לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2006, 13:43
  nagin32 nagin32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
קובץ ענקי מהקלטה מכרטיס tv

שלום לכולם .יש לי מחשב פנטיום 4 מחשב די טוב עכשיו יש לי גם כרטיס tv שיושב על pci ויש לי קליטה טובה מאוד לערוץ 1 ו 2 .הכרטיס הוא של חברת life view וכשמתקינים את הדריבר למחשב מותקן גם התוכנה שאותה פותחים ורואים tv ואצלי רואים מעולה .ויש בתוכנה אופציה להקליט מהטלויזיה למחשב וכשאני מקליט רואים טוב את ההקלטה ושומעים טוב אבל הבעיה שהקובץ הוא ענקי למשל אם אני רוצה לקליט תוכנית למשל כוכב נולד אז כשאני לוחץ על הקלטה {דרך התוכנה שאיתה קיבלתי עים הכרטיס }
אז הוא מתחיל להקליט אבל תוך חמש דקות כבר המחשב אומר לי שאין מקום בכונן c וכשאני ניכנס ליראות את קובץ ההקלטה זה קובץ ענק 4 גיגה. על מה על חמש דקות של הקלטה? ואני חיב להגיד שבהגדרות של התוכנה הוא מוגדר להקליט בקובץ avi .בקיצר אני לא מצליח להקליט כי אחרי שתי דקות כבר אין מקום במחשב ויש לי hd 80 G .אני חושב שזה הבעיה שכניראה התוכנה לא יכולה גם להקליט וגם לידחוס את הקובץ .אז השאלה האם מישהו יודע על תוכנה שיודעת להקליט וגם לידחוס ביחד .או איזה דרך אחרת אני נורא ישמח לדעת ותודה מראש אתם מ"ס 1 ברשת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר