לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 18:20
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי meijin שמתחילה ב "הו! בן שלי מוצלח!"

סוף סוף מישהו שמבין בדיון הזה....

תקשיב טוב, אם אתה רוצה להיות כוסית שלא עושה כלום והטנק שלו יעלה אבק במחסן, אז תלך ל401, תאמין לי יהיה לך שרות קל....

בלי קשר, גם 7 וגם 401 עושים את הטירונות באותו בסיס, בנוסף יש את 188 בבסיס קרוב לבסיס של 7 ו401 ..... שם עושים גם תטירונות וגם את האימון המתקדם...

כרגע כל הגדודים של 7 עוסקים בפעילות בשטח, תקרא קצת היסטוריה על החטיבה ותבין כמה כבוד זה להיות שם... במיוחד בגדוד 77

אתם לא יודע מזה 7 ואיזה אנשים יש שם, איזה מפקדים.

אתה מתלבט איפה להיות? אז ככה:
אתה רוצה לעשות דברים מעניינים ולעסוק בפעילות מבצעית בשטח ? אין חטיבה אחרת חוץ מ7 .....
אתה רוצה לעשות קצת פעילות בשטח ? תלך ל188
אתה רוצה להיות כוסית ולא לעשות כלום, ולשבת במזגן בטנק כל היום? תלך ל401

חטיבה 7 שולטים!

בהצלחה.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 12:34
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי dalkanadav3 שמתחילה ב "אם יש לך פרופיל 82 ומעלה"

פלס"ר שריון אחת היחידות המובחרות? מה שתגיד אחי.

בכל אופן שריונר בחטיבה 7. אם למישהו יש שאלות מוזמן.

מי שחושב שמעכשיו והלאה ישתמשו הרבה במרכבה סימן 4 בגלל המלחמה אני יכול להגיד לו שהוא טועה כי הגדודים של 401 (לפחות 2 מתוך 3) חזרו כבר לקווי חי"ר. לא אגיד איזה מטעמים מובנים.

אכן לחטיבה 7 יוצא לעבוד הרבה מאוד בקווי טנקים, לא יודע אם זה ידוע אבל שריון עושים גם קווי חי"ר וגם טנקים. אחד היתרונות של שריון, נהנים משני העולמות.

לגבי השאלה אם ללכת בכלל לשריון או לא, אני אגיד משהו שחשבתי עליו לפני כמה זמן. למרות שאתם חושבים שאם אתם הולכים לשריון יהיו לכם חיים קלים כי חירניקים תמיד רצים ואתם נוסעים בטנקים זה ממש לא נכון, בשריון עובדים קשה מאוד, יותר קשה מחי"ר כי העבודה על הטנק לעולם לא נגמרת. וכשחירניק הולך לישון אחרי פעילות או איזה מבצע אתה נשאר לעשות טיפולים על הטנקים לפעמים כל הלילה וכל היום אחרי זה. לפעמים זה ממש סוחט. אבל אם אתם מתעניינים במפלצת הזאת ואוהבים כוח ועוצמה אז שריון יכול להיות המקום בשבילכם.

זכרו- אל תקשיבו לכל האנשים שאומרים ששריון זה לא קרבי. לחימה אמיתית מוכיחה שכשעיניינים מתחממים הטנקים עושים את העבודה וחי"ר מתחבא. לא שאני מאשים מישהו אבל אתה לא מצפה מאדם בשר ודם להסתער מול טילים וכו'. זה היתרון להיות בטנק - המיגון, השרידות, הניידות וכוח האש הגדול

ישן 01-09-2006, 22:38
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Sleazy שמתחילה ב "[QUOTE=ProphecY]פלס"ר שריון..."

תראה אני לא בפלס"ר. אז אני לא יודע הרבה עליהם.

בעקרון הם יחידה שהתפקיד שלה הוא לסייר בשטח ולתכנן צירים למעבר הכוח העיקרי (טנקים), להבין מאיפה יבוא המארב, איפה לא ניתן לעבור, מאיפה כדאי לירות וכו' זה התפקיד האופרטיבי של היחידה- לשעת מלחמה..תבין שזאת משימה מאוד מסוכנת כי בעצם אתה הולך לפני הטנקים ובעצם הכי בחזית שאפשר. אני זוכר שאחת הפלס"רים כמעט ונמחקת לגמרי אחרי אחת המלחמות.
בבט"ש הם תופסים קווי חי"ר כמו כולם. יש שמועות שפלס"ר 401 לא תופס קו אלא רק עושה יזומות בשונה מפסל"ר 7, אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון. אני משער שהדברים האלה במילא משתנים מקו לקו ומחר פלס"ר 7 יכולים למצוא את עצמם בקו חם יותר וההפך.
המסלול אורך בערך שנה פלוס מינוס. פלס"ר 7 מתחיל בטירונות עם אגוז ואחרך כך עוד 6 חודשים של אימון יחידתי שכולל הרבה ניווטים רגליים ורכובים הסוואה האמרים . זה מה שאני יודע.
פלס"ר 401 עושה את הטירונות עם יחס"ר נחל וממשיך לאותו מסלול.

לא עזרתי הרבה אבל זה מה שאני יודע.

נערך לאחרונה ע"י ProphecY בתאריך 01-09-2006 בשעה 22:40.
ישן 02-09-2006, 17:20
  שחר הירקן שחר הירקן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
אמממממממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PotMaster שמתחילה ב "נוב' 06 שריון"

אהלן לכולם קוראים לי שחר ואני מתגייס בקרוב לשריון.
בהתחלה רציתי ללכת רק לנחל אבל מטעמי פרופיל 72 אני לא יכול אז פתאום שמעתי על שריון.
האמת די התאכזבתי משריון וזה כי זה פחות קרבי וזה אבל אחרי שבררתי קצת עם אנשים שהיו שם והם ממש היו מרוצים ואמרו לי לא להתבאס כי זה ממש קרבי.
אז חבר'ס לא להתבאס!!!!

קיצור אז יש לי שאלות:

1- מקבלים נעליים קלות בטירונות?
2- יציאה למט"קים היא לבעליי קב"א 52?
3- היציאה לקורס קציני שריון היא לקב"א - 52 גם?
4- בקשר ליציאה לקורס קציני שריון אני הבנתי שאחרי 8 חודש אפשר לצאת השאלה שלי היא אם אפשר לצאת בפעם אחרת יענו אם לא מתקבלים...

תודה רבה לכם!!!

ישן 02-09-2006, 20:09
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ShahKi שמתחילה ב "כל הכבוד על הגישה..חזק ואמץ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShahKi
בקשר לשאלתך..

1- אני אוג' 06 לא קבלתי קלות, אבל יש שמועות שמחזור הבא כן מקבל קלות וגם ווסט ולא אפוד ומיניי צ'ופרים, אז תדעו שדוגמתם..אגב ממחזור אוג' 06 ההכשרה ב 401 הולכת להיות על סימן 4 ב'.
2- כן, אם אני לא טועה קבא 52 והמלצת מפקדים.
3- חושב שכן..כמעט בטוח.
4- לא יודע לענות לך על זה.. אני מניח שאם נדחת ולא תקבל חריג אז לא תצא..בכל אופן, לא רוצה להטעות בנושא הזה.
בהצלחה!

אוך, אתה כזה קשקשן. שום דבר לא ידוע עדיין לגבי נוב' 6.

1. השמועות, והשמועות בלבד - כן, מנוב מקבלים נעליים קלות.לגבי ה4ב - די, די לזיין תשכל.
2. אתה טועה. יש חריגי נתונים - תיהיה מספיק טוב, תצא גם עם קב"א נמוכה יותר.
3. היציאה לקק"ש היא בדיוק כמו לכל קק"צ אחר - קב"א 52, כששוב, יש חריגים.
4. זה לא אחרי שמונה חודשים אלא אחרי שנה ושמונה חודשים אתה יוצא קצין שריון (כלומר, אחרי בה"ד 1 והשלמה חיילית). כן, לא חייבים לצאת בזימון ישיר. אתה יכול לעשות מחזור בתור חפ"ש, לפעמים אפילו כמה מחזורים בתור מט"ק ואז לצאת.
לי היה מפקד, שיצא באמצע המסלול, לא סיים בה"ד 1 ויצא שוב בסוף מסלול....

בהצלחה
אסף.
ישן 09-09-2006, 08:34
  gili_i gili_i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gili_i
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PotMaster שמתחילה ב "נוב' 06 שריון"

חבר'ה תקשיבו

אני כבר בפלוגה מבצעית של חטיבה 7 עשיתי פעילויות בלבנון
סימן 2 זה טנק בלוי מאין כמוהו טיפול שבועי בו זה סיוט של הלייף בטח שטיפול חודשי בטח כשאתה חוזר מעמדה ב4 בבוקר ובמקום לישון אתה דופק פינים על הזחל עד שהשקיעה מגיעה
אבל!!!
החברה שם אדירים
הפלוגות המבצעיות מלאות בגאוות יחידה יש שם קרחנות מטורפות כשיש ערבים גדודיים ופלוגתיים
החברה שם זה לכל החיים וכיף להסתובב עם התג של החטיבה בחוץ
ורק שתדעו שעבודה קשה על הטנקים זה כיף בסופו של דבר ומגבש ואף אחד לא בא לצבא כדי להיות חפשן

ועוד משהו אחד שיש לי להגיד לכולכם לפני שתאם מתגייסים
עד מתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתיייייייייייייייייייי יייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר