לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 16:27
  DemoniC DemoniC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
עזוב את התגובות הלא מועילות האלה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "בעיה לא קטנה בכלל"

בלי זלזול....
אוקצור פרסמתי מאמר שנקרא קרבות מבטים...תקרא אותו ( לא צריך ביצים בשביל להסתכל על זה )
סבבה קלטת מהבחורה ממ"ס ( מסר מיני סמוי ) אתה יכול לגשת עכשיו אתה טוען שאין לך את הביטחון לגשת מה שאני מציע לך זה ככה: אצל כול גבר יש סוג מסויים של מנגנון נגד הפגעות אני אוהב לקרוא לזה בלמים.. זה מנגנון הנמצא בראש אתה רואה בחורה שמוצאת חן בעיניך ובמקום לגשת ולדבר איתה מתחילים לרוץ לך כול מני מחשבות בראש איך לגשת? מה להגיד ? מה אם היא תגיד לא? מה אני אומר אחרי שהיא אומרת לא? אם היא זורמת על מה אני מדבר איתה?.... מוכר לך? ברור שמוכר כול המחשבות האלא נשארות בגדר מחשבות אתה מכניס את עצמך לכול כך הרבה סרטים שאתה מפחד לגשת... העצה הכי טובה בשבילי אלייך כרגע היא ... אל תחשוב בכלל אתה רואה מישהיא סתם זורק לה הערה מעליבה מצחיקה מתעניינת העיקר שתיצור שיחה אחרי שיצרת שיחה עם 5 בנות שונות פתאום יעלה לך הביטחון באופן מטורף עדיין מפחד לגשת? קח עוד טיפ תאר לך שאתה יושב על בר ומולך הברמנית הבלונדינית השווה עם החוטיני הורוד שכול הבר מתחיל איתה.... מה אתה חושב לעצמך? למה שהיא תרצה דווקא אותי למה שמכולם היא תסתכל עלי מה יש בי שאין לאחרים כבר אתה מוריד מהבטחון העצמי שלך ותאמין לי.... בנות מרגישות את זה בנות רוצות מישהוא שישמור עליהן שיראה להן שהוא שולט במצב שהוא הגבר והיא האשה וככה זה באמת... אז במקום להכנס לסרטים עם עצמך תנסה לדמיין את עצמך עושה איתה סקס גורם לה לצעוק מרוב הנאה הנה עלה לך החיוך הזה? אתה מוכן לגשת בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר