לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2006, 14:08
  namel namel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.05
שיט, נחסמתי

לפני מספר ימים חזרתי מטיול בצפון ולהפתעתי גיליתי שנחסמתי בלי אזהרה לפני והודעה שאומרת לי שנחסמתי, מפורום משבראש. בצעד קל פניתי אל המנהלים בבקשה להסבר ואחד מהם הסביר לי שאני מקלל לכן נחסמתי והוא לא מתכוון להוריד לי תחסימה. הוא לא הראה לי קישור ספציפי, אלא יותר העביר את המסר שבמהלך הקריירה שלי בפרש קיללתי. אני לא אתמם ואגיד שהוא טועה, ואם אותו מנהל יתעצבן על הודעה זו, הוא יכול בכיף למצוא עכשיו מספר קישורים בהם עברתי על כללי הפורום, אך לדעתי בחודשיים האחרונים בערך יהיה לו קשה לעשות זאת. מה גם שאני די בטוח שחברי הפורום אינם חושבים שצריך לחסום אותי ורובם בוודאי אפילו אוהבים את כתיבתי. אני לא מבקש לריב או שום דבר, אני רק מבקש שיורידו לי את החסימה ואוכל לגלוש בנעימים בפורום שלי.

הדף תלונות שלכם בצרו קשר אינו עובד, וגם הייתי מעדיף שהאנשים במה שבראש ידעו שחסמו אותי...

ותודה בכל מקרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2006, 19:57
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי namel שמתחילה ב "דיברתי קודם עם המנהלים"

לא... ככה זה פועל בדף של "צור קשר", זה אמור להיות פתרון אחרון במקרה שבאמת אתה מאמין שלא עברת על החוקים ושנעשה עימך דין לא צודק, פשוט הודעה פרטית .. אבל שוב, ראה זאת כמוצא אחרון ודאג שזה יהיה מוצדק במאה אחוז <וכתבת שאתה יודע שעברת על החוקים בצורה כלשהי אז לא מומלץ>.

ממליצה לך לפנות למנהלים בבקשה שיורידו את החסימה או ישנו את דעתם... כל זאת בעזרת דיון על המצב והסבר מדוייק של הצד שלך, אולי תגיעו לפשרה כלשהי, אולי לא.. במקרה ולא תגיעו לפשרה ותשאר חסום נותר רק להחליט אם לכבד את החלטת המנהלים או לפנות לאדמינים.. ההחלטה בידיים שלך.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 27-08-2006 בשעה 20:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר