לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 11:57
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
מפגש פסגה חגיגי - האשכול המסודר

אוקיי חברה, הנה האשכול המסודר לגבי המפגש בירושלים ב 7.9.06.
לפני שאני מתחיל, רצוי להגיד שהסיור הוא הינו בגדר המלצה ולא חובה. אנחנו נקבע שעה
נגיע לירושלים, ושם נחליט אם עושים את הסיור או לא. כך לפחות אני חושב.

ניתן לערוך סיור בירושלים בדרך הבאה:

1.נתחיל ללכת בנבכי העיר העתיקה משער יפו עד לכותל המערבי.
*** החלק הירוק בתמונה הינו הרובע היהודי.
ניתן לראות אוסף תמונות יפות מהרובע היהודי באתר הבא.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. נמשיך לכותל המערבי, שם ניתן לערוך סיור מודרך שעולה 18 ש"ח במערות הכותל המערבי כדקלמן:
הסיור בתוך המנהרה מפגיש את המסייר עם החלקים העתיקים ביותר של החומה, כשהחלק המרגש ביותר הוא החלק בו האבן הגדולה ביותר שנתגלתה בחומה, שאורכה 13.6 מטרים, רוחבה 4.5 מטרים, וגובהה 3.5 מטרים. משקלה של אבן עצומה זו הוא 570 טון!

בתוך המנהרה נמצא גם אחד משערי הכניסה אל בית המקדש, הידוע בתור "שער וורן". שער זה, שהיה בעבר פתוח, נחסם על ידי הוואקף כדי למנוע כניסה למתחם אורוות שלמה.
במקום הקרוב ביותר למקום קודש הקודשים נבנה בית כנסת, ושם מקום בו יכולים המאמינים להתפלל.

נקודת הסיום של מנהרת הכותל היא ברובע המוסלמי, משם החזרה היא ברגל (בליווי חמוש). פריצת יציאה זו אל הרובע המוסלמי גרמה לפרוץ אירועי מנהרת הכותל בספטמבר 1996.
*** הסיור במנהרה נעשה בהדרכה בלבד, ואין אפשרות להיכנס בצורה עצמאית. ***
ניתן לתאם את הסיור מראש בטלפון 02-6271333.

3.כנסיית הקבר:
ההגעה אל כנסיית הקבר
אל כנסיית הקבר מגיעים ברגל דרך שער יפו בעיר העתיקה. לאחר שנכנסים בשער, ממשיכים ישר אל הכניסה לשוק. יורדים ברחוב הראשי של השוק (רחוב דוד), ובפניה הראשונה פונים שמאלה אל רחוב הנוצרים. בפניה השלישית פונים ימינה לרחוב סנטה הלנה, שיביא אותנו אל רחבת הכניסה של כנסיית הקבר.
תמונות מהמקום ניתן למצוא באתר הבא.

4. סיור במגדל דוד ניתן לערוך במצודה עצמה ובחצר המצודה ולצלם תמונות מהממות ואני סומך על התותחים פה שניתן להוציא את המקסימום מהמקום......

כמו כן ניתן להוסיף עוד מקומות שנמצאים באיזור וכן הכל תלוי באנשים הפורום...
מה דעתכם על הסיור הנ"ל?

אור ופינטו.

חברה - בנימה זו, אני רוצה להודות לפינטו היקר, שעיצב את הסיור המדהים הזה

על ההשקעה, הטירחה וכמובן ההדגשות הצבעוניות.

אז פינטו, תודה.

נערך לאחרונה ע"י OrUsH69 בתאריך 31-08-2006 בשעה 12:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2006, 16:05
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי OmriP שמתחילה ב "הרחבה שליד שער יפו נראית לי..."

הבעיה איתה היא שאין תחבורה שמגיעה ממש לשם, ומי שלא מקומי/מכיר את האיזור יכול להסתבך.

אני מציע דוקא להיפגש במרכז העיר, ומשם ללכת לעיר העתיקה. סוג של "חדש מול ישן" שכזה.
מכיכר ציון זה לא יותר מ15 דקות הליכה לשער יפו, לא כולל עצירות לצילום חתולים

ועוד משהו - אני חושב שיש מספיק מקומות יהודיים בירושלים...

הייתי מציע אולי לעשות סקר מה מעדיפים -
העיר העתיקה (כותל, מנהרות, הקארדו, הר ציון, אולי עיר דוד)
העיר החדשה (גן סאקר, נחלאות, שוק מחנה יהודה, המדרחוב, גן העצמאות [זהירות, הקונסוליה האמריקאית עושה קונצים] הגג של הבניין שדיברתי עליו באשכול הקודם)
השכונות החרדיות (כיכר השבת, גאולה, שכונת הבוכרים, מאה שערים... האנשים שם לא נושכים. רק לשים לב שהלבוש מתאים) (לי אישית זה מוזר שיש העדפה ללכת לראות כנסיות על פני ישיבות... יכול להיות מאוד מעניין דוקא)

ישן 31-08-2006, 18:23
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "מפגש פסגה חגיגי - האשכול המסודר"

וואלה, אתם רוצים להתחיל את המפגש בצהריים של יום חמישי, תהיו בריאים, לא יודע אם יש לי אפשרות להגיע, אני אמור להתחיל לעבוד (למרות שלא ברור מה קורה עם העבודה שלי נכון לעכשיו), ובנוסף אני לא יודע אם תהיה לי אפשרות להשיג רכב.

קובי או שאר הירושלמיים - במידה ואני מגיע עם רכב, איפה באמת אפשר להחנות את המרכבה 4 שלי? זה לא סמארט והבנתי שהחניה בי-ם גרועה מהחניה בת"א (שהיא ללא ספק גרועה מאוד).
במידה ואני מגיע בת.צ, לאן להגיע בהלוך, ואיפה מסיימים בחזור?
יש לי אוטובוסים לרמלה ומרמלה, אז מבחינתי אני מסודר לבוא בת.צ (שוב, במידה ואני ללא רכב, או במידה ואתה ממליץ לי לא להגיע עם רכב עקב בעיות חניה).

אשמח לתגובה (עניינית, עמרי).

ישן 31-08-2006, 18:39
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "מפגש פסגה חגיגי - האשכול המסודר"

למי שתהה (טל) - יש המוני אוטובוסים שיוצאים מהתחנה המרכזית ומגיעים למרכז העיר. דוגמאות לכמה מספרים: 22, 21, 6, 18
אתם צריכים לעמוד על המדרכה שמול התחנה המרכזית (לא לחצות את הרחבה לכיוון בנייני האומה <בעצם, בונים שם עכשיו, אז גם אם הייתם רוצים לא הייתם יכולים לחצות אותה>) ולשאול כל אוטובוס שמגיע אם הוא מגיע למרכז העיר. הרבה יגידו שכן. התחנות שאתם צריכים לרדת בהן הן כיכר ציון, המשביר לצרכן או כל תחנה באיזור. התחנה המרכזית וגם כיכר ציון (שלדעתי שם אנחנו ניפגש, כי זה ממש מרכז-העיר) נמצאים על רחוב יפו, והמשביר לצרכן נמצא על רחוב המלך ג'ורג', שמאונך לרחוב יפו בדיוק בצומת ה-X (סבארו לשעבר. הם עברו משם אחרי הפיגוע הענק לפני כמה שנים. זו הצומת שקובי צילם בפנורמה עגולה). אם אתם יורדים במשביר לצרכן (או בתחנה אחרת על המלך ג'ורג'), אתם צריכים לחזור עד לצומת ה-X, ולפנות בה ימינה (על המדרכה של קפה נאמן, שתפס את המקום של סבארו).
כל מי שתפגשו במרכז העיר ידע לומר לכם איך מגיעים למדרחוב, לכיכר ציון (שנמצאת בקצה המדרחוב, והיא לא באמת כיכר) או לכל מקום אחר. זה עניין של דקה-שתיים הליכה.

אגב, אפשר גם ללכת ברגל מהתחנה המרכזית. אם עומדים עם הגב לתחנה המרכזית - פונים שמאלה וממשיכים ללכת ישר עד שמגיעים. זה בערך 10 דקות-רבע שעה הליכה.

עכשיו גם מי שלא מכיר בכלל את מרכז העיר הבין. נכון?
ישן 02-09-2006, 00:22
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "השעה שאמורים להיפגש בה, בין..."

יש אישור מאבא!

אוקיי, אני ממילא אגיע באוטובוס. לכן, אני מציע שאני אפגש איתכם בתחנה המרכזית, אוליי אפילו בפנים (יש מזגן ). אני אשאר שם עד 15:30 (אני מניח), מי שרוצה את הטלפון שלי - בפרטי או בחיפוש מהמפגש הקודם קודם.

בכל מקרה, אני מציע שנקבע שעת גג בכיכר ציון ב-16:00. צריך שתהיה שעת גג - מי שמאחר, יתפוס אותנו בדרך. נצא משם, לכיוון השוק, הבניין שקובי מכיר, גן העצמאות או כל מקום אחר.. אפילו נחלאות, אפשר לעלות למלון קזינו.. יהיה אחלה!
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 02-09-2006, 21:18
צלמית המשתמש של yaluden
  yaluden yaluden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
טוב אז,

אולי נפתח אשכול אחר אם בירושלים החדשה, בחרדיות או בעיר העתיקה.
אני בעד העיר החדשה, במיוחד כי רוב ימי הצילום שלנו מתרחשים שם ואני מכירה את המקומות הטובים שם לצילום. אולי אפילו אני אחלץ מישהו מהצילום שלנו.
ד"א, במדרחוב אפשר להיות בלילה ולהוציא תמונות מעולות.
אני בעד להיפגש בכיכר ציון בין 15:30 ל-16:30 ולהסתובב שם באיזור הזה. אני יכולה לעזור בטיפים למקומות מגניבים (בריכת ממילא, המגדל שאפשר לעלות אליו, נחלאות שזה אחלא מקום בכללי לצלם, השוק והמרפסת של משפחת בנאי, יש כל מיני)
דווקא בעיר החדשה לדעתי אפשר לעשות סיור יותר ארוך ויותר מעניין.
טוב, התגובה יצאה טיפה ארוכה, אבל אני אשמח לדעת מה דעתכם.

בקשר לעיר העתיקה. זה בעייתי להגיע לכנסיית הקבר. מתוך ניסיון, צריך לחזור לקארדו ומשם ללכת לכנסיית הקבר וזה רק בתיאום מיוחד מראש. והעיר העתיקה, זה מקום יחסית בעייתי לצילומים בגלל כל הדתיים שם וכל השטויות האלו. בחיאת אנשים, בואו לעיר החדשה ולאיזור המדרחוב. זה שווה את זה.

טוב, סליחה. בואו לאן שאתם רוצים. אני בטוח אהיה שם עם המצלמת פילם שלי...

"אז תפתחי צמצם"

ישן 03-09-2006, 19:27
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]מישהו יכול לתת לי תקציר של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי carish1
מישהו יכול לתת לי תקציר של שני האשכולות הארוכים הללו?
ניראה לכם אני קורא את הכל?

מה ניסגר ומי עולה איתי לאוטו חוץ מ"אופטימית" בחיפה ואור בטיזי נאבי?
ומי שממזמז לי את החברה (5D) אני שובר לו את העצמות.

אולי לא שמת לב למה שכתבתי בהתחלה אז בשבילך:
ציטוט:

וגם יצא לי טוב שאני לא עובד באותו היום אז יהיה לי העונג והכבוד להכיר את הכרישים!
משה וקובי !!!!!!!!!
ובנוסף שלא נדבר על ה5D ! ! ! משה תתכונן להיפרד ממנה יפה חחחחחחחחחחחחח
אורוש אתה חמוד אתה חחח (דיי תמשיך חחח )

אני מביא 2 כרטיסים בשביל זה חחחחחחחחחחחחח

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:20

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר