לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2006, 17:36
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "EOS 400D - עכשיו בסקירה מקדימה אצל פיל אסקי"

נראה שהם שמים את מערכת ניקוי האבק שלהם בראש ובראשונה ובתור סימן חשוב מאוד.
בכל אופן, אהבתי את ההשוואה שלהם לאלפא ולניקון.

מבחינת מה שאני רואה וממה שאני התרשמתי, הניקון הכי נוחה ונראית הכי מקצועית מבין שלושתם.
מבחינת הפיינל פרודקט. כך לפחות אני חושב מהכמה דקות שהסתכלתי.

אפשר לראות בהשוואה גם שה- 400די היא קטנה מבין שלושתם.
גם ביד של הבנאדם מ - Dpreview רואים שהיא נורא קטנה לו ביד, זה באמת אחד הדברים הכי חשובים, הלא כן?
אך במידה וקונים גריפ אז הכל משתנה, אבל שוב, זו עוד הוצאה. (כל אחד והשיקול שלו).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2006, 14:39
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "נראה שהם שמים את מערכת ניקוי..."

לא מסכים עם שיקול הגודל.
גם אותי הזהירו המון שהיא קטנה מדי ולא נוחה. אני בינתיים לא מפסיק להתפעל עד כיף ונוח היא יושבת לי ביד.

הכל תלוי למה אתה מורגל, אם אתה רגיל לסחוב 1D כל היום אז היא אכן תראה כמו צעצוע. מצד שני גודל של מצלמה יכול להיות קצת מאיים. בתור טירון SLR מדרגת כניסה לדעתי היא משהו חשוב. החזקתי את ה20D ביד וקצת פחדתי שאני לא אסתדר איתה. לפעמים כן טוב שמתחילים עם משהו פשוט יותר או במקרה הזה - קטן יותר.

לסיכום - הקביעה הזאת, לדעתי, היא בכלל לא חד משמעית כמו שהרבה קובעים אותה.
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

ישן 06-09-2006, 16:34
  tweety73 tweety73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "איך אותו דבר ? תעבור בבקשה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
איך אותו דבר ? תעבור בבקשה על המפרטים בצורה רצינית לפני שאתה זורק כאלה הצהרות באוויר. מנגנון ניקוי האבק הוא קפיצת מדרגה בפני עצמה ומה עם באפר עמוק יותר (10 תמונות RAW במקום 9 אפילו ב-10D שלי ומשהו כמו 5-6 במצלמות המקבילות של ניקון), מנגנון AF משוכלל שנלקח מ-30D ועוד דברים משמעותיים. רק מה שהזכרתי גורם לשדרוג מ-300D ל-400D להיראות כדבר הכי טבעי שיש.

באפר עמוק יותר - מן הסתם חייבים כאשר אתה משתמש בסנסור עם יותר פיקסלים... ושיפור בין 9 ל 10 תמונות RAW ... אינו שיפור מלהיב..

לגבי מנגנון הסרת האבק.. - זה ניראה אחלה על הנייר , כמה זה באמת יעיל ימים יגידו .. - אם זה כל כך טוב למה זה לא הופיע כבר ב 30D ?

אולי אפשר להגיד כי:
ה 300D היא גירסת החובבים של ה 10D
350D גירסת החובבים של ה 20D
400D גירסת חובבים של ה 30D ..

כך שהשדרוג היה בלתי נמנע .. מבחינת קנון , ..
ישן 06-09-2006, 17:25
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי tweety73 שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]איך אותו דבר ?..."

עומק הבאפר, הכוונה יותר תמונות. זה גם יותר מידע פר תמונה אחת וגם יותר תמונות, כך שהשינוי הוא משמעותי. ב-300D הבאפר היה מספיק ל-4 תמונות RAW ברזולוציה של 6 מ"פ, ב-350D ל-5 תמונות של 8 מ"פ, ב-10D ל-9 תמונות של 6 מ"פ וב-20D ל-11 תמונות RAW של 8 מ"פ. עכשיו במצלמת הכניסה של קנון יש באפר שמספיק ל-10 תמונות RAW של 10 מ"פ כל תמונה - הייתי אומר שזה בהחלט שיפור משמעותי.

מנגנון ניקוי האבק - אני לא רואה שום סיבה שהוא לא יהיה מועיל ויעיל. באולימפוס משתמשים במשהו דומה כבר כמה שנים טובות. למה לא שמו ב-30D ? שאלה קצת מוזרה - אולי הפיתוח של המנגנון הושלם רק לקראת ה-400D ?

400D היא יותר מסתם גרסה חובבנית של 30D, כמו שכתבתי כבר לא פעם וכמו שאפשר לקרוא במאמר הזה, יש דברים שבהם היא אפילו עוקפת את אחותה הגדולה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר