לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2006, 21:57
  Amit_H Amit_H אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.06
שאלה שאלה בקשר הגדרת ראוטר 3com

יש לי שני מחשבים שמחוברים ברשת ביתית, שני המחשבים מחוברים לראוטר מסוג "3com OfficeConnect Wireless 11g Cabble/DSL Router". הראוטר לא מחובר ברשת אלחוטית אלא בכבלים (בגלל בעית קליטה שהייתה). הראוטר מחובר למודם "Wow B-FOCuS Router 312+" (שמוגדר עכשיו כראוטר ולא כמודם) דרך היציאה הנפרדת והמודם/ראוטר לאינטרנט.

מבחינת מהירות הורדה, אני יכול להוריד במהירות תקינה מאתר (הורדת http), אבל הורדה דרך תוכנות שיתוף כמו אמיול, ביטורנט, סבבה דיסי וכו' נתקלת בבעית חיבור תקין (בשני המחשבים) וכתוצאה מכך ההורדות מאוד איטיות.

ניסיתי כל דרך אפשרית לפתוח פורטים בכל צורה אך עדיין ההורדות איטיות.
התקשרתי לתמיכה הטכנית והתומך הציע לי להחזיר את הראוטר (wow) לעבוד כמודם ואת הראוטר (3com) לעבוד כראוטר. רק שאין לי מושג איך להפוך את ה 3com לראוטר ואני לא יודע אפילו אם ישנה אפשרות שהוא לא יהיה מוגדר כראוטר בכלל.

אני מבקש מכל מי שמבין איך להגדיר את הראוטר 3com כראוטראושמכיר את הבעיה הזאת ויודע מה עלי לעשות - להגיב בפורום עם תשובה מובנת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2006, 16:25
  Amit_H Amit_H אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "הבעיה שלך היא מזהה נמוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי fhever
הבעיה שלך היא מזהה נמוך באימול ?
אם יש לך כבר מזהה גבוה אז לא קשור לפורטים .

דרך אגב אם זה מוריד לאט יכול להיות שיש בעיה באימיול שלך תוריד אחד אחרי ותנסה .( ודרך אגב בכל התוכנות האלו הם עובדים על מערכת קרידיט כזאת או אחרת )

לא...
אתה צודק יש לי Low ID...
אבל יש לי שני מחשבים ברשת בגלל זה...
לשני המחשבים יש מהירות הורדה נמוכה בגלל שהאינטרנט לא מוצא את המחשב הנכון וזה מאט את המהירות... אני צריך מדריך איך לסדר את זה... להגדיר את כך שהאינטרנט יזהה אותי ואת המחשב השני ולא יהיה Low ID...
אגב המהירות הנמוכה היא בכל תוכנות השיתוף... (בבקשה תקרא שוב את ההודעת אשכול הראשונה אולי לא הבנת נכון).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר