לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2005, 14:16
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
שאלה לא הגיונית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nice2cu שמתחילה ב "גולני או גבעתי?"

תשמע אי אפשר להחליט במקומך לאיזו יחידה ללכת, מה גם שכל אדם יביע דעה אחרת ויתמוך במשהו אחר, זה כמו שתשאל איזה אוטו כדאי לקנות: מאזדה, טויוטה, רנו, סיטרואן, סקודה או משהו אחר, גם פה לכל אחד יש יתרונות וחסרונות וכל אדם יתן לך את מה שהוא חושב שהכי טוב.

בסך הכל גולני וגבעתי עושים את אותה פעילות ועוברים את אותה הכשרה ואין בינהן שוני כלשהו פרט לגזרות שכל אחת נמצאת בהן וגם זה משתנה מזמן לזמן ככה שבסיכומו של עניין פשוט תחליט לבד מה כדאי לך יותר ושיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2005, 16:46

כמה שטויות אתם מדברים פה.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי nice2cu שמתחילה ב "אני גר במרכז |ללא-הרגשה"

זה לא משנה איפה אתה גר כיוון שבמהלך הטירונות אתה תימצא בבסיס הטירונות של החטיבה שלך ותחזור פעם בשבוע או שבועיים לבית ככה שעוד שעה פחות שעה בדרך זה לא מה שישנה את אופי השרות שלך.

בכל מקרה בקשר לגזרות שמדברים עליהם שתגיע אליהם רק כעבור כ 10 חודשים בשירות ועד אז דברים ישתנו בנוסף גולני נמצאים בכמה גזרות וגם גבעתי נמצאים בכמה גזרות והכל יהיה תלוי במצב באותה תקופה ובגדוד שאליו תשתייך.

על כל מקרה כמו שאמרתי לך כבר בסופו של דבר זאת ההחלטה שלך ואתה צריך לחשוב מה שיהיה טוב לך, לדוגמא כפי שאמרו לך בסיס הטירונות של גולני הוא חדש ומשוכלל אבל מנגד היציאות בטירונות של גבעתי הם הכי טובות אז תצטרך לעשות את השיקולים שלך ובסופו של דבר לא משנה לאן תגיע אתה אתה תקבל מן היחדה שלך מספיק גאוות יחידה ואחרי חודש שם אתה תמליץ לכולם רק עליה כי ידחפו לך את הגאוות יחידה הזאת דרך התחת.

שוב שיהיה בהצלחה ותעשה את ההחלטה שלך בלי להתעמק יותר מדי כי בסופו של דבר כמעט ואין שוני.

ישן 06-01-2005, 09:37

רוצה גבעתי?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי nice2cu שמתחילה ב "טוב תודה על התגובות... נראה..."

תדרג בשאלון העדפות אותה כ 5, את גולני ושאר היחידות תדרג כ 1, ת צנחנים וסטילים תדרג 4.

בסוף השאלון העדפות צריך לסמן אותם לפי סדר אז תדרג ככה:
1 - גבעתי
2 - צנחנים
3 - סטילים

אל תלך לגיבוש צנחנים ואל תלך לגיבוש סטילים והרי לך התקבלת לגבעתי (ב96% על פי נתוני צה"ל).

על כל מקרה אם אתה רוצה גבעתי ואתה מגיע לבקו"ם ונותנים לך משהו אחר תסרב פינוי ותגיד או גבעתי או כלא אז יקחו אותך לגבעתי כי לא ישימו מישהו שרוצה להיות לוחם בכלא.

שיהיה בהצלחה.

ישן 06-01-2005, 18:36

אז מסתבר שטעיתי ואתה צודק, סליחה על ההטעיה.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "בטוח? צריך לבדוק את זה, אני אבדוק בארכיון עם המנילה שהעלה מישהו פעם."

טוב אמרת שאתה רוצה או גבעתי או גולני
תסמן גבעתי 5 גולני 3 וכל השאר אחד
ואז תדרג גבעתי ראשון, גולני שני ושלישי משהו אחר מהרשימה
ככה רוב הסיכויים שתקבל גבעתי ולאחריהם אם לא אז תקבל גולני והרי רצית את זה....

בכל מקרה יש עוד דרך להגיע לגבעתי, אם אתה מכיר מישהו שמתגייס במרץ לגבעתי הוא יוכל להעביר לך טופס שיוך ואז אם אתה חותם על הטופס הזה אתה בפנים.

שיהיה בהצלחה.

ישן 07-01-2005, 01:14
  ברוך מרזל ברוך מרזל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שמע הייתי בדיוק בדילמה שלך...

הייתי בדיוק במצב שלך , אבא שלי שירת בגולני ושיכנע אותי ללכת לגולני.
לא ידעתי מה לבחור...בסוף בחרתי:
גולני-5
גבעתי-4
נח"ל-3
(לא הייתי יודע כלום על הצבא)
היום אני יותר מבין , וביררתי המון דברים ואפילו שאבא שלי שירת בגולני
החלטתי לשנות את הבחירה שלי והתקשרתי אליהם שוב
הבחירה הסופית שלי:
גבעתי-5
גולני-3
נח"ל-2

הייתי יותר שלם עם עצמי אחרי שבחרתי מה שאני רוצה ולא מה שאחרים רוצים.

דרך אגב כדי לקבל גבעתי תסמן 3 יחידות שקשה להגיע אליהם ולא יחידות שירצו לדפוק אותך בהם לדוגמא:
אם תסמן
1-גבעתי
2-גולני
3-שריון

ידפקו אותך בשריון

אם תסמן כמוני
1-גבעתי
2-גולני
3-נח"ל

סביר להניח שתקבל גבעתי
רק מה תסמן את האחרים 1 ואת גבעתי 5 (אם זה מה שאתה רוצה)

אני מוותר על קומבינות וסידורים בגולני ובא"ח חדש ומעדיף להתגייס לגבעתי.
אל תתן לאחרים להשפיע עלייך תעשה את הבחירה הנכונה שאתה מעדיף ורוצה...אתה עוד יכול להשתנות אני פעם הייתי מורעל על גולני וכיום על גבעתי.
ישן 07-01-2005, 18:06
  AviadRa AviadRa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
ממישהו שמבין טיפה יותר

אז ככה,אני התגייסתי לפני חודש וחצי לגבעתי ואני אשבור פה כמה דברים שאנשים אמרו.
קודם כל, הבא"ח של גבעתי הוא באמת אחלה, לישון באוהלים שם זה באמת סבבה ולא מבאס כמו שאנשים חושבים.
בקשר לאנשים, אני בדיוק כמוך שמעתי רק על נפלאות חיילי גולני ולא דברים טובים. אני לא אזיין לך את השכל ואגיד לך שכל האנשים בגבעתי הם אחלה כי יש לא מעט ערסים בגבעתי.
אבל בסה"כ אין יותר מדי אנשים שבוזים בגבעתי לפי מה שראיתי ובאחריות שאם תגיע ליחס"ר תהיה מרוצה.
בקשר למבצעים- כולם יודעים היום מי מחזיק בגזרה החמה ביותר וזה לא סוד שגבעתי עושים עבודה מעולה בעזה.
תעשה את השיקולים שלך, בניגוד לאחרים אני לא אגיד לך לאן ללכת אני פשוט בא להציג לך את הדברים.
ישן 07-01-2005, 21:57
  איש הדממה איש הדממה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.02
אז בתור אחד שמשרת כבר שנתיים וחודשיים
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי gilad1 שמתחילה ב "איך אנשים אוהבים לדבר פה באויר"

בגולני (גדוד 13)אני יכול להגיד לכם שאתם מדברים שטיות.
וכל אחד עם קצת פז''ם בצבא יודע שגולני היום לא רואה אף חטיבה,גולני של השנים האחרות היא בעצם כמו חטיבת החוד של צה''ל בכל גיזרות הליחמה.
ואתם יכולים לשאול כל לוחם או קצין בחטיבה אחרת שידבר בכנות והוא יגיד לכם שגולני היא באמת חטיבה מספר אחת.
ובקשר לאנשים בגולני חבר'ה מגובשים מאוד,לא מפחדים מאף אחד (לא כמו הצנחנים שרואים שוטרת צבאית ומתחילים לחשוש) וגם הערסים אחלה אנשים לא מסוג הערסים שאתם חושבים אנשים חמים וחברותים,לוחמים ברמה גבוה המאוד.
לא שיש לבעיות עם האנשים בגבעתי או בצנחנים כי גם הם עושים עבודה מצוינת והם אחים שלי אבל גולני היא המובילה היום ולא סתם צה''ל מוריד גדודים של גולני מהצפון לדרם(עזה רפיח ועוד) יש סיבה.
ישן 09-01-2005, 23:31
  איש הדממה איש הדממה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.02
לפי ההודעות כאן
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ברוך מרזל שמתחילה ב "הייתי חייב להגיב לך..."

אפשר להבין שגבעתי היא יחידת עילית.....טוב
אם לא הבנתם אין לי רצון לזלזל באף חטיבה ובאף לוחם ואין רצון לתחיל לריב מי יותר טוב אני כבר מזמן לא נימצע בתקופה הזאת .
נכון כל חטיבות החי''ר עושות עבודה דומה וטובה אבל יש את צה''ל ויש את גולני ומתי שתתגייסו תבינו על מה אני מדבר.
וזה שלא אכפת לך מפז"מ ואתה לא נותן כבוד לאנשים שפתחו את התחת בשיביל המדינה זה בעיה,אבל אל תידעג בטירונות כבר ילמדו אותך הכל ותאמין לי שאחרי שתתגייס הפז''מ כן יהיה חשוב לך.
ולמר ברוך מרזל היקר לפני שאתה משחק את תפקיד הגנרל ונותן קביעות תחשוב,זה תמיד טוב.

את התגובות שלכם אני כבר לא יוכל לראות כי בזמן הקרוב אני לא באזור
בכל מקרה שבוע טוב לכולם!
ישן 15-01-2005, 11:10
  מתגייס מתגייס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04

טוב בואו אני יסדר לכם כמה דברים בראש... אולי באיחור אבל זה בגלל שסגרתי שבועיים בבסיס

אז שמעו לי בקשר לגזרות..... גבעתי משרתת בעזה ולא יוצאת משם מאז כניסת צהל לשטחים ועד עכשיו גבעתי שומרת על עזה ולא זזה מה לעשות זה הגבול הכי חם וכל החטיבות מתות להתחלף איתנו וזה לא יקרה הגדוד שלי גדוד שקד לא יצא מעזה מאז הכניסה רק עכשיו הוא יצא לאימון פעם ראשונה והוא חוזר.. גולני גם נמצאים בעזה אבל בסד"כ מצומצם שעד עכשיו עושה שם פאדיחות אז עם יש בכלל שאלה גולני גבעתי.. זה תלוי מה אתה מחפש... אקשן או אבטשים עם צנחנים חח יאללה אחרי לגבעתתתייי

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 15-01-2005 בשעה 11:48. סיבה: מחיקת מיקומי יחידות
ישן 15-01-2005, 17:18
  מתגייס מתגייס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי yoni_a שמתחילה ב "אחי, עם כל הכבוד, רואים שאין לך מושג..."

אוקיי אז בוא אני יתקן את מה שאתה יודע או לא יודע (יש לי אנשים בדרגים גבוההים בגולני...)
אז בקיצור גולני לא עושים את העבודה שגבעתי עושה בציר... כי מה לעשות שיתהפך העולם גולני שם כולה חודש חודשיים גבעתי שם כבר כמה שנים אז תן כבוד למי שמגן עלייך ...
גדוד שקד לא יצא מעולם מעזה והוא הגדוד שהוריד הכי הרבה מחבלים בשנת 2004 רוצה להתווכח על הנתון? הוא גם הגדוד עם הכי הרבה פעילות מבצעית וכל היום נמצא ברצועה במארבים וכדומה רוצה להתערב איתי גם על זה? גולני מאיישים עמדות שמירה (גם גבעתי לא אומר שלא) אבל רוב הזמן גבעתי במבצעים כמו המבצע האחרון שהיה עם שמעת עליו בכלל...של שקד עם היחסר לא זוכר את הנתון המדוויק של כמה מחבלים הם הורידו אבל זה היה משהו כמו 60 (שזה מלא) אז תמשיך להתווכח איתי כי הנתונים לא משקרים וכל מה שאני אומר לך בדוק פעמיים ואפילו שלוש פעמים... אני לא מוריד את אכות החטיבות האחרות אני רק אומר שמה לעשות כרגע הגזרה של גבעתי היא החמה ביותר ומה לעשות שיש שם גם שני גדודים של גולני שעם כל הכבוד לא מכירים את השטח כמו חיילי גבעתי וראינו את זה גם לפי הטעות שגדוד 13 עשה כשהוא הוריד את השוטרים המצריים... (כן אלה היו גדוד 13 של גולני)
ישן 18-01-2005, 22:58
  ברוך מרזל ברוך מרזל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אתה שטותניק עם תעודות
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי מתגייס שמתחילה ב "אוקיי אז בוא אני יתקן את מה..."

אתה שטותניק עם תעודות...יש לך יותר מדי גאוות יחידה.
מאיפה הבאת את הנתון הזה ששקד הרגו הכי הרבה מחבלים? אני רוצה הוכחה (כתבה או משהו בסגנון)
ועוד משהו שאתה לא יודע...השנה שקד עשו פאדיחה שהם עזבו מוצב שהם היו צריכים להיות בו ובגללם חדרו מחבלים שעשו פיגוע.
עכשיו עוד משהו , גולני עושים עבודה מצויינת בעזה ועושים בדיוק מה שגבעתי עושים...שים לב שאתה יורד על יחידה אחרת ששומרת על מדינת ישראל בדיוק כמו היחידה שבה אתה נמצא...אבל יותר מדי תחרותיות ושטויות של ילדים קטנים , גורמים לבנאדם ללכלך על יחידה שנטחנת עכשיו בעזה.

דרך אגב כולם יגידו לך "כל הגדודים אותו דבר" , אבל רותם זה הגדוד הכי איכותי בגבעתי.
אם היית ברותם היית אומר שזה הגדוד הכי טוב כנ"ל אם היית בצבר...תתבגר!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:57

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר