לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2005, 04:28
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
איי אם די 2400 מתנהג כמו 1000?

ראיתי תופעה מוזרה, ולא ידעתי לשים עליה את האצבע.
לפני שאני מברר אצל האנשים שלי, רציתי לדעת, אולי מישהו פה מכיר את זה, ויוכל לתת לי קצת מידע בנושא. איי אם די סמפרון 2400 (אני לא זוכר זיכרון ו/או לוח) נראה בביוס, ובחלונות כ 1000 מגה-הרץ. זה דיי מוזר. אפילו פירקתי את המעבד בשביל להסתכל על המדבקה שלו, לוודא כי זה באמת 2400. אף פעם לא ראיתי דבר שכזה.
הרצתי חיפוש בגוגל, וראיתי בכל מיני פורומים אחרים, שאנשים אחרים גם נתקלו בתופעה, אבל דרכי הפתרון שנתנו שם, היו שונים ומשונים. החל מהספק כוח, לזיכרונות, עידכון ביוס וכל מיני דברים שנראים לי ממש לא קשורים (ברמה של "תחליף את המחשב, וזה יסתדר לך")...

השאלות שלי הן:
1. ממה זה נובע?
2. איך אפשר לתקן את הבעיה (במידה וזו באמת בעיה)?
3. האם זה אומר שהמעבד באמת עובד ב 1000 ולא ב 2400, או שזה סתם "נראה" ככה, והכל עובד כמו שצריך?

תודה מראש...
נ.ב - חיפשתי בפורום עץ דומה ולא מצאתי.
מקווה שזו לא אחת השאלות שנשאלות כל שתי שניות, שהתשובה כבר נאמרה 200 פעמים בשבוע שעבר.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 04-01-2005 בשעה 04:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2005, 06:03
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
לא
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ניסית לבדוק ב BIOS שתדר השעון והמכפלה תואמים את מה שהם אמורים להיות?"

זה לא מחשב שלי.
פשוט ראיתי את זה, והעניין מסקרן אותי מאוד.
לא ניסיתי לעשות שום דבר לאותו מחשב. אבל אני מנסה להבין את הגורם לבעיה (שמסתמן כי מוכרת לאחרים), ואולי דרכי פיתרון.
וגם אם אני רואה בביוס, שהתדר הוא אכן 1000 ולא 2400... מה אני אמור לעשות עם זה? הוא יתן לי לשנות את זה ידנית? זה אמור להיות אוטומטי הכל. לא?

זה מוזר שהביוס לא יזהה לבד את תדר המעבד, לא?
כאילו, זה מחשב דיי חדיש... והוא עובד. זה לא שהוא לא עובד. פשוט, מראה 1000 במקום 2400.
אני חושב שאני מכיר אנשים שנתקלו בבעיה הזאת, אנסה לשאול אותם (לא התקשרתי אליהם עד עכשיו, מפאת העיתוי. אני ער בלילות, וישן בימים). בכל מקרה, אם מישהו נתקל בתופעה, או שמע עליה, ומכיר דרכי פיתרון, אשמח להחכים.

ישן 04-01-2005, 10:33
צלמית המשתמש של Novellspy
  Novellspy Novellspy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לא"

לפעמים קורה... ביחוד בגלל שהסמפרון הוא מעבד חדש תעדכן הקושחה של הבאיוס\ תקרא ברליס נוטס, מה השתנה.

מעבדי הסמפרון הם יחסית חדשים אבל הסוקט פחות, הלוחות של אותו סוקט יצאו לפני המעבד לכן אולי צריך לעדכן את הבאיוס תבדוק באתר החברה. בכל מקרה תמיד מומלץ לשים תעדכון האחרון ביחוד שזה באחריות

נערך לאחרונה ע"י Novellspy בתאריך 04-01-2005 בשעה 10:37.
ישן 07-01-2005, 11:25
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
הסבר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "חחחחחח... תודה,"

ה AMD Sampron 2400 אמור לעבוד ב 1667MHz כאשר 166MHz*10 (מכפלה ל FSB).
הלוח שלך מכוון לעבודה מול מעבד Duron עם סידור 100MHz*10 שמביא אותך ל 1000MHz. הסיבה לכך הנה שאם תשים מעבד Duron על הלוח והכיוון יהיה אחר אז המעבד ישרף...

אם הלוח של Gigabyte יש סוויץ' על הלוח. כשהמחשב כבוי תעביר את הסוויץ' מצב וה FSB יעבור ל Auto ואז הלוח אמור לזהות את המעבד ולתת FSB של 166MHz. זאת כפי שנאמר בתנאי שה BIOS מעודכן לזהות את המעבד שהנו מסידרה חדשה יחסית. אם הלוח של יצרן אחר השינוי יהיה ב BIOS עצמו.

סידרת מעבדי ה Sampron מבוססת על ליבות ה Thoroughbred B שהנם הליבות שהכילו מעבדי ה Athlon XP עם ה 256MB Cache ו 166MHz FSB (מעבדי ה 2700 וה 2800), רק עם מהירויות שונות של השעון כדי לייצר סידרה מלאה של מעבדים... זו הסיבה שהמעבד מזוהה כ Athlon XP...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר