לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2006, 12:27
  janbas janbas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.05
בחור שמעוניין לדלל שיער ברגליים...עזרה

שלום לכולם

יש לי שאלה:

אני בחור בן 21 ומאוד שעיר ברגליים. אינני מעוניין להוריד את כל השיער ברגליים ולהיות עם רגליים חלקות, כי לטעמי האישי זה לא טבעי ולא יפה לגבר (אני לא הומו, דרך אגב, אבל אני כן הייתי מעוניין לדלל איכשהו את השיערות, ככה שעדיין יהיו לי שיערות, אבל הרבה פחות.
עד היום, אני השתמשתי באפילטור, שזה מכשיר חשמלי להורדת שיער, והמכשיר הזה מתאים לי כי אני יכול להשתמש בו בעצמי בבית, ואני יכול לבחור בעצמי מאיפה אני יכול להוריד את השיער ולדלל אותו, אבל החיסרון הוא שכבר הרבה זמן,שנים, אני משתמש באפילטור וחשבתי שכעבור זמן השיער ייחלש ויפסיק לצמוח באיזורים אלה בהדרגה (לפני הרבה זמן, ראיתי שכך כתוב בכמה אתרים), אבל עדיין כל 3 שבועות בערך, השיער שב לצמוח באיזורים אלה ואני לא מרגיש שהוא נהייה דק ופלומתי יותר, ככה שאני נאלץ להשתמש בו שוב ושוב, אני כבר מתייאש לחלוטין, והייתי רוצה משהו שיביא להפסקת צמיחת השיער או להפיכתו דק יותר באיזורים האלה שאני כבר מוריד בהם שנים... אני יודע שזה לא קורה בבת אחת.

לייזר כרגע זה לא אופציה מבחינתי משיקולים כלכליים, שגם ככה אני לא בטוח שהסרה בלייזר מתאימה למטרה שלי שזה דילול שיער ולא רגליים חלקות.

רציתי לשאול האם שעווה יכולה לשמש לצורך דילול שיער ולא הסרת שיער מאיזורים שלמים?
כי לפי מה שראיתי,מורחים את השעווה, ואז תולשים, ככה שלפי מיטב הבנתי זה לא מתאים לי כי איזרים שלמים יהיו חלקים...
האם מי שמשתמש/ת בשעווה יכול להעיד שהשיער צומח אח"כ דק ופלומתי יותר? כעבור כמה זמן בערך זה קורה ( אני יודע שזה מאוד אינדיבידואלי, אבל בערך...)?
כל כמה זמן צריך לעשות שעווה כדי להגיע לתוצאות רצויות?

מה שהכי מתאים לי, נראה לי, זה מחט חשמלית ששם יש לי שליטה מלאה על איזה שיערות אני מוריד, ובשיטה הזו בטוח השיער מפסיק לצמוח כעבור זמן, אבל בשביל זה צריך ללכת לקוסמטיקאית, ואני די מתבייש, בכנות, וזה גם עולה לא מעט....

אם מישהו יכול להציע לי רעיונות שאני יכול ליישם בבית או מכשירים שניתן להשתמש בהם בבית שמתאימים לדילול שיער והשיער בהדרגה יפסיק לצמוח ויהייה דק יותר, אשמח מאוד לשמוע כי האמת העניין הזה מאוד מעיק עליי, מקלקל לי את המצב רוח וגוזל ממני הרבה כוחות נפשיים, ואני בהחלט לא רוצה להתעסק בזה כל החיים שלי...

תודה.
חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 12:22
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
טוב חשבתי שהולי תענה כי היא יותר מומחית בזה אבל אני אנסה גם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי janbas שמתחילה ב "בחור שמעוניין לדלל שיער ברגליים...עזרה"

טוב אז קודם כל אפילציה נשמע לי רעיון טוב, אבל כן אתה צריך לקחת בחשבון שהוא יקר ולוקח המון אבל המון זמן. לייזר לוקח פחות בהרבה. אתה צריך להתקשר למכוני לייזר ולשאול אם יש אפשרות אצלהם לדילול בלבד, ייתכן והם כן מאפשרים ז את ובמחירים יותר סבירים.

בקשר לשאלתך לשעווה - קודם כל הסיבה שבנות עושות שעווה זה כי זה לא משאיר נקודות של שיערות שנחתכו מתחת לעור, ולוקח לשחיער הרבה זמן לגדול - וכן זה מדלל באופן משמעותי. וכן השיער יוצא פחות קשה אחר כך (וזה טוב!) אבל קח בחשבון שאם אתה עושה שעווה תצטרך במשך לפחות 3-4 שבועות להסתובב עם מכנסיים ארוכים, כי לוקח המון זמן לשיער לגדול אחרי שעווה (לבנות - טוב שכך!) חחח השיער יהפוך דליל יותר ואני בספק אם תצטרך לעשות זאת יותר מפעם-פעמיים כי זה באמת מדלל את השיער. קח בחשבון שזה מאוד כואב. רוב המקומות בהם מורידים שעווה נעשים על ידי נשים, ויש הרבה שלא מוכנות לקבל גברים (הרבה דתיות וכ'ו) כך שאם אתה רוצה הורדה מקצועית תאלץ להתקשר ליותר מ10 מכונים לבדיקה מי מוכן לעשות לך לפני שמישהו יסכים. אבל אם אתה חושב שמישהו יוכל לעשות לך בבית תשאל אח\אחות\אמא הם יסכימו זה שטויות, תקנו שעווה קרה, כמה לשוניות כמו של רופא משפחה שבודק את הגרון, וכמה בדיות להסרת שיער בשעווה, תחממו במיקרו 10 דקות וסיימתם עם זה. אבל קח בחשבון שזה מאוד כואב, ושלבנות קצת יותר קשה להתרגל לכאב הזה, מה לעשות - אנחנו רגילות שכואב לנו - אבל, מי שלא מומחה לוקח לו המון זמן להוריד באמת את כל השיערות, אתה לא צריך להוריד הכל אז זה טוב לך, אבל תסתכלו יחד מי שעושה לך ואתה לאיזה כיוון השיערה צומחת ותעשו לכיוון ההפוך בדיוק את התלישה, זה יפחית את הכאב ויצא יותר יסודי ומהיר.

לגבי המכונה שאתה משתמש בה עכשיו - זה כמו מכונת גילוח, זה מוריד אבל בגלל שזה לא ממש תלישה זה גודל כל הזמן וחבל.

בסופו של דבר אם השעווה לא תעזור אני ממליצה ללכת למכוני לייזר ולשאול אם יש מצב לדילול.

בהצלחה

תות

(אני תכף אשלח את הולי לפה לענות על השאלות, אני אומנם עושה לייזר אבל היא התעסקה עם כמעט כל מכונות הלייזר הקיימים חח)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר