לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2006, 20:54
  orme orme אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
מה שבלב....

שלום, אני ילד רגיל בתיכון רגיל... אני קצת גבוה, נראה טוב, יודע להצחיק ,רגיש... אבל אני לא יודע מה הבעיה אצלי אבל אני לא מצליח להשיג הרבה חברים (במיוחד בנות) לפני שהגענו לתיכון היו לי פה ושם יחסים אבל אף פעם לא יצא מזה משהו... (אני בן 16) אבל מאז שהגעתי לתיכון אני בכלל לא מסתובב עם בנות... יש לי 2 חברים טובים ממש שעושים איתי הכל ועוד 2 שאנחנו מנסים לשמור על קשר... שאני הולך בבצפר אז הרבה נותנים לי קיף לוחצים לי את היד שואלים מה שלומך וזהו לא כלום אני מוצא את עצמי בהפסקות יושב לבד ומנהס להבין למה אני יושב לבד...אני משחק כדורסל ועל המגרש אני פשוט מלךך כולם אוהבים אותי אני משחק טוב ותורם לקבוצה שלי אבל מחוץ למגרש אף אחד מהבנות לא מסתכלת עלי (יש בנות שארני אומר להן שלום ונשיקה וזהו) אני אף פעם לא יוצא עם בנות ואני ממש מתוסכל כי אחרי שמכירים אותי אז אני כבר לא אטרקציה פשוט האופי שלי מרחיק אנשים ואני לא יודע למה אני עושה רושם טוב כי אני גבוה ונראה רציני כזה אבל אחרי כמה ימים כולם מתרחקים... אני רוצה שיהיו לי חברים להיפגש איתם אחר הצהריים ולא סתם שלום בבצפר.... ובמיוחד אני רוצה קשרים עם בנות... אז מה אני צריך לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר