לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: בן/ת הזוג יזם פרידה, לאחר זמן מה הוא מתוודה שיש לו עדיין רגשות, מה הייתם עושים ?
נותנים צ'אנס וחוזרים לקשר . 14 30.43%
לא חוזרים, מה שהיה - היה . 23 50.00%
אחר (נא לפרט באשכול) . 9 19.57%
מצביעים: 46. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2006, 01:39
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
מכירים שאתם אוהבים מישהו מאוד מאוד??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "האם כדאי לחזור לאקסים ?"

לק"י

ככה שלא משנה מה תמיד תחזרו אליו??..היה לי קשר כזה שכל הזמן רבנו וחזרנו ונפרדנו.הוא בן אדם מקסים,ועד היום אני חושבת ככה אבל אני יודעת שכל חזרה שלנו יחד הייתה טעות.אסור לעשות את זה,כי כמה שלא אהבנו היו לנו הרבה בעיות ופערים שלא הצלחנו לגשר עליהם.היינו מאוד דומים ומאוד שונים והיינו רבים ריבים גדולים וקטנים ובינונים,וזה לא הרג את האהבה אבל הפרידה הייתה צריכה להעשות,והיא הייתה קשה מאוד.אבל באמת אסור לחזור לאקסים לדעתי,או לי לפחות אסור לחזור לאקסים..זה עושה לי רע.באמת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 10:56
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i]החיים שלנו הולכים קדימה..."

אני מסכים עם הסתייגות קטנה (ולא שאני מומחה במערכות יחסים או אהבה, או בכלל משהו, אבל קצת נסיון חיים יש לי):
החיים אכן מתקדמים "קדימה", עקב היותם תלויים באותו ציר זמן שאתה מדבר עליו, אבל הם לא נעים בקו ישר אלא פתלתל, ובכל צומת בחיים אתה עומד בפני דילמה ומגלה שהחיים צופנים הפתעות, לטובה ולרעה.
אני חושב שזה המקרה גם כאן. יום אחד אתה עלול להיות מופתע ולראות בפניך (אתה כדוגמה ) אהבה ישנה, אבל דברים התשנו מאז, הסיטואציה אינה אותה סיטואציה, אתה מרגיש אחרת, אולי הרבה יותר מפוכח, שלא לדבר על תזמון
אז על הסקר לא הייתי עונה "כן" או "לא" ככלל לחיים, אבל לא הייתי מבטל שום אפשרות.
לא לשרוף גשרים מאחור וגם לא לשבור את הדלתות לפניך, אולי אחרי שתכנס תרצה קצת פרטיות

ישן 11-09-2006, 18:23
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
לא,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "האם כדאי לחזור לאקסים ?"

אני לא מאמין בפרידות וחזרות.
זוג שאוהב אחד את השני לא ייפרד.
יש חיכוכים, מריבות, ויכוחים- אבל כדי להגיע למצב של פרידה צריך המון כאלה ובמידה ויש אז אולי הזוג לא מתאים מלכתחילה.
אם הזוג נפרד (בהנחה שלפני הפרידה הם ניסו ללבן את העניינים ביניהם) אז מה ישתנה פתאום והם יחזרו?
"יש לרחם על אדם החושש ליטול סיכונים. ייתכן שאדם כזה לא יתאכזב לעולם! ייתכן שהוא לא יסבול כפי שאנשים סובלים כאשר הם מנסים לאחוז בחלום וללכת בעקבותיו. אך כאשר אדם כזה מביט לאחור – ואנו תמיד מביטים לאחור – הוא ישמע את ליבו האומר לו: 'מה עשית בנוגע לחלומות שאלוהים שתל בימיך? מה עשית עם הכישרונות שאלוהים העניק לך? קברת את עצמך במערה כי פחדת לאבד את כישרונותיך. אם כן, זו ירושתך: הביטחון שבזבזת את חייך'".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר