לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2006, 19:17
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי HolyEviL שמתחילה ב "=)"

אני יכול להסביר ממה שהבנתי, כי לא התעמקתי בהם מעולם.
אקוורל הוא פיגמנט שנמס במים, הוא מגיע בצורה של עפרונות צבעוניים.
אופן הציור יכול להשתנות:
1. אפשר לצייר באופן יבש, ואז הם מגיבים בדיוק כמו עפרונות צבעוניים, על כל המשתמע.
2. על הציור היבש ניתן לעבור בעזרת מכחול רטוב, דבר שגורם להמסת הפיגמנט וליצירת אפקט מימי יותר, מעברים חלקים, ובעצם מראה הרבה יותר אחיד מהטקסטורות שמתקבלות מציור בצבע יבש (עפרונות, פסטל וכו').
3. אפשר קודם כל להרטיב את המשטח ורק אח"כ לעבור עליו עם האקוורל, מה שגורם להמסתו ברגע המגע עם המשטח. הדבר נותן מעין כתמי צבע גדולים או המסה בלי סדר מסוים, וזה כבר ממש קרוב לציור חופשי בצבעי מים.
4. גם אחרי דרך מס' 2 ניתן לעבור שוב על הציור בעזרת האקוורל, מה שיתקבל יהיה שוב המסה של הפיגמנט, אבל באופן "רגוע" יותר, מה שיראה כמו ציור בעפרון צבעוני, אבל בעל צבע עשיר וחזק יותר.
למשל:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הריסים והגבה (ועוד כמה קווים שחורים כהים במיוחד ) הוספו כשהמשטח היה לח.

צודק בקשר ליד, זה נראה כאילו היא מחליקה מהכוס, נגיד שהיא הניחה את הכוס וכעת נסוגה

תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2006, 22:48
צלמית המשתמש של tooth fairy
  tooth fairy tooth fairy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "אני יכול להסביר ממה שהבנתי,..."

שניה, אתה עושה הפרדה בין צבעי מים ואקוורל?.. אני לא ממש הבנתי.. זה לא אותו הדבר?

אני אישית לא מבינה איך אפשר לצייר בצבעי מים כמו בעפרונות.
לי- לדוגמה, יש סט של עפרונות אקוורל, שהם עפרונות צבעוניים לכל דבר, רק שהם קצת רכים יותר, ואפשר אחרי שמציירים איתם למרוח אותם עם מים כדי ליצור אפקט של צבעי מים, עם מכחולים..

ויש לי גם בנפרד צבעי מים. שהם באים בקופסאות קטנות כאלה כל צבע.. יש גם בשפורפרות אבל זה לא נוח לי :/
בכל מקרה... יש הרבה מאד טכניקות של צבעי מים, לדוגמה ציור על משטח לח שיוצר ציור מופשט יותר ואני ממש אוהבת את זה :0) למרות שאני בחיים לא אוכל לצייר מופשט כי אני תמיד יותר מדי מתעמקת בפרטים :0/

אהבתי נורא את הציור, זה באמת יפה. רק שלצבעי מים לטעמי כדאי להשתמש דווקא בנייר 300 גר'.. והוא טקסטורי- לא חלק.

וזהו. נראה לי זאת ההודעה הארוכה הראשונה שכתבתי בפורום הזה :0)

ישן 05-09-2006, 22:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
ייתכן ואת צודקת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tooth fairy שמתחילה ב "שניה, אתה עושה הפרדה בין צבעי..."

אולי זה באמת "אותו דבר", אבל מבחינת צורת עבודה אלו דברים שונים.
בצבעי מים עובדים אך ורק עם מכחולים, באקוורל עובדים עם העפרונות עצמם ואז אפשר לשלב מכחולים, אפשר גם להרטיב את קצה העפרון, מה שנתן לי תוצאה מוזרה לחלוטין.

בכל מקרה, ברגע שהפיגמנט מרוכז בצורת עפרון, הוא מאפשר לעשות איתו דברים שאי אפשר לעשות עם גוש פיגמנט, כמו שצבעי המים מגיעים.

בקשר לנייר, אז נכון, יש ניירות מיוחדים לצבעי מים, את זה אני זוכר משיעורי רישום וצבע במכללה, (לא התחברתי לצבעי המים יותר מדי, את האקוורל אני דוקא אוהב). זה עובד מצוין על נייר 240 גר' ולמרבה הפלא גם בספר הסקיצות קשקשתי קצת, עם מעט מים, וזה נייר 130-160 גר', ואפילו לא עבר לצד השני .

לכבוד הוא לי שהתגובה הכי ארוכה שלך בפורום היא באשכול שלי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר