לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2006, 23:39
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
9.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט , וכן כיצד לזהות מפרט בעייתי.

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2006, 16:33
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
הממממ...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "לגבי ב"

מהלינק הראשון שהראית אני רואה בבירור את הנתונים הבאים:

ה GeForce 7900GTX צורך 31.2W, 51.5W, 84.2W בהתאמה עבור מצבי Idle, Peak 2D, Peak 3D.
ה Radeon X1900XT צורך 27.6W, 48.5W, 108.7W בהתאמה עבור אותם המצבים, מה שמראה שעבור משחקים, כלומר 3D, הרדאון צורך הרבה יותר חשמל... ההבדל ב 3D הרבה יותר משמעותי מההבדל הקטן ב 2D וב Idle...

לגבי ה HDR + FSAA זה נכון, אבל כמה מאיתנו באמת ירצו להשתמש בזה?

איכשהו זה תמיד עובר לעניין של טעם תמיד יש משחקים מסויימים שכרטיס אחד מוביל, ומשחקים מסויימים שכרטיס אחר מוביל, כך שבסוף זה עניין של טעם... כאן שיש גם הבדל מחיר לא קטן בכלל, הרדאון באמת יותר appealing...

בכל מקרה, לדעתי יכולת לסדר את המפרט שלך כך שהזכרונות של קורסייר יכנסו בו.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 01-09-2006, 18:15
  Johnny_English Johnny_English אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "לא שמתי לך כרטיס מסך... איפה אתה רואה כרטיס מסך?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hzhz
אני חושש שזה בלתי אפשרי, אם תוסיף גם דיסק קשיח המפרט יהיה חלש הרבה יותר ממה שהוא כרגע ולא בטוח בכלל שתוכל לשחק כראוי...
תוכל לקצץ באיכות המעבד וללכת על 3200 במקום 3500 (חיסכון של 100 ש"ח)
דיסק קשיח טוב 80GB עולה 272: http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=8252

בקשר לפיזור בין החנויות, מה הבעיה? תקנה את הלוח, המעבד, הזיכרון, והצורב במקום אחד. את הHD, המארז והמסך במקום אחר ותרכיב בבית.
להרכיב זו בעיה?

לא תשמע לא הבנת משחקים ירוצו לי גם ככה בסדר מכיוון שיש לי כבר כרטיס מסך דיי חזק מוכן לעבודה למרות שאני לא צריך תמחשב הזה למשחקים הוא בעיקר רק לעבודות אני רק זקוק למחשב עכשיו קומפלקט שלם חוץ מכרטיס מסך מקלדת, עכבר ורמקולים

ובקשר להרכבה כמובן זה בעיה בשבילי ואני לא רוצה להתעסק עם זה אני יכול עוד להרוס שם משו מילא לחבר זיכרון או כרטיס מסך תשאר אני לא רוצה לגעת פוחד לדפוק משו

שוב תודה מקווה שתוכל לעזור לי עם המידע שנתתי עכשיו

נערך לאחרונה ע"י Johnny_English בתאריך 01-09-2006 בשעה 18:17.
ישן 01-09-2006, 15:56
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
בקשה למפרט בסביבות ה-4000 לשימוש ביתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "9.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

שלום לכולם,
הגיע הזמן להחליף את המחשב המשפחתי שלנו (פנטיום 2!!!) שמשמש אותנו בעיקר לתוכנות כמו אופיס ויזואל בייסיק, מסנג'ר וגלישה באינטרנט .
התקציב שלנו הוא בסביבות 4000 ש"ח
יש כמה דברים שהיינו מעדיפים שיופיעו במפרט (כמובן אם אתם חושבים שאנחנו טועים - נשמח לשמוע למה):
- מעבד: אינטל - ליבה כפולה. (ואם מסתדר בתקציב - האם תמליצו על 64 ביט?)
- ציוד היקפי: מקלדת,עכבר ומסך דק.
- כולל צורב (עדיף צורב DVD)
- דיסק קשיח - לפחות בגודל 120 .
בנוסף, נשמח אם תציינו אם המפרט הנ"ל יעבור כראוי על הויסטה וכל הערה נוספת שלדעתכם חשוב לדעת כשהולכים לקנות מחשב.
תודה מראש לכל המשיבים, שבת-שלום.

ישן 01-09-2006, 22:44

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי HEN_K שמתחילה ב "כבר פירטתי, הצ'יפסט הוא לא הצ'יפסט האופטימלי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HEN_K
הצ'יפסט הזה לא מאד מומלץ ל C2D,בוא נומר הוא צ'יפסט דרג ב' ל C2D.
דרך אגב צ'יפסט 945 לא יועד לתמוך ב C2D ,על מנת שיתמוך יש לבצע עדכון ביוס, וזה דבר שמאוד לא מומלץ לאדם שלא מבין בעניין כי זה יכול לדפוק את כל הלוח, יש גם לוחות עם הצ'יפסט הנ"ל שתואמים ל C2D בלי לעשות עדכון ביוס.
עוד דבר- את הזכרון שהצעת אסור לקנות בשום פנים ואופן,זה זכרון ג'נרי.

חח איזה שטויות אתה מדבר ג'נרי גם גייל נו אז היחיד שנורמאלי הוא KingStone ו Corsair השאר זבל
זה לא אומר שנקנה רק אותם Aeneon נחשב לסביר אפשר פשוט זכרון אחר לקנות ב 570 ש''ח מה שעולה 650 ומעלה לא שווה קניה כבר לא יהיה הבדל בכול מקרה

בקשר ללוח אתה מדבר שטויות למה מזה דרג ב'? לוח 690 זה דיי יקר בשביל לוח למה מה אתה מציע לוח ב 1000 ש''ח עם ביצועים כמעט זהים אם בכלל אוליי אותו דבר

ועל איזה עדכון בביוס אתה מדבר? מאיפה המצאת את זה? אפילו אם צריך לעשות תעידכון בחנות יעשו כבר הכול

למה אני מבין בלי עידכון המחשב לא יעבוד אז יעשו לי והכול יעבוד וכן אני ידע שזה מעודכן כי המחשב עובד

נערך לאחרונה ע"י Johnny_English בתאריך 01-09-2006 בשעה 23:07.
ישן 01-09-2006, 23:06
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.06
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Johnny_English שמתחילה ב "[QUOTE=HEN_K]הצ'יפסט הזה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Johnny_English
חח איזה שטויות אתה מדבר ג'נרי גם גייל נו אז היחיד שנורמאלי הוא KingStone ו Corsair השאר זבל

חחחח GEIL ג'נריים חחחח חביבי GEIL היא אחת החברות המובילות בתחום והיא גם לא נופלת מ CORSAIR,זה שלא שמעת עליהם זה כי אני רואה שאתה לא ממש מבין בחומרה...

ציטוט:
Aeneon נחשב לסביר

AENEON נחשב לסביר?? חחחח, איזה חמוד,זה שקול לקניית זכרון בשוק.
ציטוט:
ועל איזה עדכון בביוס אתה מדבר? מאיפה המצאת את זה? אפילו אם צריך לעשות תעידכון בחנות יעשו כבר הכול אמור להיות מוכר

לא המצאתי את זה,זה שלא ידעת את זה מחזק את הטיעון שאתה לא מבין בנושא, ולא לא עושים את זה בחנות .

חמודי אני מציע שתלך לעשות שיעורי בית יום יומיים ואחר כך תחזור לפה להציע ולהמליץ, כרגע חוסר ידע פשוט נוטף ממך.

אדם ממש חכם לומד גם מטעויות של אחרים.

ישן 01-09-2006, 23:10

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי HEN_K שמתחילה ב "[QUOTE=Johnny_English]חח איזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HEN_K
חחחח GEIL ג'נריים חחחח חביבי GEIL היא אחת החברות המובילות בתחום והיא גם לא נופלת מ CORSAIR,זה שלא שמעת עליהם זה כי אני רואה שאתה לא ממש מבין בחומרה...

AENEON נחשב לסביר?? חחחח, איזה חמוד,זה שקול לקניית זכרון בשוק.

לא המצאתי את זה,זה שלא ידעת את זה מחזק את הטיעון שאתה לא מבין בנושא, ולא לא עושים את זה בחנות .

חמודי אני מציע שתלך לעשות שיעורי בית יום יומיים ואחר כך תחזור לפה להציע ולהמליץ, כרגע חוסר ידע פשוט נוטף ממך.

בכול מקרה אם אתה צודק תודה על המידע מזל שאני לא קונה מחשב השנה, שנה הבאה אני קונה המחירים עד אז ירדו כבר ללוחות ובתקווה גם לזיכרונות כי 650 ש''ח ומעלה בשביל 1GB זיכרון פשוט מוגזן ביותר, זה יותר יקר מ RDRAM שידוע בין הזכרונות המהירות בעולם
ישן 02-09-2006, 00:42
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
חבל שתמשיך זה לא מוסיף לך כבוד
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Johnny_English שמתחילה ב "[QUOTE=HEN_K]חחחח GEIL..."

ציטוט:
בכול מקרה אם אתה צודק תודה על המידע מזל שאני לא קונה מחשב השנה, שנה הבאה אני קונה המחירים עד אז ירדו כבר ללוחות ובתקווה גם לזיכרונות כי 650 ש''ח ומעלה בשביל 1GB זיכרון פשוט מוגזן ביותר, זה יותר יקר מ RDRAM שידוע בין הזכרונות המהירות בעולם

1. מחירי הזכרונות הולכים ויורדים כבר הרבה זמן, לפני שנתיים 512MB זיכרון עלו 450 ש"ח, היום ב 650 אתה קונה 1GB.
2. RDRAM היה המהיר ביותר בתקופתו, היום DDR2 ו DDR3 נותנים מהירויות גבוהות יותר ממנו, ועולים פחות ממנו.
מחיר 256MB של RDRAM כיום הוא 460 ש"ח, אם אתה לא יודע, לפחות אל תטעה אנשים אחרים.

ישן 02-09-2006, 11:54
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
אתה מתעקש להפגין ידע?
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Johnny_English שמתחילה ב "[QUOTE=rlsf]1. מחירי הזכרונות..."

ציטוט:
אז כמה עובדות

1) DDR2 1GB KingStone לפניי חודש עלה באיזור 560 ש''ח פחות אוליי עכשיו עולה 670 ש''ח הייתי אומר מחיר עלה פיתאום
2) RDRAM עדיין נחשב למהיר מכיוון שהוא מתחיל ממהירות 800 ויש גם של 1066 מהירות שאין ל DDR2

1. זה נובע מכך שנוצר ביקוש גדול ל DDR2, עקב המעבר של AMD לזיכרון זה. כמו שעניתי לך במקום אחר, תוך כמה חודשים המחירים יחזרו לירידות.
2. טעות. הוא לא נחשב למהיר יותר כי רוחב הפס שהוא מספק זהה לזה של זכרונות DDR2 באותם תדרים, בנוסף כבר קיימים מודולי זיכרון במהירות 1066 ואף 1100 עבור DDR2.

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 02-09-2006 בשעה 11:58.
ישן 01-09-2006, 20:09
  Yonirl Yonirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
מפרט מחשב עד 3800 ש"ח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "9.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

הייתי עסוק בשבוע האחרון אז אני ממשיך עכשיו את ההודעה מאז.
העיקר היה:
המחשב מיועד בעיקר לגלישה והורדות, מידי פעם גם קצת משחקים (לא כבדים במיוחד).
ועד כמה שאפשר במסגרת התקציב לנסות שהמחשב "ישרוד" לטווח ארוך (עם שדרוגים פה ושם).

והוצע לי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...46&postcount=41
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יש לי כמה שאלות, לפי סדר הרכיבים:
מארז:
300W מספיק בשביל אפשרות של שדרוג בעתיד (נגיד שאני ארצה להוסיף כרטיס מסך) ?
הארד-דיסק:
יש איזה הבדל בין seagate וWD (שאני מבין ששתיהן מומלצות)?
למה בחרת דווקא את seagate?
זכרון:
דבר ראשון האם זה משנה (ועד כמה) אם הזכרון הוא 1GB או 2x512MB ?
דבר שני האם כדאי לקנות את הזכרון היחסית יקר הזה, חבר שלי הציע לקנות מ-TwinMOS שזכרון מקביל (2x512, 667) שלהם עולה 600 ש"ח ולא 685 ש"ח ?
ואם כן כדאי להשקיע יותר בזכרון, מה לגבי Geil שעולים כמעט אותו דבר וראיתי כמה אנשים שמעדיפים אותם?
מסך:
שוב, מסך אולי מעט יקר, מה לגבי מסך 740N שעולה 200 ש"ח פחות, איזה יתרונות יש למסך הזה? (חוץ מהקצב רענון, זה משמעותי 4ms לעומת 8ms, בתור מישהו שלא משחק הרבה, שמים לב להבדל?)
צורב:
חסר צורב, אני רואה בעיקר את הצורבים של NEC (אלה שעולים 216 ש"ח מlogicpc) או של LG (שעולים 200 ש"ח)
מה כדאי (ולמה?)

עוד קצת בלגן:
למחשב הנוכחי שלי יש את המארז הבא:
מארז מידי HEC-300ART+ATX TOWER CI-6A19
(מתוך הקבלה)
קניתי אותו לפני 4 שנים (ב-24/9/02, עלה 350 ש"ח).
האם זה אותו מארז בדיוק שאני רואה למשל ב- logicPC:
Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BL Front USB 300W ( 332.00₪ )
או שמשהו השתנה בו ב-4 שנים האלה?
אם זה באמת אותו דבר בדיוק חשבתי על האפשרות להכניס את המחשב החדש שאני קונה למארז הישן (מכיוון שהמארז הזה בדיוק מתאים למקום שאני רוצה שהמחשב יהיה בו), ואילו את המחשב הישן להעביר למארז שאני אקנה.
יש בעיה כלשהי לעשות את זה?
בפרט אם אני רוצה הרכבה, נראה לכם שאפשר להביא להם את המארז או משהו והם ירכיבו את המחשב במארז הישן?

ודבר אחרון- אני לא מומחה במחשבים, אבל נראה לי שאני יודע איזה כבל הולך לאן בתוך המארז.. כדאי לשלם על הרכבה (הם עושים משהו חוץ מלחבר כבלים במשך 3 דקות? איזשהן הגדרות או משהו?) או שאפשר להרכיב לבד? (אני יכול לגרום נזק למשהו?)

מצטער על אין ספור השאלות... :>
תודה

עריכה: שכחתי עוד שאלה אחת
לעבור למעבד dual-core זה תוספת של כמה למחיר? 400-500 ש"ח?
עד כמה זה משמעותי, ובעיקר עד כמה זה יהיה משמעותי בעתיד (נגיד עוד 3-4 שנים)?

נערך לאחרונה ע"י Yonirl בתאריך 01-09-2006 בשעה 20:14.
ישן 01-09-2006, 20:34
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

תשובות:
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Yonirl שמתחילה ב "מפרט מחשב עד 3800 ש"ח"

קודם כל אל תצפה לקבל מוצרים פצצתיים עם תקציב כזה, אין מה לעשות התקציב די נמוך.
עכשיו לשאלות-
מארז: תלוי איזה כרטיס מסך, בעיקרון הבנתי ממך שהמחשב לעבודה ופעם בה למשחקים ולא רציניים מדי, למשל ל 7300GT ספק כזה יספיק, אם אתה לא ממש משחק אין סיבה לקנות בכלל כרטיס מסך חזק, אם תחליט לקנות 7300GT הוא יעלה לך את רוב המשחקים, אמנם לא באיכות הכי גבוהה אבל גם לא בהכי נמוכה.
הארדיסק: אם אתה רוצה את WD אין בעיה אתה יכול להחליף, שניהין מומלצות, זה יותר עניין של העדפה, פשוט KILL-MACHINE פעם המליץ על SEAGATE כי הם שקטים יותר, אני נוטה להאמין לו בעניין הזה כי לי יש WD והם די רועשים, אם ממש מפריע לך אתה יכול לקחת גם WD.
זיכרון: אם תשים 2X512 הזכרונות יעבדו DUAL-CHANNEL ובוודאי שזה כדאי.
בקשר לשאלה השניה- TWINMOS היא חברה מהדרג השני בניגוד לCORSAIR, תמיד אפשר לחסוך,אפשר לקחת גם זכרונות בלי חברה בכלל (ג'נריים) אבל השאלה אם זה שווה...לדעתי עדיף להוסיף את ה 85 ש"ח האלה כי עם CORSAIR אתה שקט ב 100%.
מסך: אני לא מכיר את המסך שהצעת ולכן אני לא יכול להמליץ עליו, על המסך שהצעתי יש ביקורות טובות, ובקשר לזה שהוא יקר יותר- אין מה לעשות על איכות משלמים,בקשר לשאלה על היתרונות- לא תמיד היתרונות הם על הנייר, אם אני יראה לך שני מסכים עם אותם הנתונים אז שניהם זהים, הרבה פענים היתרונות הם באיך שרואים בפועל ולא על הנייר, שוב אולי המסך שהצעת בסדר גמור אבל אי לא מכיר אותו ולא אוכל להמליץ עליו, המסך שהצעתי מעולה עם ביקורות טובות.
צורב: קודם כל סליחה ששכחתי לשים צורב, דבר שני צורב מומלץ הוא זה- http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7572 אגב יש אותו גם בצבע לבן וכסף .
בקשר לשאר זה לא קשור לעוגן מפרטים.

נערך לאחרונה ע"י HEN_K בתאריך 01-09-2006 בשעה 20:40.
ישן 01-09-2006, 21:07
  Yonirl Yonirl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.05
שאלות לתשובות
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי HEN_K שמתחילה ב "תשובות:"

קודם כל אל תצפה לקבל מוצרים פצצתיים עם תקציב כזה, אין מה לעשות התקציב די נמוך.
אני לא מצפה לקבל מוצרים "פצצתיים", אני מבין שהתקציב לא גבוה במיוחד, אני בכל זאת רוצה להוציא את המקסימום ממנו.
עכשיו לשאלות-
מארז: תלוי איזה כרטיס מסך, בעיקרון הבנתי ממך שהמחשב לעבודה ופעם בה למשחקים ולא רציניים מדי, למשל ל 7300GT ספק כזה יספיק, אם אתה לא ממש משחק אין סיבה לקנות בכלל כרטיס מסך חזק, אם תחליט לקנות 7300GT הוא יעלה לך את רוב המשחקים, אמנם לא באיכות הכי גבוהה אבל גם לא בהכי נמוכה.
אוקיי.
הארדיסק: אם אתה רוצה את WD אין בעיה אתה יכול להחליף, שניהין מומלצות, זה יותר עניין של העדפה, פשוט KILL-MACHINE פעם המליץ על SEAGATE כי הם שקטים יותר, אני נוטה להאמין לו בעניין הזה כי לי יש WD והם די רועשים, אם ממש מפריע לך אתה יכול לקחת גם WD.
בסדר, שכנעתי אותי (אני לא שואל כי אני מעדיף דווקא את WD, פשוט כי אני רואה שהרבה ממליצים עליהם)
זיכרון: אם תשים 2X512 הזכרונות יעבדו DUAL-CHANNEL ובוודאי שזה כדאי.
בקשר לשאלה השניה- TWINMOS היא חברה מהדרג השני בניגוד לCORSAIR, תמיד אפשר לחסוך,אפשר לקחת גם זכרונות בלי חברה בכלל (ג'נריים) אבל השאלה אם זה שווה...לדעתי עדיף להוסיף את ה 85 ש"ח האלה כי עם CORSAIR אתה שקט ב 100%.
מה לגבי Geil ?
מסך: אני לא מכיר את המסך שהצעת ולכן אני לא יכול להמליץ עליו, על המסך שהצעתי יש ביקורות טובות, ובקשר לזה שהוא יקר יותר- אין מה לעשות על איכות משלמים,בקשר לשאלה על היתרונות- לא תמיד היתרונות הם על הנייר, אם אני יראה לך שני מסכים עם אותם הנתונים אז שניהם זהים, הרבה פענים היתרונות הם באיך שרואים בפועל ולא על הנייר, שוב אולי המסך שהצעת בסדר גמור אבל אי לא מכיר אותו ולא אוכל להמליץ עליו, המסך שהצעתי מעולה עם ביקורות טובות.
מישהו אחר אולי יודע להגיד לי מה ההבדל (על הנייר או לא) בין 730BF ו-740N (או נגיד LG L1750SQ) שעולים כ-200 ש"ח פחות, והאם ההשקעה שווה לדעתכם?
צורב: קודם כל סליחה ששכחתי לשים צורב, דבר שני צורב מומלץ הוא זה- http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=7572 אגב יש אותו גם בצבע לבן וכסף .
זה הצורב של NEC שציינתי, עדיין אני שואל, למה אותו ולא זה של LG (לא כי אני חושב שזה של LG יותר טוב, אני פשוט לא יודע, רק שראיתי שהרבה המליצו עליו גם כן)
בקשר לשאר זה לא קשור לעוגן מפרטים.
3 השאלות האחרונות מתקשרות בערך לנושא.. אי אפשר כבר לענות על זה כאן?

אני אשמח אם עוד אנשים יגיבו אם יש להם הערות (כמה שיותר חוות דעת זה רק יותר טוב , בפרט מכיוון שעיקר השאלות הם בין שני מוצרים יחסית מומלצים אבל יש כאלה שמעדיפים את האחד וכאלה שאת השני, והייתי רוצה נימוקים לשני הכיוונים)

תודה

נערך לאחרונה ע"י Yonirl בתאריך 01-09-2006 בשעה 21:15.
ישן 01-09-2006, 21:48
צלמית המשתמש של HEN_K
  HEN_K HEN_K אינו מחובר  

תשובות לשאלות לתשובות :)
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Yonirl שמתחילה ב "שאלות לתשובות"

זכרונות- גם GEIL היא חברה מעולה מהדרג הראשון,אם אתה מעדיף אותם אין שום בעיה,שוב גם פה זה יותר עניין של העדפה, אני אישית חובב CORSAIR.
מסך- הממ בקשר למסך שהצעתי יש פה עכשיו מישהו שהעלה נקודה חשובה שלא ידעתי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=223617
חשבתי שהמסך הזה ממש טוב משום מה (אולי התבלבלתי עם ה 740BF), ממש סליחה שהטעתי.
צורב- אני לא מאמין שיש הבדל ממש גדול בין שני הצורבים, בחרתי את NEC כי ראיתי שהרבה ממליצים עליו ולכן הסקתי שהוא טוב, לא ממש עושים מבחני ביצועים או משהו לצורבים אז קשה לדעת, כעיקרון אם הצורב אמין ואין איתו בעיות קריאה/כתיבה אז סביר להניח שהוא בסדר.

ובסדר אני יענה על השאלות:
אם זה אותו דגם בדיוק אז החברה לא עשתה בו שינויים,אין בעיה לעשות את מה שרצית.
בקשר להרכבה- המממ כעיקרון אין משהו שהם יכולים לעשות ואתה לא, אמנם זה קצת מעבר לחיבור כבלים אבל אתה יכול לעשות את זה גם, אם אין לך ידע בנושא אתה אכן עלול לפגוע במשהו, אגב שיהיה ברור הרכבה לא כלולה במחיר! אין לך אף אחד במשפחה שיודע להרכיב מחשב? אם אין לך ידע בנושא עדיף שהחנות תעשה את זה כי אתה עלול להרוס משהו.
אם אפשר להביא מארז מהבית - את זה תשאל את החנות.

נערך לאחרונה ע"י HEN_K בתאריך 01-09-2006 בשעה 21:58.
ישן 03-09-2006, 14:28
  משתמש זכר hzhz hzhz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.05
הערות:
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי wiper שמתחילה ב "איך המפרט הזה?"

מעבד: אני הצעתי 3800, אתה הצעת 3200. 3800 טוב בהרבה מ3200 והרבה יותר כדאי.
זיכרון: לא מהחברות הטובות ביותר, CORSAIR הרבה יותר טוב.
לוח אם: בחירה טובה.
כרטיס מסך: נורא. בתוספת של 100 ש"ח אתה קונה 7300GT שטוב ממנו פי 3 ויותר.
דיסק קשיח: בחירה טובה.
קירור לדיסק קשיח: לא יודע למה שמת אחד כזה... לא נחוץ בכלל...
צורב: בחירה טובה.
מארז: אם מתוכנן שדרוג, המארז טוב. אם לא מתוכנן שדרוג, הייתי הולך על מארז HEC 300W, יספיק בהחלט למערכת כזו.
מקלדת ועכבר: OK
מסך: אין הערות, לא לחיוב ולא לשלילה.

הנה עוד אופצייה למפרט מזיגזג:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זיכרון תקנה מכאן: http://logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=8146
(הזיכרונות בזיגזג דפוקים...)

נערך לאחרונה ע"י hzhz בתאריך 03-09-2006 בשעה 14:40.
ישן 03-09-2006, 18:07
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מפרט לחבר, בלי מסך.

אין תקציב מסוים, אך כמובן שהוא ישמח לכמה שיותר זול.
הצרכים הם מחשב יציב ואייכותי שיפעל לאורך זמן בלי בעיות,
אין צורך בכרטיס גרפי למשחקים חדישים, הוא לא משחק ורק הבן
שלו שהוא כיום בן 6 קצת משחק (מקסימום משחקים של
סוף העשור הקודם, הוא אמר לי שהמשחק היחיד שיש לו בדיסק זה
"פיפ"א 98"
אם כי חשוב לו לא להתקע עם הויסטה מבחינה גרפית (אם יהיו דרישות מסוימות
וכן שאתרי אינטרנט לא יואטו בגלל גרפיקה (והאמת שאין לי מושג עם אתרי אינטרנט
קשורים לכרטיס מסך)
אני מתלבט אם יש לו צורך בכפול ליבה, הוא לא יודע מה לומר בנושא (הוא לא ממש
מבין במחשבים)
ישן 04-09-2006, 01:51
  kukuriku21 kukuriku21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.06
בקשה להצעת שידרוג המחשב p4 + כמה שאלות כלליות

שלום לכולם!

קודם כל יש לכם אחלה פורום פה והכי מקצועי בגלל זה אני פונה אליכם בבקשה לעזור לי בכמה דברים

תודה מראש

זה המפרט של המחשב שלי:

מארז:
colors IT 8003

מעבד: intel pentium 4, processor 3e GHZ 1mb L2-cache, 800 MHZ FSB PGA-478 PKG

לוח אם:
ASUS P4P800 SE Intel 865PE Chipset Socket 478

800MHz FSB , Dual-Channel DDR400 Memory

זכרון:
2* PDP Partriot Liberty 256M DDR400-3200 Retail pack

דיסק קשיח:
Western Digital 80GB 7200RPM 2MB WD800BB, EIDE (Ultra ATA/100) 100 MB/s

כרטיס מסך:
GIGABYTE RADEON 9550 (128BIT)-256MB DDR TVOUT DVI AGPx8-bulk

ספק כוח:
L&C p4 lc b500e (500w)

כונן דיוידי:
LG GSA-4167B DVDRW Bulk

צורב רגיל:
LG GCE 8525B 52X32X52

המחשב מיועד בעיקר למשחקים (כבדים וחדשים) הורדות ותוכנות קטנות ומרובות (אם זה קשור או משפיע...)

אז ככה כמה דברים:

1. ברצוני לשדרג את :

א. הכונן קשיח ל 200 ג'יגה מקסימום אפשר קצת פחות העיקר להכפיל את הנפח הנוכחי...
רציתי לדעת האם כדאי לקנות כונן חדש או לקנות אותו אחד כמו שיש לי ולהוסיף...?
שתי בעיות : האחת ההארד דיסק שלי הוא ATA ומה שידוע לי הוא שההארד דיסקים הסטנדרטים כיום הם SATA ... אני לא מבין כל כך בזה ואני ישמח אם מישהו יסביר לי
הבעיה השניה היא שיהיו לי שני כוננים וזה יצרוך יותר משאבים וכח מהספק (שאליו אני יחזור בהמשך...)
רציתי לדעת אם זה משמעותי

ב. הזכרון הפנימי ל1024 מגה בייט
עכשיו רציתי לשאול... בחנות אמרו לי שהזכרונות הם דואליים ולפי מה שהבנתי אז הם לא דואליים...
יש לי כרגע שני זכרונות של 256 מגה ... ובלוח-אם ישנם 4 חריצים (יענו הלוח אם דואלי...)
מה הכוונה זכרונות דואליים...והאם הם נחוצים...
האם אני יכול לקנות עוד שני זכרונות כמו שיש לי ולהפוך אותם ל1024 מגה או שכדאי לי גם פה לשנות ולקנות דואליים ?(בקיצור פה אני מבולבל)

ג. כרטיס מסך
האם כדאי לי להחליף את הכרטיס מסך שלי?...( אני מפעיל משחקים כבדים בדרך כלל)
האם הכריס מסך הזה לא יתמוך במשחקים החדשים של השנה או השנה הבאה? (לפי מה שידוע לכם)
באופן כללי כל המשחקים פועלים לי אבל למשל במשחק prey המסך יענו קופץ כזה / נתקע
ואם מישהו גם יכול להסביר לי את הקטע של ה pci e

ד. מסך שטוח (גם הצג וגם המסך עצמו בנפח...) 17 אינטצ'
אני צריך מסך טוב למשחקים שיש לו ניסיון בשוק יענו שיחזיק הרבה זמן
החברה לא כל כך משנה אבל אם יש איזה סמסונג אז עוד יותר טוב

ה. מאוורר / מזגן כללי למחשב
רציתי שתביאו לי עצות לגבי סוגי המאוורים או המזגנים ומה כדאי לי לשים במחשב, למה המחשב שלי די חם (עד 50 מעלות cpu !!!)
ושוב לגבי הצריכה של החשמל לא תהיה גבוהה מדי ושהספק לא יקרוס

תקציב:

על המאווררים ההארד דיסק והזכרונות בסביבות 1200 ש"ח ₪
על המסך 1500 ש"ח ₪
ועל הכרטיס מסך שהוא לא קריטי בערך 700 ש"ח ₪

אפשר לחרוג קצת מהמחירים אם זה משתלם

2. לגבי המפרט של המחשב שלי...
האם מישהו רואה איזו בעיה בהתאמה של החלקים או יש איזה חלק שהוא לא כל כך בטוח וכדאי
להחליף או לשנות אותו... אני מוכן לשמוע

3. עוד שאלה... בעיקרון המחשב עצמו הוא נחשב למהיר יחסית.. אבל אני מרגיש שהוא לפעמים נתקע או שהוא מעלה את התוכניות לאט... החיבור של האינטרנט והמעבר של הדפים די איטי (יש לי נטוויז'ן 750)
מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה?

4. עוד משהו שדי מטריד אותי, ציינתי את זה בדרישות... המחשב שלי בכמה חודשים אחרונים חם מידי
ולפי כמה תוכנות שבדקתי איתם את מעלות החום אז הם לטעמי גבוהות מדי..

לפי אוורסט עכשיו שאני כותב את ההודעה:

motherboard 45 c
cpu 50 c
wdc 40 c

בבקשה תגידו לי מה אפשר לעשות עם זה ...לכן המאווררים חשובים לי הכי הרבה...

אני יודה לכולם על כל דבר קטן.. תודה

נערך לאחרונה ע"י kukuriku21 בתאריך 04-09-2006 בשעה 01:56.
ישן 04-09-2006, 11:42
  ninja23 ninja23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
אני בעצם לא מבין למה צריך את כל הליבות הכפולות האלה ,
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי eyal-r שמתחילה ב "תחליף את הזכרונות שבחרת"

א. אני מוריד קבצים מהאינטרנט
ב. למה צריך DC2 , ובכלל למה צריך ליבה כפולה הרי אין משחק היום שמבקש ליבה כפולה, אפילו crysis המשחק שמדברים עליו כל כך לא דורש ליבה כפולה .
ג. בקשר לכרטיס מסך תגידו לי אם צריך יותר ממה שרשמתי במפרט למטה, אני גם ככה משחק עם הטלויזיה והטלויזיה זה לא מסך LCD ככה שנהנתי מאד מאד לשחק דום 3 , FEAR, oblivion והכל אני שחקתי עם הטלויזיה ברזולוציה של 800 על 600 , אז תגידו לי האם יש לי צורך בכרטיס מסך בשווי 2000 שח ??
ד. ובכלל האם צריך לחכות עכשיו ולא לקנות מחשב , כי טוענים ש VISTA ומשחקים חדשים ידרשו DIRECT X10 אנערף, האם יצאו בקרוב כרטיסי מסך שתומכים בזה .

ד. אני רושם מפרט עכשיו למטה אם נראה לכם שיש אפשרות לצמצם בכסף או לחילופין להוסיף חלקים , תנסו להגיד לי האם המחשב הזה יעשה רעש יותר מידי האם המארז שווה , אולי בעתיד אני ארצה להחליף למשו יותר מתקדם , האם הספק טוב ? והאם הלוח אם טוב , אפשרות למפרט אחרבמחירים האלה אני אשמח מאד ... אבל אהבתי מאד את המארז נראה מעולה לחדר עם מערכת קולנוע ביתית ,
תודהה..........ןהנה המפרט :

כמות מוצרים סה"כ
LEADTEK - PX7600 GS TDH 256MB DDR2 - PCX - Retail - Classic
688.65 ש"ח

AMD Athlon 64 (3500+) VENICE - 512 Cache [939 PIN]- RETAIL
549.17 ש"ח

Gigabyte GA-K8NMF-9 - 939 (nForce4x) - m.ATX
398.98 ש"ח

Thermaltake SwInG Window ATX MIDI Tower CASE - Bla
409.91 ש"ח

Thermaltake TR2 470W - PFC - ATX 2.01
362.61 ש"ח

סך הכל לתשלום: 2,409.32 ש"ח

סך הכל לתשלום במזומן שטרות: 2,

נערך לאחרונה ע"י ninja23 בתאריך 04-09-2006 בשעה 11:49.
ישן 04-09-2006, 12:04
  Maverick Maverick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
מחשב חדש

ברצוני לקנות מחשב חדש שאמור לשמש בעיקר להרצת תוכנות בסיסיות אך נדרש גם להריץ משחקים חדישים מדי פעם.
התקציב הוא לכל היותר 8000 שקל כולל מסך והרכבה (מקלדת ועכבר לא הכרחיים).
מה דעתכם על המפרט הבא:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/images/pixel_trans.gif]
כמות מוצרים סה"כ
1 GIGABYTE GA-965P-DS3 (965P) - ATX 1,034.76 ש"ח
1 Intel Core 2 Duo 6600 - 2.39 GHz - 4MB cache - 65W - LGA775 1,998.99 ש"ח
1 LEADTEK - PX7900GT TDH 256MB DDR3 - PCX - Retail 1,650.46 ש"ח
2 1GB TwinMos DDR II - 667 - TwinMos Original 995.98 ש"ח
1 WD 160GB-8MB JS - 7200RPM S-ATA II
- קירור לדיסק הקשיח לא תודה 386.10 ש"ח
1 Sony’s Double Layer(DWQ120AB) - BLACK - DVD±RW x 16 - Bulk 206.69 ש"ח
1 .SONY / NEC 3.5 FLOPPY DISK DRIVE - 1.44 48.45 ש"ח
1 COMPUCASE CI-6c29 300w MIDI ATX (black) TOWER CASE 286.15 ש"ח
1 Samsung LCD 17" - SyncMaster 740N - 8ms 1,276.08 ש"ח
1 התקנת רכיבים ובדיקת מעבדה (למחשב חדש בלבד) 170.27 ש"ח

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/images/pixel_trans.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/images/pixel_silver.gif]

סך הכל לתשלום: 8,053.93 ש"ח

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.zigzag2000.co.il/catalog/images/pixel_silver.gif]

סך הכל לתשלום במזומן שטרות: 7,812.32 ש"ח

ושאלה נוספת אם אני קונה רכיבים בארה"ב חנויות בארץ יסכימו להרכיב לי אותם? (בתשלום כמובן)
ישן 04-09-2006, 12:25
צלמית המשתמש של ALARM
  ALARM ALARM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל ALARM שלח הודעה דרך MSN אל ALARM
דרוש מפרט למחשב ביתי

שלום לכולם,
לפני כמה זמן ביקשתי מפרט אך הפעם הפרטים קצת השתנו ואני צריך מפרט מורכב כמה שיותר מהר בבקשה.
המפרט בעיקרון ישמש ל: משחקים חדשים, סרטים, הורדות, מוזיקה וכל העבודה הביתית כמו WORD ושאר התוכנות.
בעקרון התקציב הוא : 8000 +-

מס' דברים חשובים:
1. מקלדת ועכבר אלחוטיים
2. מסך 19 שיהיה עיצוב יפה כמה שיותר חח...
3. מארז יפה לא מהפשוטים אך לא מהמסובכים יותר מדי
4. מערכת רמקולים 5.1
5. שתהיה לי אופצייה במחשב לחבר אותו עם כבלים למסך טלויזיה ולהשתמש בו..

חוץ מזה יש משהו שאני אשמח לקבל אליו תשובה ושיתייחסו אליו במפרט..
אמרו לי שעוד מעט יוצא הDX10 אז מה זה אומר? שישר כל המשחקים יהיו בטכנולוגיה הזאת? כלומר שכדאי לחכות וכרגע לקחת סתם כרטיס מסך פשוט? מה ההשלכות של הטכנולוגיה החדשה בקיצור..

תודה מראש לכולם..

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:04

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר