
מעבר לכך מבנהו של הלהב מתאים מאוד להצמדה על הגרון לצורך שיסוף הצוואר...
הלהב חד ביותר ונדרש בעל מקצוע להשחזתו.
המתכת ממנה עשוי הלהב הנה בעלת גימור מחוספס ומושחם כשהלהב למעשה מרכב ממספר סוגי מתכות אשר מעניקות לו חוזק רב אך במקביל גם גמישות מסויימת למניעה של שבירה.
אורך הלהב הוא כ 35 ס"מ.

חזרה לפורום
ישן 09-07-2005, 13:15
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אחי מוכרים את זה בריקושט... ברוב הסניפים אם לא בכולם.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי yoni1212 שמתחילה ב "החלטתי להעלות לכם נשק מיוחד שלא ניתן להשגה!"

אתה פשוט צריך להיות בן 18+

ועכשיו כשבהרבה ארצות בעולם אוסרים על מכירת סכינים, ובמיוחד על סכיני ההטלה, הכי קל זה להשיג את זה בארץ.

בכל מקרה... אל תסמוך ששוריקאן יכול להרוג בן אדם אחי. זהו כלי שהנינג'ות שייצרו אותו כבר מההתחלה להסחת דעת היריב, ולא ככלי הרג.

ד"א, אני בספק אם הוא "עשוי מ440 מתכות אל חלד"... אם אני לא טועה זה עשוי מ stainless steel, יכול להיות גם אל חלד... פשוט שכבות של פלדה בתערובות שונות, אבל בטוח שלא 440 סוגי מתכות.

חזרה לפורום
ישן 13-08-2005, 18:24
  Nogmor Nogmor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Nogmor
ועל זה...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי SVS1 שמתחילה ב "לא ייעשו לך שום בעיות. עשו לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SVS1
לא ייעשו לך שום בעיות.
עשו לך בעיות לעלות את השוריקן בגלל שהפ מפחדים שתסכן את חיי הנוסעים.
הם הרשו רק בגלל שהעלית את המזוודה לבטן המטוס כך לא תוכל לא להגיע אליה ולסכן את חיי הנוסעים.
אם תזמין חרב מחו"ל (כאשר אתה בארץ) יביאו לך את החרב בספינת תובלה או במטוס תובלה ומשם בדואר ישר אליך.
לא עושים על זה בעיות.
מאיפה אתה חושב מביאים את כל החרבות בארץ?

אני בדיוק סומך. בגלל שזה בדואר, ואני לא מייבא את זה אישית, או בשביל מכירה, אין שום סיבה שייעשו בעיות. חוץ מ'זה אני לא קניתי בארץ כי בארץ האיכות ירודה ועובדים עליך על שמאל וימין, ואם אתה מזמין את זה ממקום רציני כמו ארה"ב, הם לא יכולים להסתכן בכך שיתנו לך פחות ממה שהם מבטיחים, אחרת הם מסתכנים באיבוד לקוחות, ובתביעות... זה מה שטוב בארה"ב ולא בארץ, שם לפחות בוטחים אחד בשני.... :-1

החרב עלתה לי כולה 400 ש"ח כולל משלוח, אז גם עם יבקשו שאשלם מכס, זה לא יכול להיות יותר מ 100 ש"ח גם ככה. בררתי גם, בארץ לא מתחילים מחירה של חרב כזאת מלפחות איזה 1500 ש"ח כי הם מייבאים את זה מסחרית ומשלמים מכס הרבה יותר גבוה. אז שווה כל העסק, גם אם יש מכס אישי כלשהו.

אני גם חושב על לקנות את זה:

Kit Rae - Fang of Baeling:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מה אתם חושבים על זה? יהיה חמוד על המדף.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:43

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר