לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2006, 13:05
  fhever fhever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל fhever
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eyal-r שמתחילה ב "בגדול מה שאתה אומר"

לא - לא התכוונתי לזה . התכוונתי אולי שאתה קונה דיסק ואם אתה רוצה לחלק אותו לחברים שלך אז אתה תשבור אותו ותביא חלקים לחבר שלך . ולכן אני הדגשתי את המילה שאתה קונה קו אחד ואתה תעשה בו מה שתרצה הכוונה שאתה משלם עבור 700 קילו בייט מהספק\תשתית ואם אתה רוצה תחלק אותו כמה שאתה רוצה לכמה חלקים ולכמה אנשים שתרצה העיקר הם את שלהם עשו בלהביא לך ת-700 קילו בייט שלך שאתה משלם עבורם .
למשל לבתי ספר לוקחים תשלום כמו לך על קו אינטנרט למרות שהם יודעים שהבית ספר מחלק את זה ל-100 מחשבים למשל .

ובדברים לא חוקיים התכונתי לפריצות למינהם ופשעי מחשב - שהם מחויינים להסגיר אותך למשטרה .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2006, 14:07
  fhever fhever אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "מה שאמרת לגבי בתי ספר..."

אני יודע שישנם מסלולי מוסודות\עסקים - אני רק נתתי דוגמא , שאם הבית ספר ירצה לרכוש קו אחד מהם אז הוא ישלם רק על הקו הזה והוא יכול לחלק אותו איך שהוא רוצה לכמה שהוא רוצה - והוא לא ישלם על כל מחשב . ( ככה זה אצלי בבית ספר וזה כשר למהדרין וככה זה גם אמור להיות )

ודרך אגב למוסדות יש חבילות בערך כמו שלנו( תמיד יש מקום שצריך שירות כלשהוא בנוסף , אני רק מדבר על סטנדרטיות של חיבור רשת מחשבים בבית ספר לאינטרנט ) אבל להם יש מבצעים והם לפעמים משלמים פחות מאיתנו.

ישן 28-08-2006, 19:59
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
ועוד איךךךך לא חוקי!! מה נפלת על הראש?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Krush שמתחילה ב "חוץ מזה שאף אחד לא יוכל לגלות..."

זה כמו שאני יתחבר לכבלים(HOT) האנלוגיים(לא דיגיטלי) ויתחיל להריץ כבלים לכל השכונה על חשבוני זה לא חוקי כי אתה מעביר תשתית שלך שאמורה להיות פרטית ואתה עושה ממנה עסק למרות שלא...
בקיצור לא חוקי יש הרבה דברים שאפשר להיתחלק עם השכנים אני יודע שזה נחמד אבל זה לא חוקי...
אם גבר כולם היו עושים ככה מישהו אחד מהשכונה מיתחבר למשהו ויתחיל להעביר כבלים לכולם חחחח איפה אתה חיי בעזה? חחחח
אני לא בטוח ב 100% במה שאני אומר כי הרי זה נישמע לא הגיוני אבל מצד שני זה נישמע כן הגיוני שזה יהיה מותר... אבל אתה יכול לברר את זה תיתקשר לכבלים ותסביר להם... אבל לדעתי אתה יכול להסתבך עם זה קשה כי יחשבו שאתה עושה על זה כסף וזה לא חוקי לעשות כסף שזה שחור ללא מס..
כאילו אני יודע שאתה לא תיכח כסף אבל ככה יחשבו התשתית ויכולים להגיש על זה תביעה!..

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 28-08-2006 בשעה 20:03.
ישן 29-08-2006, 12:00
  fhever fhever אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MCGP שמתחילה ב "אז מה שאתה אומר שמהירות של כ..."

בתכלס זה מה שהתכוונתי , אבל היום במעשית זה לא הולך ככה במיוחד ע"י הציוד הקיים היום שכמעט כל מחשב מקבל מקסימליות .
תקשיב מבחינת החברה זה לא אמור להוות שום בעיה ( אולי שהם מפסידים לקוחות אבל אתה לא גונב מהם שום דבר ) כי הם את שלהם עשו כבר הספר נתן לך את הכתובת איפי שלך שאתה שוכר מהם כביכול , והתשתית העניקה לך את התעבורה ששילמת עליה .

זה בדיוק כמו שהם מרשים לך לבנות רשת בבית ולא לוקחים תוספת תשלום - כמובן שהם ירצו שכל משפחה או בית יתחברו על דעת עצמם כי זה הפסד לקוח שישלם אבל בתאוריה ובכלל בפיזיות אתה לא גונב מהם שום דבר .

ישן 29-08-2006, 21:40
  fhever fhever אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eyal-r שמתחילה ב "האם זה חוקי לחבר את השכנים שלי לרשת ?"

קוד PHP:
 הלקוח מתחייב שלא להמחות או להעביר בדרך אחרת הסכם זה או את 

הזכויות שלו על פיו
השירות מוענק ללקוח לשימושו הפנימי בלבד והוא

מתחייב שלא למוכרו ולא לאפשר שימוש לאחרים ללא הסכמת החברה

מראש ובכתב
מובהרכי כל נסיון המחאה או העברה כאמור יהיה בטל

ויהווה הפרה יסודית של הסכם זה

זהו קטע מתוך הסכם התקשרות עם חברת בזק בינלואמי וראיתי גם קטע דומה בהסכם עם אינטרנט זהב .

הסעיף הזה מתוך הסכם ההתקשרות מדבר על כך שהסכם שלך איתם שהם יספקו לך תאינטרנט והשימוש שמותר לך לעשות בו הוא לשימוש פנימי שלך ( כלומר אם אתה ועד בית ואתה רוצה שהדיירים יהנו גם מאינטרנט אז אתה תציב ראוטר אלחוטי ( דוגמא ) וכל אחד יוכל להנות מהאינטרנט ) הסעיף מבאר שאסור לך למכור את הקו שלך להעביר אותו לאף אחד אבל שימוש פנימי מותר .

זאת כביכול הדעה שלי שאני הבנתי את הסעיף הזה "שימוש פנימי" = הכוונה כל דבר שתרצה לעשות בתוך הארגון \בית שלך בכפוף לסעיפי עבירות אינטרנט כמובן ולמגבלות השירות שחתמת איתם על ההסכם.

אני הבנתי ככה , אתם יכולים להבין אחרת - זהו הסעיף שהכי דיבר על הנושא כן בהסכמי התקשרות של בזק בינלאומי ואינטרנט זהב.

ישן 29-08-2006, 22:58
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בקיצור לא חוקי ואתה יכול לצפות לתביעה נגדך אם תעשה את זה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי fhever שמתחילה ב "[right][PHP] הלקוח מתחייב שלא..."

כי אם הם ידעו מיזה שאתה מעביר תשתית מחוץ לתחום ביתך אז לא כדאי לך אבל בנינו אם יש קיר אחד שמפריד בינך לבין השכן ותעביר לו את הכבל של הרשת לא יכלו עליך כאילו אם אתה עושה את זה בנינו לא יעלו עליך כי הרי אף אחד לא עשה בדיקה כזאת בבתים אבל בכל מיקרה אם אתה עושה את זה אתה מסתכן קשות אבל רובהסיכויים שלא יעלו עליך ולא ידעו מכך.. וגם אם אתה מיתחלק עם החיבור שלך יהיה לך בעיות של איטיות באינטרנט וזה לא שווה להיתחלק עם מישהו אחר שהוא גורם לבעיות כאלה בקיצור תגיד לשכנים החמודים שלך שיתחברו חוקי לאינטרנט ובלי שטויות זאת העצה שלי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר