לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 23:40
  ninjutsu ninjutsu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.06
חחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פסיכופינקי שמתחילה ב "אימונים בחו"ל"

מאיפה שמעת תשטויות האלה? אולי יש איזה כמה נזירים אמיתים ולא שמענו עליהם אבל כל השאולין שרואים בטלויזיה התמסחר ממזמן והכול זה רק כסף גם הראו בערוץ 8 פעם את כל המכניקה מאחורי התרגילים של הכיפוף חרבות עם הגרון והכול וזה סתם,אני לא מזלזל בסינים בטוח שיש חברה רצינים שם עם יכולת אבל הרוב התמסחר,ואם אתה שואל בקשר לנינג'יטסו אז המאסר היום לימד לפני 30 שנה איזה 9 תלמידים מתוכם שתי ישראלים שהביאו אחלה נינג'יטסו אבל בתחילת שנות ה-80 הבן אדם הזדקן והחליט שעם הידע שלו הוא רוצה לחיות יותר טוב ואין לי בעיה עם זה אז הוא התחיל להתמסחר ושינה את השיטה והפך אותה לריקוד בלט וזה חבל מאד.בהתחלה גם אני אכלתי תשטות של הניני'גיטסו אבל מזל שקמתי בזמן ועזבתי את זה.אני אומר ככה בנינגיטסו יש הכול אבל אין מכלום כמעט כי אם תשווה רמת של הטלות בנינג'יטסו לרמה של גודוקא ברור שהגודוקא פי 4 יותר טוב ואותו דבר לגיוגיטסו ברזילאי,טקוואנדו,איגרוף,ארניס ועד.. כל אחת מהם תיהיה תעבודה הספציפית שלה הרבה יותר טובה מהנינג'יטסו כי פשוט הכיניסו לנינג'יסטסו הכול ומצפים בבוגינקאן שמפעם בשבוע נלמד את זה.אישית אני חושב שלי זה לא מתאים להגנה עצמית וזה בולשיט.
חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 15:15

אפרים הוא לוחם חבל על הזמן

אבל זה לא קשור כל כך לנינגיטסו רואים עליו שהוא נולד עם כוח סיבולת גדול ועם רוח לחימה והוא גם התאמן פעמיים בשבוע בקרב מגע בתקופה של הנינגיטסו.ואני בכל מה שאני כותב לא בא להתווכח מי יותר חזק או מה יותר טוב זה לא הקטע אני פשוט אומר מה שאני מרגיש ומה שאני חושב.

ולפול מטאל,גם אני מסכים עם הפילוסופיה של הנינג'יטסו שצריך לשרוד רק איך בדיוק תישרוד שמישהו מוציא עליך סכין עם עובדים 5 דקות פעם ב- חודש על טכניקות סכין ולא עושים ביכלל רנדורי עם סכין אז איך תיהיה מוכן לזה,ואני יודע שעובדים בבית ואני אישית היו שבועות שתהאמנתי כל יום אבל זה לא שיפר בגרוש אם אתה לא עושה קרבות והרבהההה וזההה חסר מאד בנינג'יטסו של בוגינקאן אצלעם מתאמנים פעמיים בשבוע זה יותר טוב אצלנו פםעם אחת אבל התאמנתי עם עוד אחד עוד פעמיים והרבה בבית. ןאם ככבר סכינים תסכים איתי שאומנויות פילפיניות לא רואות אף אחד בקטע של סכינים,ועוד משהו אנחנו לומדים יאני תדברים המלוכלכים בנינגיטסו כמו לתת מכה לביצים להוציא עין ולמשוף באוזניים אבל בישביל זה לא צריך להתאמן כל החיים בנינג'יטסו כל בן אדם יכול לתת בעיטה לביצים ואפילו ילדה בת 10 יכולה לבעוט לביצים אז זה לא קשור לניניגיטסו אותם טכניקות לעיינים וזה יש בקרב מגע וזה אפילו לא טכניקה פשוט דוחפים אצבעות לעיינים ובוא תסכים איתי שברנדורי שלנו אנחנו לא מוצאיםי אחד לשני עיינים ולא נותנים מכות לביצים אז איך נידע שבקרב בטוח זה יעבוד?אי אפשר להסתמך רק על זה.

נערך לאחרונה ע"י ninjutsu בתאריך 05-09-2006 בשעה 15:19.
חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 15:40
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ninjutsu שמתחילה ב "אפרים הוא לוחם חבל על הזמן"

להוציא עיניים... לא חושב שזה עובד

לתת מכות לביצים, לחנוק, בריחים (לא מהסוג המסובך כמובן), ואפילו הפלות...

תהיה בטוח שזה עובד.

שמע, לגבי האומנויות הפיליפניות... כמובן שמי שמתמחה במשהו כנראה ינצח מישהו שלא התמחה בדבר הזה, אלא רק התאמן עליו כדבר חלקי.

אבל, וזה האבל הכי חשוב... אני לא חושב שהבנת את מה שאמרתי, אולי גם לא את כל הפילוסופיה הזו.

הגדר נא את המילה לשרוד.
טוב נו, אני אגדיר... לשרוד זה לא למות.

מה זה אומר? זה אומר כשמישהו מתקרב אליך עם סכין, אתה לא מתחיל להשוויץ בטכניקות נגד סכין שלמדת פעם אחת בחיים שלך.
אז מה אתה כן עושה? אתה בורח. אתה עושה הכל כדי להשאר בחיים.
נראה לך פתטי?
תחשוב על זה כך.
מי ניצח בעצם בקרב הזה, מול הסכין?
אתה.
למה?
כי לא נהרגת.

אני מקווה שתבין לעומק את זה, אם אתה מתכוון להשאר בנינג'וטסו. אם באמת תבין את זה תראה עד כמה כל מה שאתה עושה באומנות הלחימה הזו קשורה לפילוסופיה הזו.

ד"א, למי שנמצא איתנו בפורום עוד מההתחלה, כן, אני כבר אמרתי את הדבר האלה לא פעם ולא פעמיים.

חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 16:31

ניראה לי שאתה לא הבנת את הכוונה שלי אחי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "להוציא עיניים... לא חושב שזה..."

קודם כל ברור שאם מישהו מוציא סכין אתה תברח כי זה אינסטינקט של הבן אדם טבעי לברוח אבל בישביל זהה לא צריך ללמוד נינג'יטסו בישביל לברוח צריך להתאמן בריצות ל-200 מטר במגרש אתלטיקה ולא להתאמן בנינג'יטסו.ובוא נאי יספר לך אני ראיתי מול העיינים שלי בקטטה המונית איזה ערבי רודף אחרי מישהו עם חרב רציני איזה ערבי בא עם חרב ארוכה למכות והבן אדם ברח מזה שם את הריצה של החיים שלו,נו ומה איך הוא עשה את זה תסביר לי הוא לא למד נינג'יטסו ולא נעליים פשוט זה אינססטינקט מהפחד לברחו וזה ברור שכל בן אדם יברח אם יש סכין מה אתה חושב לא ניסו לברוח אנשים שנדקרו במועדונים?ניסו ומה לעשות קיבלו ויש גם כאלה שניצלו.

ובקשר לעניין של היעילות של המכות לביצים וזה,לא אמרתי שהם לא יעילות אמרתי ששוב לא צריך להתאמן כל החיים בנינגיטסו ולשלם כסף לבחינה לחגורה להאצומי בישביל לבעוט למישהו בביצים גם ילדה בת 10 יודעת לבעוט בביצים נו אז מה?וגם אי אפשר להסתמך רק על זה כי אם אתה מסתמך רק על זה אז בישביל מה יש אלף ואחת טכניקות וגילגולים וכל החרטה בנינג'יסטו אם אתה תעשה בקרב דבר שכל אחד יכול לעשות?

תראה אני אומר את הכו לפה זה מה שאני מרגיש וחושב אם אתה חושב שהנינג'יטסו יעיל וטוב לך בו אז באמת שאין לי בעיה אני לא מנסה להצדיק שום שיטה או משהו אני פשוט אומר את האמת ולא רק אני אומר את הדברים האלה שחסרים קרבות בבוג'ינקאן וחסר כוח כושר חישול וכל זה ואני אומר את זה כי אני מרגיש שזה חסר,וגם אמר אותו הדבר פה אחד שכתב בפורום בכינוי ninpo שהוא יש לו ניסיון פי 5 יותר ממני וממך ביחד הוא 17 שנה מתאמן ועד בן אדם שיש לו ביכלל חח ניסיון יותר מכל הפורום פה זה יוסי שריף ובגלל זה קם אירגון אקבן ועובדה שהם משלבים בזה מכות מאיגרוף קלאסי ממואי תאי ואפילו עבודת קרקע של הג'יוגיסטסו ברזילאי ותרגילים מקרב מגע,מה לעשות הני'גניטסו השתנה זה לא מה שהיה פעם בתקופה של דורון נבון וכל הישאנים היום שהם באמת תותחים אמיתים אבל הם התאמנו כל יום 5 שעות ביום ואני מתאמן שעתיים בשבוע זה ההבדל והם עשו המון קרבות וכל מה שהיה פעם וזה לא הזיק לאף אחד הם יצאו לוחמים חבל על הזמן,ואפילו אתה בעצמך ראיתי שכתבת שהתאמנת מגיל 5 אצל דניס מה שנתן לך בסיס מצוין ויעיל לקרבות ולחיזוק הגוף ,אבל נינ'גיטסו לבד בהחלט לא מספיק.

נערך לאחרונה ע"י ninjutsu בתאריך 05-09-2006 בשעה 16:44.
חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 16:56
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ninjutsu שמתחילה ב "ניראה לי שאתה לא הבנת את הכוונה שלי אחי"

דבר ראשון... אתה באמת חושב שלברוח זה רק ריצה? תאמין לי שלא. לברוח זה אומנות בפני עצמה...

דבר שני, מכות לביצים זה נכון שילדה בת עשר יכולה לעשות... אני נתתי דוגמא כוללת לכל התרגילים ה"מלוכלכים" שגם ילדה בת עשר לא יודעת לעשות. וזה עובד.

דבר שלישי, כן, אני מודע לכל מה שאמרת על המשתמש שציינת (אל תשכח שאני פה מתחילת הפורום בערך), על דניס ועל כל השאר...
שמע, אומנות לחימה זה דבר מאוד אישי. אולי למישהו כמוך זה פשוט לא הולך... אבל בשבילי, שהתאמנתי שעות מחוץ למסגרת האימונים, ולא רק הפעמיים בשבוע האלו, זה נתן כלים מגוונים מאוד לרחוב, ועוד המון דברים אחרים... אני בטוח שאתה יודע שאומנות לחימה זה לא רק לוחמת רחוב.

חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 21:04

סבבה

כל אחד עם מה שהוא חושב ומה שמתאים לו ואני אישית לא התאים לי הדרך אימונים של הנינ'גיטסו וגם אני התאמנתי הרבה מאד מחוץ לאימונים והיו שבועות שהתאמנתי כל השבוע ומה זה נתן לי? כלום ואני יגיד לך גם למה כי אנחנו כל הזמן עובדים באוויר עם כל הצקי שטו וזה ואני לא מבין כאילו למה לא לעשות את זה על שק איגרוף עבדתי ככה המון הלוך חזור על כל הקיהון אבל מה זה עוזר שבקרב אימון אני לא יכול לבחון את זה כי אי אפשר לתת צקי לפנים באימון אז למה לא לעבוד עם כפפות?

ובקשר לבריחה,בישבילי לברוח זה לתת ספירנט של החיים בטח שמשהו מאחוריך עם סכין אני לא יודע איזה אומנות בידיוק צריך בישביל לרוץ על החיים שלך אולי פארקור אבל בישבילי לברוח זה לא אומנות זה לתת ספירנט, אולי תסביר לי אתה את האומנות שלך בקשר לבריחה הייתי שמח ללמוד באמת,ואם אתה מתכוון לברוח במילים להתחמק אז כן בנינג'יטסו בפילוסופיה יש את כל החמקנות הזאת וזה והפילוסופיה של הנינג'יטסו היא באמת מעניינית ויפה אבל זה לא מספיק לבד.

ובישבילי אומנות לחימה זה כן לדעת להילחם להיות אומן בלהילחם,יש גם את האומנות עצמה שזה כל מה שמסביב שקשור לנינג'יטסו שבאמת זה מעניין ומרתק אבל הבעיה שאתה לא יכול לדעת כלום על הנינג'ות והרוב זה חראטה חוץ ממה שהאצומי יודע אבל לא ילמד אף אחד. בקיצור כל אחד עם הדרך שלו ומה שהוא אוהב ואם אתה מוצא בזה יעילות אז באמת שסבבה ויפה אין לי בעיה אם שום אומנות פשוט לי לא התאימה הדרך הזאת וביניתים אני ב- גיו'גיטסו ברזיליא והולך מצויין שמה.
חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 22:21

תראה

קודם כל תודה אני מקווה באמת שאני יצליח מקווה להתחרות גם אבל אני לא חושב על זה כרגע.

א.בחיים שלי לא שמעתי על מקרה שתקפו בתוך מועדון עם אלות וסכינים מקסימום הכניסו סכין בגרב אולי אבל הבדיקות היום קפדניות וכל הדקירות נעשות בחוץ בדרך כלל.
ב.אני יכול לתת לך אלף ואחת דוגמאות הפוכות מה קורה אם אתה מחוץ למסיבה מה תעשה לא תיברח? וברור שבתוך מסיבה אתה לא יכול לברוח אתה יודע לבן אדם יש גם שיקול דעת זה ברור שאתה לא יכול לרוץ בתוך מסיבה אבל גם לא יהיו אלות בתוך מסיבה מקסימום מכות בידיים ואז עפים החוצה.
ואיזה דרכים אחרות יש לך אם מוציאים אלה וסכין עליך? גם לא כל המכות ישר סכינים רק עם זה עם עבריינים וערסים אבל אתה יכול לקלוט אנשים כאלה בעין כבר שזה דווקא הנינג'יטסו נותן לך חוש כזה לסכנה לא יודע איך להסביר למורה שלי יש את זה.ובוא אני יגיד לך עוד משהו עבריין רציני מאיזה שכונה יכול ללמד פה את כל הפורום חוץ מכמה בודדים על קרבות אמת.ואני יגיד לך תאמת הנינג'יטסו מתאים פחות לקרבות פנים אל פנים יותר לקרבות של אירגוני גרילה למשל יחידת מסתערבים של הצבא אפשר להגיד שהם פועלים בדרכים של "נינג'ות" אבל אתה רואה שהם בדרך כלל לא נלחמים פנים אל פנים אלה מתחפשים ותוקפים בהפתעה וכאלה ופחות כמו קרבות פנים אל פנים וזה מה שהיה בערך הנינג'יטסו פעם או מה שהכי קרוב לזה.

נערך לאחרונה ע"י ninjutsu בתאריך 05-09-2006 בשעה 22:30.
חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 09:02
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
שלום, חזרתי!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ninjutsu שמתחילה ב "תראה"

חזרתי מחו"ל וראיתי את הדיון שלכם. שניכם צודקים! אבל אף אחד לא באמת יודע אם הצומי יודע או לא את מה שאתם אומרים.
אני אישית לא חובב קרבות. אני לא אוהב את הסיכון להיפצע, מה שקורה בייחוד אם עובדים עם בן אדם פחות רגיש ליריב. אי אפשר באמת להוציא הרבה טכניקות בקרבות ומה שיוצא זה בעיקר אגרופים ובעיטות ואולי התגוששויות על הקרקע. כי אי אפשר להכניס למישהו סדרה של מכות שתהמם אותו ואז לשבור לו את כל העצמות ביד. אז זה טוב לרחוב ואגרוף תאילנדי זה טוב לזירה וגם לרחוב אבל קרב ללא חוקים קשה לתרגל. דבר נוסף שקשה לתרגל לפחות בעיני זה לגרום נזק ממשי לבן אדם אחר. יש כאלה שכנראה זה בא להם טבעי אבל בעיני זה קשה להפוך מישהו לנכה או לשמוע את העצמות שלו נשברות. ואת זה אי אפשר לתרגל. בימי הסמוראים לא היו חסרים להם קורבנות לבדוק את הטכניקות
חשוב להתאמן בשיטה שאוהבים ובשביל הכיף דבר ראשון. לגבי היעילות להגנה עצמית עדיף אולי שיטות שמתמקדות בזה כמו קרב מגע.
אף אחד שאני פגשתי לא מלמד באמת נינג'יצו, מידי פעם מישהו זורק איזה עצם אבל לא באופן קבוע. כמו כן בנינג'יצו יש אוסף טכניקות (ברח לי השם ולא, לא למדתי את זה באופן מסודר) שמדברות על היעלמות, זה בטח טוב כדי לברוח
זה לא ממש משנה איזה שיטה יותר יעילה לרחוב. מה שמשנה זה שהמורים לא יגרמו לתלמידים שלהם לחיות באיזו אשליה שהם בלתי מנוצחים או שהשיטה שלהם תכריע כל אחד. לא משנה מה אתה לומד תמיד יהיה מישהו שיכול לקרוע לך את הצורה
אקב"ן הפכו מזמן לMMA ככה שמה שמשייך אותם לנינג'יצו זה המקור שלהם מבוג'ינקאן. הם מחפשים יעילות וכל אחד יכול לעשות את זה בדרכו עם הבסיס שהוא רוכש באחד מבתי הספר של הנינג'יצו/נינפו/ג'וג'וטסו שהגיעו מטקמצו.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר