לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2005, 21:39
  אליאור2004 אליאור2004 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור2004 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור2004
ההמלצה הכי טובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aXon שמתחילה ב "צריך המלצה לאנטי וירוס, אבל אנטי וירוס ברמה :)"

תראה אני יסביר פשוט מאוד ותחשוב טוב ותבין שזה נכון

כמה סיבות למה נורטון הכי טובה

למי יש הכי הרבה משאבים וכסף-נורטון

מי הכי מעמיס שזה אומר שהוא בודק הכי טוב ובהכי דקדקנות את המחשב-נורטון

והכי חשוב למי יש הכי הרבה כוח ואנשים שעובדים אצלו זה נורטון וזה אומר שיש להם את אינדקס(רשימת)הוירוסים הגדולה ביותר וזאת אומרת שעם נורטון אתה מוגן מיותר וירוסים

תראו אולי נורטון עולה כסף(ויש דרכים אחרות)ומעמיסה(למי שיש מחשב חלש)ואולי מתעדכנת רק פעם בשבוע וקספרסקי יותר מפעם ביום אבל מזה עוזר להתעדכן בפעם ביום אם אין לך את כל רשימת הוירוסים שיש
כאילו בנורטון אתה מתעדכן ב-99% מהוירוסים נכון שזה רק פעם בשבוע אבל רובם
בקספרסקי רק ב-70% בערך וגם שאין הגנה הדוקה

תחליט אתה כמובן אבל יש משהו אחד שאין עליו עוררין נורטון הכי טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2005, 09:01
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
וואו כמה שטויות בהודעה אחת...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי אליאור2004 שמתחילה ב "ההמלצה הכי טובה"

תוכנה לא אמורה לטחון את המעבד... גם אנטיוירוס... הוא אמור לעבוד כמו ילד טוב ברקע ולא להפריע לי להשתמש במחשב...
Kaspersky הוא אנטיוירוס קל ושקט בטירוף, הוא לא מציק לך עם הודעות מטומטמות כמו שאני זוכר מהתקופה שהשתמשתי בנורטון (וואו זה היה לפני כל כך הרבה שנים...), ואף וירוס לא עובר אותו...

אגב, Kaspersky Labs מעדכנים את הדאטהבייס של הוירוסים כל שעה עגולה. תעדכן כמה שאתה רוצה מנורטון, זה עדיין חרא של אנטיוירוס.

(אני עוד זוכר את הנורטון הגאון שהודיע לי לפני בערך 6 שנים שיש לי וירוס על המחשב, ולא עשה איתו כלום... אחרי ריבוט - הלך המחשב...)

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 28-02-2005, 10:46
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MOSHMOSH שמתחילה ב "אתה באמת חושב שSYSTEMWORKS לא טובה ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MOSHMOSH
מעולם לא היה לי בעיה איתה ואני משתמש בה כבר 5 שנים.....אני שוקל לקנות עכשיו את הגירסא החדשה שלהם. אבל זה קצת י-ק-ר (300 פלוס בכל מקום) - איזה תוכנה אחרת אתה מכיר שיודעת לעשות את העבודה כמוה בלי פשלות?
האנטי וירוס שלהם באמת כבד מאוד ומעיק, ובשביל זה יש את AVG שעושה את העבודה כמו שצריך.
בנוגע לגוסט- אני חושב שזה אחד מהתוכנות הגאוניות שהמציאו.

כל החבילות שאחרי NORTON 2002 גרועות.!!!

עמוסות ומעמיסות.

ומעטות את המחשב.

לא מומלץ בכלל

הדבר ההכי טוב זה GHOST ו UTILITY

ישן 28-02-2005, 10:07
  LostInSpace LostInSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.04
אף אחד מכם לא הזכיר את האנטיוירוס שאני משתמש בו עכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי aXon שמתחילה ב "צריך המלצה לאנטי וירוס, אבל אנטי וירוס ברמה :)"

eTrust EZ AV (יש גם חבילה שבאה עם פיירוול)
הוא קטן, שקט ומעולה
ואם מדברים על אנטיוירוס שלא לוקח משאבים,
זה האנטי וירוס
נכון שאין לו ממשק יפה ומעניין כמו לשאר ( אבל מי שמתקין אנטיוירוס בשביל הממשק, יש לו בעיה)
חוץ מזה
תראו לי עוד אנטיוירוס שמעדכן את עצמו בקבצי ההגדרות החדשים ביותר בזמן ההתקנה?
וגם מעדכן את עצמו כל הזמן לבד בלי להפריע לפעולה התקינה של המחשב ולהקפיץ חלונות מעצבנים?
ואם אתם מדברים על הגנה, הוא מוצא הכל, יותר טוב מנורטון, ולדעתי גם מקספרסקי, (הייתי מעריץ נלהב של קספרסקי עוד לפני שהתחילו לדבר עליו בפורום) ועברתי לאנטי וירוס הזה שלדעתי הוא הכי טוב.
והוא גם סורק במהירות מעולה.
המלצה שלי
ישן 28-02-2005, 10:44
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
....

ציטוט:
במקור נכתב על ידי aXon
אוקיי, אז ככה, אני בנתיים משתמש בנורטון 2004 - הוא גרוע ביותר .
ניסיתי את קפרסקי, הם משחררים כל חודש גרסא ואין איזו תוכנה שמעדכנת בלי להתקין מחדש ? (זה נכון?) אז זה לא נוח ..

יש לכם המלצות למשהו טוב ? NOD32 לא אהבתי כ"כ ..
תודה

aXon ידידי.

אני עד לפני חודש עבדתי עם NORTON ANTI VIRUS 2002 כיוון שכל הגירסאות שאחריו פשוט מעמיסות על המחשב.

אני הורדתי לפני מס' שבועות את האנטי וירוס קרפסקי גירסת 2005. האנטי וירוס כל שעה מוריד לי עדכונים לבד עצמאית כאשר האינטרנט מחובר כמובן.

יש לו רק חיסרון אחד. באינטרנט לפני כל עליית אתר הוא בודק אותו כאשר אתה טוען אותו בשביל שלא יהיה וירוס. עניין של מס' שניות אבל רצוי..

לי הוא גילה איזה וירוס שגם פנדה ולא נורטון גילו.

אני כבר לא מדבר על זיהה ולא ניקה. ..! פשוט לא זיהה

ישן 28-02-2005, 17:47
  lei1989 lei1989 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
כל מי שרשם פה בפורום הוא זיין מוח (חוץ מאלה שהם לטובת נורטון)

כל אחד והאנטי ווירוס שלו אומר שהוא הכי טוב. אבל כל אחד והמחשב שלו יש לכם בטח מחשבי פנטיום שלוש אם 128 מגה של רם כי אם אתם אומרים שנורטון לוקח משאבים אז יש ללכם מחשב מסריח...
אני לא מיזמן קניתי מחשב חדש בן בן זונה (לפי דעתי כל אחד פה היה מת למחשב כמו שלי..) יש לי 1024 רם מעבד 3.2 775 ולוח אם של msi ויש לי נורטון אינטרנט סיקיוריטי ועוד משהוא שהוא אנטי ווירוס משולב אם פיירוול שקוראים לו טראנד... והמחשב עולה חלק.. אז תעשו טובה אל תזינו את השכל אם המחשבים החלשים שלכם כי מי שיש לו נורטון יודע שהוא מוגן נטו!!! ודרך אגב נורטון מעדכנים מתיי שצריך מה זה יעזור לכם שקספיראסקי הזבל הזה יעדכן כל שעה גם ככה הוא לא מגיע לרמה של נורטון ומעניין למה הם מעדכנים כל שעה... כי יש להם מה לעדכן לא כמו נורטון. קראתי איזו תגובה למעלה שמישהוא אמר שנורטון מגן מ- 99% מהווירוסים וקספירסקי לא. הוא מגן רק 70% מהווירוסים והוא צודק... עכשיו הבנתם למה הם מעדכנים כל שעה... בישביל להגיע לרמה של נורטון הם צריכים להשקיע

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/lei198999/2beitar.JPG]

נערך לאחרונה ע"י lei1989 בתאריך 28-02-2005 בשעה 17:52.
ישן 28-02-2005, 18:29
צלמית המשתמש של shaked
  משתמש זכר shaked shaked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.02
נחמד שאתה עושה כאלה הכללות.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי lei1989 שמתחילה ב "כל מי שרשם פה בפורום הוא זיין מוח (חוץ מאלה שהם לטובת נורטון)"

להרבה אנשים אין יכולות לקנות מחשב כה חזק (כמובן שאני לא מחשיב את מחשבי אייבורי,שאני בספק אם ניתן לקרוא להם מחשב),ומה לעשות יש אנשים עם מחשבים לא כה חזקים,אבל שמספקים את כול הצרכים שלהם,וכאשר זה המצב אין צורך בכלל לשדרג.
תרשה לי גם להזכיר לךב איזה "נורטון יודע שהוא מוגן נטו!!!" התגלתה פרצת אבטחה החודש.
מה שאתה אומר מנוגד להרבה סקירות,שבהם דווקא הכותבים היו מרוצים יותר מקספרסקי.
לשאר הטענות הבלתי הגיוניות אני לא מתכוון להגיב אפילו.

ד.א:אני ממש לא הייתי מת למחשב שעל המעבד שלו ניתן לטגן חביתה (ליבת הפרוסקט של אינטל).
ד.א2: החתימה שלך עוברת על חוקי החתימות,הינך מתבקש להקטין אותה.

נערך לאחרונה ע"י shaked בתאריך 28-02-2005 בשעה 18:31.
ישן 01-03-2005, 15:19
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
כמה שטויות בהודעה אחת...אני לא מאמין!
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי lei1989 שמתחילה ב "כל מי שרשם פה בפורום הוא זיין מוח (חוץ מאלה שהם לטובת נורטון)"

לי היה NSW 2005 כמה חודשים ועכשיו כשעברתי לקספרסקי ההגנה שלי יותר טובה (ביחד עם הפיירוול של קריו גירסה 2.1.4) וגם המחשב עובד טיפה יותר מהר למרות שגם כשנורטון היה אצלי מותקן.

נכון, סימנטק היא חברה עם הרבה כסף ומשאבים אבל תגיד לי מה הטעם כשיש לך כל כך הרבה ואתה לא יודע מה לעשות איתו?! או יותר נכון להגיד שהם עושים אבל המוצר הסופי ח-ר-א!

נורטון מוצא 99% מהוירוסים וקספרסקי 70% אתה אומר?! בולשיט!
נורטון מוצא וירוסים...אבל הבעיה היחידה היא שהוא לא מוחק אותם! מה הטעם בזה, אה??
לעומת זאת, כשעברתי מנורטון לקספרסקי על הסריקה הראשונה קספרסקי מצא לי 10 וירוסים שנורטון מצא רק 3 ולא מחק אותם!!!(קספרסקי מחק את כל ה-10!).

בקשר לחתימה שלך: אם אתה רוצה להמשיך לכתוב בפורום כדאי לך לעשות מה שהמנהל אומר לך ואל תפתח עליו ת'פה כי בקליק אחד אתה לא רושם פה חודש!

עכשיו תשב אתה בשושו ותפסיק לרשום שטויות...!

נערך לאחרונה ע"י mkelman בתאריך 01-03-2005 בשעה 15:21.
ישן 01-03-2005, 13:27

למה להיות בשקט? אתה זה שצריך להיות בשקט...

דבר ראשון אתה שלמעלה.. מה אתה דוחף את האף שלך לדברים שלא שלך??(החתימה שלי..) אני מדבר איתך על אנטי ווירוס.. מה הקשר לחתימה שלי??. דבר שני אתה רוצה ליפתוח וויכוח על מעבדים עכשיו?? אתה סתם מיתחכם...
ואתה שם למטה אני לא צריך להיות בשקט כי ההשוואה הזו היא ישנה יש לי נורטון אינטרנט סקיוריטי 2005 והמאמר הזה הוא מתאריך 25\10\2004 אז שב בשושו. תפסיקו לשקר לעצמכם עמוק בפנים אתם יודעים שנורטון הוא הכי טוב... אז חלאס להיתווכח

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.geocities.com/lei198999/2beitar.JPG]

נערך לאחרונה ע"י lei1989 בתאריך 01-03-2005 בשעה 13:31.
ישן 01-03-2005, 14:52
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי lei1989 שמתחילה ב "למה להיות בשקט? אתה זה שצריך להיות בשקט..."

1. כשאתה נרשמת לפורום אתה הסכמת לחוקי הפורום, ואתה עובר עליו. מותר לו כמנהל, וגם לכל אחד אחר, לומר לך להקטין את החתימה כי היא עוברת על חוקי הפורום.

2. איפה לעזאזל אתה רואה את המילה "מעבדים"? אתה כל כך מפספס את הנקודה. נורטון לוקח משאבים הרבה יותר מנורטון, לא משנה על איזה מחשב, זה לא קשור!! והמחשב שלך מסריח, מי שקונה היום מעבד של אינטל הוא לא מבין במחשבים בגרוש. סתם מתחמם ולא עומד בכלל בתחרות נגד AMD. עכשיו אתה יכול לומר שאני מתחיל וויכוח על מעבדים. רק כנס לפורום חומרה, שם תפתח וויכוח, לא פה.

3. אה, אז אתה אומר ש2004 שונה מ2005 כל כך? וחוץ מזה, קאספרסקי ייקח פי כמה בהשוואה החדשה שתהיה, אני מבטיח לך.

אף אחד מאיתנו לא משקר לעצמו עמוק בפנים. אנחנו יודעים שנורטון לא טוב כי בדקנו אותו בעצמנו בהשוואה לאנטיורוסים אחרים, אחרת לא סתם היינו אומרים. אתה לעומת זאת, בטח אף פעם לא ניסית אנטיורוס אחר פרט לנורטון, לפיכך אתה מבסס את הדעות שלך על כלום.

אה, ותלמד לשרשר.
ישן 01-03-2005, 16:43

מה אתה מזיין במוח..

דבר ראשון אתה סתם מזיין את המוח בקשר למעבדים אבל עזוב זה לא משנה ודרך אגב אני בטוח שהמחשב שלי עדיין פי 2 מישלך ולמרות שיש לי אינטל... דבר שני אתה יודע כמה אנטי ווירוסים היו לי?? היו לי 6 סוגים (לא מדבר על גרסאות) היה לי נורטון טראנד פאנדה קאספירסקי אייביג'י ואיטראסט... ומיכולם אני בחרתי בנורטון וטראנד.. כי הם הכי טובים.. וגם בדקתי את זה... יום אחד היה לי משעמם והורדתי כמה סוגים של אנטי ווירוסים שמפורטים להלן והורדתי מהאימייל שלי ווירוס (worm natski( ובדקתי אחד אחד ומיכולם יצא שנורטון וטראנד מחקו אותו במהירות וביעילות.. אז על תגידו סתם דברים שאתם לא יודעים כי מי שאמר שנורטון לא מוחק סתם זיין שכל. דבר שלישי אני חייב לישמוע את המרכיבים של המחשב שלך Obislu אני חייב לישמוע איזה מעבד יש לך פשוט חייב (תביא פרטים על המחשב שלך כדי שנצחק קצת..)
נ.ב- ואני מודה בפשלה אחת של נורטון... ההודעה המציקה הזו שכל הזמן באה עד שאתה מוחק את הקוארנטיין

נערך לאחרונה ע"י lei1989 בתאריך 01-03-2005 בשעה 17:01.
ישן 01-03-2005, 17:29
צלמית המשתמש של shaked
  משתמש זכר shaked shaked אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.02
מר "lei1989", אני מציע לך שתתחיל להרגע עם סגנון הדיבור הזה,ומהר.

אם אתה מעוניין להתווכח עם אתרי החומרה המובילים בעולם (Tom's Hardware Guide וכו') אתה מוזמן.

בנשא החוצפה שלך לומר שאני "דוחף את האף שלך לדברים שלא שלך",תרשה לי לצטט את הסעיף הבא מטופס ההרשמה של פרש,שכאשר נרשמת לפורום היית חייב לאשר אותו:
"בהסכמתך לחוקים אלו, אתה מתחייב שלא תשלח שום הודעה גסה, וולגרית, בעלת תוכן-מיני, מלאת שנאה, מאיימת, או כל הודעה אחרת שעוברת על חוק כלשהוא."

ונראה לי שהאשכול כבר מיצה אותו,אז הוא ננעל.
תודה לכול המגיבים.

נ.ב:כדאי שתתחיל לשרשר,כך היה הרבה יותר קל להבין.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר