לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-09-2006, 17:49
  danide danide אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
אהלן, התקבלתי היום לאגוז, אז קצת שאלות...

טוב, אז קצת רקע, ובסופו מס' שאלות שאשמח לקבל עליהן תשובות...

אני התגייסתי לקורס חובלים במרץ 06' (ד"א, הייתי חבר בפורום, אבל שכחתי את הסיסמא- לא משנה...), חתמתי ויתור לפני שבוע וחצי והגעתי לבקו"ם...

אני רק רוצה לציין שאני וחבריי, שגם חתמו ויתור (היינו 5), קיבלנו יחס לא הכי מלבב...
הוצע לכולנו שבוע ריאיונות, אשר בו מתראיינים לפלס"ר שיריון, מיתר, עוקץ, יהל"ם וחטיבת הצנחנים.
הגעתי למצב אבסורדי, שהייתי צריך לעבור שוב ריאיון לצנחנים, אותו ריאיון אשר כבר עברתי כמה חודשים לפני הגיוס, והתקבלתי לצנחנים...
כנ"ל לגבי כל שאר החבר'ה מחובלים, זה כאילו שזה שהיינו כמה חודשים בקורס חובלים ממש פגע בנו, וכבר לא רוצים אותנו בשום מקום...
קיצור, כולנו שאפנו לטיפה יותר ממה שהציעו לנו בשבוע ריאיונות, ובכלל...

מפה לשם, יצאנו למז"י (מפקדת זרוע יבשה), ושם הציעו לנו ריאיונות לאגוז, פלס"ר גולני, פלס"ר גבעתי, מגלן ודובדבן.

הלכתי היום לריאיון אגוז, ובלי ששמתי לב, פתאום אמרו לי שהתקבלתי ושביום ראשון אני כבר צריך להתייצב בבא"ח גולני, ולהצטרף לצוות של אוגוסט 06'.

כמה שאלות לי אליכם...
מישהו כאן יודע קצת על מסלול אגוז?
איך הבא"ח? (הבנתי שאנחנו חצי שנה שם)
יציאות...
ובכלל, תנו כמה מילים טובות על אגוז (מי שיודע), כי בעיקרון יש לי פטיש למטכ"ל-שלדג, אבל בגלל שעשו לי בבקו"ם בעיות עם גיבוש שלדג, הלכתי לריאיון אגוז, אז זה כאילו סוג של "התפשרות", ואני צריך שיחזקו אותי וייתנו מילים טובות על היחידה (כן כן, זה יעזור...)

סתם...
קיצור...
למי שיש איזשהן שאלות כלשהן על קורס חובלים, אפשרות ליוצאים ממנו וכיו"ב, או שאלות בכלל, אז בכיף...
יש לי עוד שלושה ימי אזרחות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2006, 09:40
  danide danide אינו מחובר  

שייט פאסון...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shahar.ellert שמתחילה ב "עוד כמה שאלות אם לא אכפת לך..."

לעבוד פיסית...
אתה הולך לטירונות מעאפנה שדי תנוון אותך, אז אם תוכל בערבים לרוץ קצת בטירונות זה יהיה אחלה...
מעבר לזה, הימ"פ זה לא מכין של השייטת, אתה לא צריך להיות חיה, אבל זה כן עשוי להקל עליך...

תשמע, אנחנו עשינו שם מתח פעמיים ביום, כאשר מי שלא עשה את הכמות הנדרשת נשאר במתחים עד שהוא מסיים, על חשבון זמן האוכל (המאוד מאוד מצומצם) שלו כמובן.
כל שבוע העלו ב-1 את מס' העליות שעלינו לבצע.
התחלנו מ-10, וסיימנו ב-22 או 23, לא זוכר...

קיצור, אם תרוץ זה בטח לא יזיק לך.
אני הייתי עובד על כושר ומתח, כל השאר מאוד מאוד שולי.

אה, עוד דבר...
אם אתה יכול להתאמן על שחייה, ככה שתגיע ותיהיה שפיץ, זה גם יעזור לך מאוד, שוחים כל בוקר...

בהצלחה.
ישן 09-09-2006, 10:45
  danide danide אינו מחובר  

אני מסכים איתך לגמרי...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי shahar.ellert שמתחילה ב "באופן אישי, זה הדבר שאני הכי מפחד ממנו..."

אבל בהתחלה אנשים שרויים בהרגשה של מכסות, יענו "מקום פנוי", ועם כמה שלא תנסה, יש את ההקלה הזו כשמישהו עוזב...

גם אני הייתי ככה עד נקודה מסויימת (כמה שקשה להודות בזה, אפילו אם אלה אנשים שאתה אוהב), ופתאום השתניתי לגמרי, ופשוט רציתי בהצלחה של אנשים מסויימים כמו שרציתי בהצלחה שלי...
טוב אולי זה קשור בעצם לזה שכבר החלטתי לעזוב...

בכל אופן, העניין הוא שמי שטוב, יישאר ויסיים בכל מקרה, אבל----- ישנם אנשים שלא הכי מתאימים, ואם נוצר מצב שהרבה אנשים מהצוות שלהם פרשו, אז עם כל הכבוד לזה ש"אין מכסות", יחשבו פחות על סינון האנשים כאשר ישנם 9 אנשים בצוות, מאשר אם יש 15...
וכן, מה לעשות, פה נכנס הקטע של הרצון שכמה שיותר אנשים יעזבו...

יש לציין שאני מדבר רק על שלב בסיסי, אני רוצה להאמין שבשלב מתקדם, ובכלל בשאר השלבים, מערכת הסינון תפעל יותר לעומק.
ישן 08-09-2006, 09:55
  danide danide אינו מחובר  

תשמע...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי SpiritKK שמתחילה ב "שתי שאלות: 1. למה הלכת לאגוז..."

בעיקרון, יצאתי מחובלים כדי ללכת לגיבוש מטכ"ל-שלדג...

הגעתי לקצין מיון הבן בן בן הזה, והוא לא הסכים...
לא יודע, יכול להיות שאם הייתי מתעקש זה היה אחרת, אבל הוא אומר חד משמעית שזה לא עניין של התעקשות, אלא שהוא פשוט לא יכול...

במקרה שלי כבר הייתי בגיבוש מטכ"ל שנה שעברה, אז היה לו תירוץ מצויין לא לתת לי.

קיצור, הפעלתי איזה קשר והשגתי גיבוש שלדג, דיברתי עם פסיכולוג היחידה, והא אמר שהוא נותן לי גיבוש בכיף, רק שיפנו אליו והוא יאשר...
חזרתי לקצין מיון שסירב (משום מה יש לו הרבה כח לג'ובניק הזה), וכבר לא היה לי כח להילחם...
יצאתי למז"י (טעות), משם אי אפשר לשלוח אותי לשלדג (חיל האויר- מז"י- מפקדת זרוע יבשה), והדרך היחידה שלי להגיע לשלדג, היא אם אצא לדח"ש, ואז ימשכו אותי לגיבוש...

אבוי, גם דח"ש לא נתנו לי, קיצור, כבר לא היה לי אכפת לאן ללכת...

ד"א- עכשיו אם אני רוצה, אני יוצא מאגוז לגיבוש שלדג, עכשיו זה כבר לא בעיה...

לגבי הגיבוש שייטת, זה חבר שלי, והוא עבר ד"א...
זה לא בעיה לקבל גיבוש שייטת אם באת מקורס חובלים.

רק שתדעו, היה לנו מחזור מעולה...
מהצוות שלי שניים הגיעו לשייטת, אחד דובדבן, אחד פלס"ר גולני, פלס"ר נח"ל, ואני- אגוז.
ישן 08-09-2006, 21:46
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "יש לי שאלה לא כ"כ קשורה לאכול..."

לשלדג (זה לא ראשי תיבות) יש לך 4 דרכים עיקריות להגיע...

1) לקבל ביום סיירות מטכ"ל ואז הגיבוש הוא למטכ"ל ושלדג ביחד...
2)לקבל חובלים או שייטת לסיים את הגיבוש ולא לעבור (או לעבור ולחתום וויתור) ואז לבקש גיבושון (חחחח ממש גיבושון ...) שלדג
3)לא לעבור לשום יחידה בגיבוש מטכ"ל אבל לסיים אותו ולבקש גיבושון מטכ"ל ....
4)ליפול מיחידות מובחרות (טייס חובלים שייטת 669 וכו'....) ולבקש שלדג....

חוץ מזה אתה תמיד יכול לבקש טופס 55 אבל רוב הסיכויים שככה לא תוכל להגיע ....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:15

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר