לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2006, 12:14
  דני ידעני דני ידעני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
טקס פרסי האמי ה-58

מקור - http://www.sikurmemukad.com/sikurim.../emmys2006.html
בלילה שבין ראשון לשני (שעון ישראל), ייערך בארה"ב טקס פרסי האמי ה-58. על פניו נראה כי הזוכים בטקס צפויים מראש, אך כמו שכמה פייבוריטים למדו על בשרם בשנים האחרונות – תמיד ייתכנו הפתעות.

סדרת הדרמה הטובה ביותר

המועמדות:
24
האוס
האנטומיה של גריי
הבית הלבן
הסופראנוס

ההתלבטות: זו כנראה הקטגוריה הקשה ביותר לחיזוי – מצד אחד "האנטומיה של גריי" נהנית מהביקורות הכי טובות ומנתוני הצפייה הכי גבוהים. מצד שני – "24" מחכה כבר 5 שנים והעונה החולפת הייתה הטובה ביותר של הסדרה (גם בעיני המבקרים וגם בעיני הצופים). ומצד שלישי, איך לא – האמריקנים תמיד אוהבים להיפרד יפה מסדרות ותיקות ואהובות, מה שעשוי להטות את הכף לכיוון "הבית הלבן".

אם אני הייתי מצביע: 24 – זו באמת הייתה העונה הטובה ביותר, הרבה בזכות כל מי שמסביב לקיפר סאת'רלנד.

שימו לב ל: הבית הלבן, כי העונה האחרונה הייתה טובה יותר מהשתיים הקודמות והאמריקנים, כמו האמריקנים, אוהבים להיפרד יפה.

השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה

המועמדים:
קיפר סאת'רלנד ("24")
כריסטופר מלוני ("חוק וסדר")
מרטין שין ("הבית הלבן")
דניס לירי ("הצילו")
פיטר קראוזה ("עמוק באדמה")

ההתלבטות: מצד אחד זו המועמדות החמישית ברציפות של קיפר סאת'רלנד על "24", שהייתה העונה באמת יוצאת דופן (ואף מובילה במספר המועמדויות). מצד שני - זו הפעם השישית שמרטין שין מועמד לפרס עבור גילום דמותו של הנשיא ג'וזיה בארטלט ב"הבית הלבן", שירדה השנה. שין לא זכה בחמש הפעמים הקודמות והשנה זה הצ'אנס האחרון שלו לקבל את הפרס על הסדרה הנהדרת שהלכה לעולמה. עם זאת, הוא מועמד השנה גם לפרס על שחקן אורח בולט בסדרה קומית על הופעה ב"שני גברים וחצי" אז אולי זה יהיה פיצוי הולם.

אם אני הייתי מצביע: קיפר. ולו בשל העובדה שהפסד חמישי רצוף שלו ידרוש חקירה בסגנון של ג'ק באואר...

שימו לב ל: דניס לירי על "הצילו", שיכול להרוויח מהדילמה בין השניים הראשונים. לירי כבר זכה על משחקו בסדרה בגלובוס הזהב והיה מועמד לאמי בשנה שעברה על כתיבת התסריט לפיילוט הסדרה.

השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה

המועמדות:
פרנסס קונרוי ("עמוק באדמה")
ג'ינה דיוויס ("גבירתי הנשיא")
מריסקה הארגיטיי ("חוק וסדר")
אליסון ג'אני ("הבית הלבן")
קיירה סדג'וויק ("The Closer")

ההתלבטות: מצד אחד, עם "הבית הלבן" אכן תפסיד את פרסי סדרת הדרמה הטובה והשחקן הטוב ביותר, כמעט ואין ספק שג'אני תיקח הבייתה את הפרס בתור נציגת הסדרה (נכון, ההצבעות לא אמורות להיות תלויות אחת בשנייה, אך בטקסי פרסים אמריקנים לדברים יש נטייה מוזרה "להסתדר"). מצד שני – קיירה סדג'וויק נמצאת קרוב לפסגה בסוכנויות ההימורים.

אם הייתי מצביע: אליסון ג'אני, גם מהסיבה הרשומה לעיל וגם כי מצביעי האמי מאוהבים בה לחלוטין ונתנו לה את הפרס ארבע פעמים על תפקידה ב"הבית הלבן".

שימו לב ל: ג'ינה דיוויס – כי המבקרים אהבו אותה, למרות שהם אהבו פחות את "גבירתי הנשיא" שהלכה לעולמה בטרם עת.

הקומדיה הטובה ביותר

המועמדות:
המשרד (The Office)
משפחה בהפרעה (Arrested Development)
תרגיע (Curb Your Enthusiasm)
שני גברים וחצי (Two and a half Men)
סקראבס (Scrubs)

ההתלבטות: כמעט ואין. אולי הקטגוריה הברורה ביותר – נדמה כי כל מה שאיכשהו קשור לתעשיית הטלוויזיה מוכן להישבע ש"המשרד", עיבוד אמריקני לסדרה בריטית מצליחה, ייקח בהליכה, הרבה בגלל ש"משפחה בהפרעה" נמצאת כבר מעבר לשיא שלה.

אם אני הייתי מצביע: שני גברים וחצי, רק כי הסדרה מצליחה להחזיק את צ'ארלי שין שפוי.

שימו לב ל: זה שאין פה תחרות – "המשרד" בהליכה.

השחקן הטוב ביותר בקומדיה

המועמדים:
סטיב קארל (המשרד)
לארי דיוויד (תרגיע)
קווין ג'יימס (מלך השכונה)
טוני שאלוב (מונק)
צ'ארלי שין (שני גברים וחצי)

ההתלבטות: מצד אחד: קארל הוא אחת הסיבות המרכזיות להצלחת "המשרד" וזו תהיה הפתעה גדולה אם הוא לא יזכה. מצד שני – שאלוב זכה כבר שנתיים רצוף והוא עדיין בשיאו.

אם אני הייתי מצביע: דווקא צ'ארלי שין – שוב, כי הוא מצליח להחזיק מעמד בסדרה.

שימו לב ל: "המשרד", שהולכת ותופסת מימדים של סיטקום ראוי אחרי שנים של יובש בתחום.

השחקנית הטובה ביותר בקומדיה

המועמדות:
ג'וליה לואיז-דרייפוס (הרפתקאותיה החדשות של כריסטין הישנה)
ליסה קודרו (הקאמבק)
ג'יין קזמארק (מלקולם באמצע)
דבורה מסינג (וויל וגרייס)
סטוקארד צ'אנינג (Out of Practice)

ההתלבטות: הקרב האמיתי ניטש כאן בין ג'וליה לואיז-דרייפוס (אקס "סיינפלד") לליסה קודרו (אקס "חברים"), על שתי הופעות מבריקות במהלך השנה. למרות זאת, דבורה מסינג עשויה להרוויח אף היא מחוש הנוסטלגיה המפותח של המצביעים האמריקנים, שיבקשו להיפרד יפה מ"וויל וגרייס".

אם אני הייתי מצביע: אני דווקא עם האנדרדוג המושלם בקטגוריה הזו – סטוקארד צ'אנינג, הגברת הראשונה מ"הבית הלבן" בשבילכם.

שימו לב ל: עובדה ששתי המועמדות הראשיות בקטגוריה הזו סוף כל סוף שוברות את קללת "סיינפלד" ו"חברים", ממנה סבלו כל עמיתיהן לשתי הסדרות.

http://www.sikurmemukad.com/sikurim.../emmys2006.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר