לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2006, 08:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי דימונה כבוד! שמתחילה ב "אין לי כלום, אני בהתלבטות,..."

יש לך שתי מצלמות בין ה 20D ל 400D.
D50 ו D70. ההבדלים מזכירים את ההבדלים שבין ה 350D ל 20D.
לשתיהן יש מסך עילי (מאוד נוח, והיה חסר לי בצילום ב 300D / 350D ומניח שגם ב 400D זה יחסר לי).
ל D50 יש רק גלגלת אחת, אני אישית מעדיף את ה D70 בקטע הזה.
שתיהן מרגישות ביד כמו מצלמות רציניות, ה 300D, 350D, 400D, קטנות ומרגישות כמו צעצוע.

את איכות התמונות שיוצאות מהמצלמות הנ"ל, לא צריך להוכיח שוב ושוב...
לי אישית יש D70, אתה מוזמן לבדוק את התוצאות שאני מביא איתה (אגב, D70 מהדור הישן), ולדרור ויניב יש D50, הם הוכיחו מספיק מה היא יכולה להוציא.

ה D50 זולה יותר, ותקופה ארוכה היא היתה המצלמה הכי משתלמת ברמת התמונה למחיר. אולי היא עדיין כזו. לדעתי האישית, היא עדיפה על ה 350D, ולא ראיתי מספיק שינויים בין ה 350D ל 400D שיצדיקו התלהבות כלשהי.

אגב, שאלת בנוגע ל D80 - אז כמו שאמרתי שקנון ממחזרות זבל - אותו דבר ניקון.
ה D80 זה ההמשך של ה D70s שהיה המשך ל D70, וחוץ מחיישן גדול יותר, אני לא רואה שום פיצ'ר קריטי שהוסף ל D80. ניקון ממשיכות למחזר את ה D70 שלהן בשמות אחרים והוספת מדבקה שונה.
בכל מקרה, זו תהיה מצלמה שתתן פייט ל 30D ולא ל 400D. היא מעל ה 400D (הן בפיצ'רים והן במחיר).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2006, 14:17
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי דימונה כבוד! שמתחילה ב "אז מה עדיף בסופו של דבר ה80D..."

תעשה טובה אל תתחיל פה מלחמות ניקון-קאנון..... אין תשובה אבסולוטית מי יותר טובה כאן. הd80 דגם יותר חדש נימצא בשוק זמן מאוד מצומצם עם הרבה מאפיינים של אחותה הגדולה (d200) לעומת זאת הd20 מצלמה מדהימה בנוייה ברמה גבוהה (טוב יותר מהניקון מבחינת חוזק) אך טיפה מיושנת ומוחלפת בדגם 30d של קאנון. וכאן לדעתי אמורה להיות השאלה 30d-80d? אך בכול זאת אף אחד לא יגיד לך תשובה מדוייקת ואובייקטיבית אתה צריך לבחור את המערכת המתאימה לך בעיקר מבחינת עדשות וציוד נילווה אחר....

שמת עין אל איזה שהם עדשות? מה אתה מצלם? תגדיר את המצלמה שלך לפי הצרכים שלך ולא לפי יצרן ועוד כמה אופציות פה ופה. תמיד יהיו כמה חיסרונות וכמה יתרונות אצל כול חברה וחברה.
לדעתי העיסוק בכמה שיותר מגה פיקסל או למי יש את הסרת הרעש הטובה ביותר וכו.. מוגזם ביותר....
תחשוב מדוע בזמן מצלמות הפילים אף אחד לא היה מתלונן על רעש או גרעיונות וכו.... אלה בעיקר פרטים דיי שוליים. הדבר המכריע בהוצאת תמונה טובה ואיכותית זה בראשון ובראשונה הצלם ואחר כך הציוד ולא משנה איזה ציוד ,עם הצלם טוב ובעל ניסיון הוא יוציא תמונות מעולות עם כול ציוד... (אפילו עם פאלפון..... )
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 29-08-2006 בשעה 14:23.
ישן 29-08-2006, 14:30
צלמית המשתמש של דימונה כבוד!
  דימונה כבוד! דימונה כבוד! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל דימונה כבוד!
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "תעשה טובה אל תתחיל פה מלחמות..."

לגבי עדשות אין לי מושג, אני לא מבין בזה יותר מדי, אני רוצה לקנות את אחת המצלמות עם קיט או משהו נחמד וזול ולקנות עוד עדשות בהמשך פשוט עכשיו יש לי כסף בדיוק בשביל המצלמה אני לא יכול להוציא עוד כמה מאות על עדשות.
נראה לי שאני ילך על הניקון למרות שאני לא בטוח בזה (יש לדוד שלי עדשות עתיקות של ניקון אולי הם יתלבשו)
עדין אין לי נושא מוגדר לצילום לכן אני לא יכול לענות לך על זה
עכשיו, השאלה היא אם יש לך מושג על עדשה טובה לטווחים נורמליים באזור של 100+ דולר? (אני יודע שאין משהו איכותי ומצוין בכזה מחיר אבל אני צריך עדשה בשביל להתחיל איתה ואז כשיהיה לי עוד כסף בעז"ה אני יקנה עדשות יותר איכותיות ויותר טובות), אני באמת שלא מבין בתחום הזה
ממש תודה וממש סליחה אם אני משגע

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=15/10/1990&.png#]

נערך לאחרונה ע"י דימונה כבוד! בתאריך 29-08-2006 בשעה 14:32.
ישן 29-08-2006, 14:40
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי דימונה כבוד! שמתחילה ב "לגבי עדשות אין לי מושג, אני..."

אני לא כול כך מבין אותך למה לרכוש גוף יקר ב1000$+- ועדשה ב100$???? זה לא הגיוני זה אמור להיות הפוך..... (לא באותם סכומים אבל דיי הפוך ) עכשיו לדעתי האישית עם החלטת על מערכת ניקון שזו בחירה מצויינת גם משום שהם הוציאו שתי עדשות חדשות ביחד עם הגוף החדש שאמורות להיות ה"קיטים" שלה ואני מדבר עלAF-S DX 18-135mm F3.5-F5.6G ED החדשה שאמורה לבוא קקיט לd80 ובהחלט אחלה עדשה להתחלה. אך שוב מדוע אינך קונה לדוגמא את הd50 של ניקון ובעודף שנישאר עדשות ואיביזרים שונים:כרטיס זיכרון,תיק,פילטרים,פלאש,חצובה וכו...(כול אחד לפי הצרכים שלו) אך במקרה אכן נידלקת על גוף חדש ואתה פשוט חייב גוף חדש יותר וטוב יותר וכו....
(ולהרבה אנשים יש את החיידק הזה כולל את עצמי) אז לדעתי התמורה הכי טובה לכסף בינתיים היא:
nikon 80d+18-135 af-s dx. יכול להיות שגם קאנון יצאו בעדשות חדשות המיועדות לשוק הזה אך לצערי עוד לא הוכרז.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר