לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2006, 10:05
צלמית המשתמש של idoroll
  idoroll idoroll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.05
הנושא בניסוי במערב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "חנ"ה נוזלית בינארית - מציאות או אוטופיה"

הייתרון העיקרי של הודף נוזלי הוא כמובן להצליח ליצור מהירות לוע מירבית בתוך תחום לחץ השיא המותר בקנה. ישנן דרכים אחרות להתמודד עם הבעיה כיום, שמשיגות אפקט דומה, על ידי שינוי הצורה הגיאומטרית של גרגירי ההודף ושטח הפנים שלהם. (אם תרצה אני יכול להרחיב על כך מעט)

יתרונות נוספים, הם שימוש בחומרים שהם אדישים בנפרד שלא יתלקחו ברגע הכלי יפגע, וכמובן הובלה במיכלים בתוך הכלי שתפנה מקום בו, ותקל את ההובלה של תחמושת לשדה הקרב.

כדי להזריק הודף נוזלי לבית הבליעה בזמן הבעירה צריך להתגבר הלחץ העצום שנוצר שם, בעיה זו נפתרת בעיקרון, על ידי שימוש בלחץ הבעירה עצמו בכדי לדחוף את ההודף לבית הבליעה.

התחייבות Yes

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-09-2006, 15:27
  777 BigD 777 BigD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 777 BigD
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי M i c h a e l S c שמתחילה ב "הדבר מזכיר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי M i c h a e l S c
את הפצצה שהכין הטרוריסט במת לחיות 3.
2 חומרים שאכן אדישים בנפרד ומתפוצצים רק בערבוב במינונים מסוימים ביניהם.
הדבר יחסוך ב-2 חיילים, מספרי 7 ו-5 יהיו מיותרים. אם נוסיף גם טעינה אוט' נוכל גם להפטר מ-4, אם נשים ג'וסטיק כיוון למפקד נוכל להפטר מהכוון (2) (למי שיצא להיות בדורס יודע שמספר 2 שם גם ככה בקושי עושה הרבה) ונשאר רק עם מפקד (1) ונהג (6). אפשר להוסיף עוד איש טכני חימושי לתיקון תקלות סדן, (בדומה לטכנאי מוטס במטוסי חה"א) גיבוי וגם כתור מקלען בעת הצורך.
הבעיה שעד שזה ייקרה יחלופו איזה 30 שנה

ומה עם מספר 3? שימרעם את הפגזים?... ומי יסים את הפגזים במכשיר שטוען? מזה זה יבוא משמיים או שהחימוש יעשו את זה?...
ועל המפקד גם ככה מועל לחץ ענק וכמות מידה של דיוקי ירי אז עדיף לבזבז קצת כסף על כוון כדי שלמפקד יהיו "4עניים"
דבר אחד אני מסכים איתך זה להפטר ממספר 5 ו7

ישן 08-09-2006, 17:16
  M i c h a e l S c M i c h a e l S c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי 777 BigD שמתחילה ב "[QUOTE=M i c h a e l S c]את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 777 BigD
ומה עם מספר 3? שימרעם את הפגזים?... ומי יסים את הפגזים במכשיר שטוען? מזה זה יבוא משמיים או שהחימוש יעשו את זה?...
ועל המפקד גם ככה מועל לחץ ענק וכמות מידה של דיוקי ירי אז עדיף לבזבז קצת כסף על כוון כדי שלמפקד יהיו "4עניים"
דבר אחד אני מסכים איתך זה להפטר ממספר 5 ו7

אני לא ממציא את הגלגל, הדבר הוצג במצגת "תותחנים 2020" המפורסמת בשבטה ומפורסמת בכל מיני האתרים ברשת.
מדובר באלפא שמתחברת לתומ"ת על גבי מסוע חשמלי, אם כן אין צורך במספר 3. הפגז ממורעם אוט' בזרוע מכנית, הכוון במע' הדורס למי שיצא לו להכיר עושה עבודה מאוד מעטה.. לעלות "על" אפשר במע' אוט', להשאיר את התותח ב"על" לאחר כל ירי אפשר גם במע' אוט', כאשר במילא המפקד הוא זה שיהיה בעל גיבוי ידני במידת הצורך ובעל הפיקוח העליון. אגב מע' שעולה "על" באופן אוט' קיימת ועובדת כבר בתותחים נגד טילים שנמצאים בספינות טילים של חיל הים .
הגיע הזמן לצמצם בכוח אדם ולעבור את צוות התומ"ת לצוות קטן וחכם ולא צוות של כמה תפקידים חשובים וכמה תפקידים של עבודה שחורה
ישן 12-09-2006, 18:59
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לצערי לא יכולתי להגיב בימים האחרונים, הייתי "קצת" חולה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "[QUOTE=M i c h a e l S c]חחח..."

כמה קצת? מספיק כדי לבלות את סוף השבוע בחדר המיון של ביה"ח בנהריה עם כל מיני מחטים שתקועות לי בזרוע.

לענייננו, אני לא בעל דרגה ואין לי שום כוונה להחזיר את M i c h a e l S c למציאות, שכן שנינו בעלי אותה דרגה, ואנחנו מכירים גם מקורס מפקדים ומהסוללה שאליה הגענו לאחריו כמש"קים.

M i c h a e l S c השמיע את דעתו, וגם אם היא לא לרוחך זוהי זכותו המלאה. ישנם לא מעט אנשים (אני דווקא לא ביניהם) המחזיקים בדעה זהה לזו שלו.
אני כן חושב שטיפולים חימושיים עד רמה מסויימת צריכים להיעשות ברמת הצוות או בשת"פ עם מחלקת החימוש הגדודית.
העברת כל הטיפולים לגוף אחר יוצרת ריחוק וניכור של הצוות מהכלי שלו. מפקד צוות "טוב" אמור להכיר כל בורג וכל מערכת בכלי שלו, מה יקרה אם הוא יסובב את הידית הזאת יותר מדי, אם לכלי הספציפי הזה יש הסטוריה מיוחדת ,כגון משבית אלטרנטורים סדרתי וכו'.
כאשר הצוות מטפל בכלי זה נותן הרגשה שהנה, על הדבר הזה אנחנו עובדים על מנת שבבוא הזמן נוכל להילחם ממנו כמו שצריך. תסכימו איתי שכאשר אתה מתחזק את הכלי שאתה יודע שתילחם בו, הטיפולים שלך יהיו איכותים יותר ופחות "מחופפים" מאשר קבוצת אנשים שעושה את זה רק כדי לסמן וי בטופס, ולצאת הביתה ביום חמישי מוקדם (כבודם של אנשי החימוש במקומם מונח, אני רק מקצין את הדוגמה).

חוץ מזה ליביו, כל תותחן מצוי הוא טייס מתוסכל, כמו שאומר המשפט:
פעם טייס, כמעט חובל, תמיד תותחן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר