לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2006, 04:31
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
10 האלבומים הטובים

טוב זה סוג של אשכול המלצות אבל הוא שונה.
למה הוא שונה. פה אני לא רוצה שתמליצו על להקות או על שירים אלה על אלבומים.

עכשיו החוק הכי הכי חשוב שזה יהיה אלבומים ממש טובים (בתור אלבום כמובן), וגם שהוא יהיה לא מוכר. הכוונה היא שלא ימליצו פה על אלבומים שכולנו מוכרים. חושבים שאתם מסוגלים להביא את ה10 האלבומים הלא המוכרים הטובים ששמעתם? אני מוכן לנסות.

פולק:
1. Ensiferum - Iron - פולק מטאל. (נמצאים שמה השירים הטובים ביותר)
2. Empylver - Wood Woud Would - פולק מטאל. (מרגיע, יפה, ועלילתי)
3. Finntroll - Midnattens Widunder - פולק מטאל. (כמעט כל השירים מעולים)

מלודת':
4. Hollenthon - Domus Mundi - פולק מלודת' מטאל. (כל השירים מעולים, שילוב מעולה)
5. Insomnium - In The Halls Of Awaiting - מלודת' מטאל. (הקצב המעולה של המלודת')
6. Mors Principium Est - The Unborn - מלודת' מטאל. (התופים והקצב וזמרות הרקע)

השאר:
7. Dissection - Storm of the Light's Bane - בלאק מטאל. (הבלאק הכי טוב שיש)
8. Nargathrond - Carnal Lust and Wolfen Hunger - דארק אמביינט מטאל. (אפל וערפדי בשביל דרקולה)
9. Thy Majestie - Jeanne d'Arc - פאוור מטאל. (רגע לפני המלחמה, הפאוור בעיצומו)
10. Vintersorg - The Focusing Blur - פרוגרסיב מטאל. (שירים טובים בנושא פיזיקה)
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2006, 20:06
  Gal277 Gal277 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "10 האלבומים הטובים"

Nargathrond הם אמביאנט בלאק
Vintersorg הם בעיקר פולק ויקינג
אז שלי (חפירות+המלצות :O)
King Diamond- Abigail אחד מאלבומי המטאל האדירים ביותר שקיימים אפשר לעזוב לרגע את המוזיקה עצמה שהיא אדירה ונעבור לליריקס שמספרים סיפור פנטסטי שלי עצמית לקח שלוש פעמים לקרוא אותו בשביל להבין אותו בול, צוכמובן שאי אפשר לעשות זאת בלי הספרון ליריקס המקורי שבסוף הספרון יש את הגילאים של כל משתתף מה שעוזר להבין הכל..
Oprhaned Land- Mabool, הסיפור של נח בשילוב עם מוזיקה אדירה עם שירים מעולים הכל ביחד יוצר אלבום מעולה.
Moonsorrow- Voimasta Ja Kunniasta
Moonsorrow- Suden Uni
Moonsorrow- Kivenkantaja
למעשה כל הדיסקוגרפיה של מונסורוו מלבד האלבום האחרון משנת 2005 היחיד שלא שמעתי, וסביר להניח שהוא גם מעולה כמו כל אלבומי להקה הויקינג הפינית האגדית, אני מקווה שגם האלבום החדש שיצא בקרוב השנה שאם אני לא טועה יקרא הוימסקה יהיה מעולה כמו כל אלבומי הלהקה.
Tyrant- Grimoires סביר להניח שאתם חושבים ישר טיירנט להקת ההבי מטאל מארצות הברית שהיא הכי מפורסמת לפי דעתי מבין רשימת להקות המטאל הקרויות בשם טיירנט, אבל אני מתכוון ללהקת בלאק היפנית, אשר יצרה אלבום בלאק למופת בעל מילים מיוחדות ומספר על מין הרפתקאה ושיחות אשר כוללות את לוציפר, מלאכים ועוד, אלבום ממומלץ לכל חובב בלאק.
Dimmu Borgir- Death Cult Armageddon- אין הרבה לפרט אלבום מעולה שכל חובב מטאל סביר להניח שמכיר :#
Amon Amarth- Fate of Norns אלבום ענקי של להקת הדת' וגם כאן אין מה לפרט אבל עוד שבועיים בערך יוצא החדש שיהיה סוס D:
לאדע חסרים יל 2 אין לי כח #:
ישן 10-09-2006, 21:31
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Gal277 שמתחילה ב "Nargathrond הם אמביאנט..."

אז ככה
http://nargathrond.da.ru/
NARGATHROND is a dark ambient project
ואני מדבר כמובן על האלבום הראשון לא האחרים.
מכיוון שאין סגנון כזה דארק יש חלק שיקראו לזה בלאק, אבל זה לא בלאק, זה לא כבד כמו בלאק ולא מהיר כמו בלאק, אבל זה אפל מאוד אפל, ולכן זה דארק.

לגבי האלבום של Vintersorg, זה האלבום האחרון והוא עוסק בפיזיקה, ואין לו שום קשר לויקינג ולפולק. אם אתה קצת בקיא בהסטוריה של Vintersorg (האומן לא הלהקה), הייתי יודע שיש לו עוד כמה הרכבים, כאשר ההרכב הראשי שלו זה Vintersorg שהיה ויקינג, בלאק. אלבומים מעולים. בשלב מסוים חברי הלהקה עזבו והלהקה התפרקה, הוא הקים אותה מחדש עם הרכב מצומצם, כאשר הוא אחראי על רב העבודה, (וחלקה גם דרך המחשב). הוא הפיק 2 או 3 אלבומי מוזיקה בנושא פיזיקה, Cosmic משהו לא זוכר. בעיקרון האלבום האחרון הוא the focusing blur, והוא לדעתי מאוד מורכב מבחינת הליריקה והרעיונות העומדים מאחוריהם, כמובן שגם מבחינה מוזיקלית.

הדיסקוגרפי של Moonsorrow מעולה, באמת נהנתי לשמוע אותו. אבל רב השירים ארוכים זה טיפה מעייף.

אורפנד לנד בהחלט הוציאו אלבום סיפור מעניין

אמון אמרת, גם האלבום האהוב עלי (וגם החדש שלהם with odin on our side מאוד טוב).
דימו בורגיר איך אם לא אלבום הבלאק סימפוניק המעולה, משלב את האלמנטים בצורה מלודית סימפונית, בשילוב עם הבלאק, באמת תענוג.

King Diamond - Abigail
Tyrant - Grimoires
שווים בדיקה. =]
מפחיד!

ישן 10-09-2006, 22:03
  Gal277 Gal277 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אז ככה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
אז ככה
http://nargathrond.da.ru/
NARGATHROND is a dark ambient project
ואני מדבר כמובן על האלבום הראשון לא האחרים.
מכיוון שאין סגנון כזה דארק יש חלק שיקראו לזה בלאק, אבל זה לא בלאק, זה לא כבד כמו בלאק ולא מהיר כמו בלאק, אבל זה אפל מאוד אפל, ולכן זה דארק.

לגבי האלבום של Vintersorg, זה האלבום האחרון והוא עוסק בפיזיקה, ואין לו שום קשר לויקינג ולפולק. אם אתה קצת בקיא בהסטוריה של Vintersorg (האומן לא הלהקה), הייתי יודע שיש לו עוד כמה הרכבים, כאשר ההרכב הראשי שלו זה Vintersorg שהיה ויקינג, בלאק. אלבומים מעולים. בשלב מסוים חברי הלהקה עזבו והלהקה התפרקה, הוא הקים אותה מחדש עם הרכב מצומצם, כאשר הוא אחראי על רב העבודה, (וחלקה גם דרך המחשב). הוא הפיק 2 או 3 אלבומי מוזיקה בנושא פיזיקה, Cosmic משהו לא זוכר. בעיקרון האלבום האחרון הוא the focusing blur, והוא לדעתי מאוד מורכב מבחינת הליריקה והרעיונות העומדים מאחוריהם, כמובן שגם מבחינה מוזיקלית.

הדיסקוגרפי של Moonsorrow מעולה, באמת נהנתי לשמוע אותו. אבל רב השירים ארוכים זה טיפה מעייף.

אורפנד לנד בהחלט הוציאו אלבום סיפור מעניין

אמון אמרת, גם האלבום האהוב עלי (וגם החדש שלהם with odin on our side מאוד טוב).
דימו בורגיר איך אם לא אלבום הבלאק סימפוניק המעולה, משלב את האלמנטים בצורה מלודית סימפונית, בשילוב עם הבלאק, באמת תענוג.

King Diamond - Abigail
Tyrant - Grimoires
שווים בדיקה. =]

יש כזה סגנון דארק תהיה בטוח, אין הרבה להקות אבל יש, Moonskin למשל להקת דארק ישראלית מעולה עם שירים ממש טובים (עם ישי שוורץ ומאור אפלבאום)
ופולק או ויקינג זה לא בהכרח הליריקה, זה גם הכלים, בין אם זה האקורדיון, חמת החלילים או הלא יודע מה, זה לא רק הליריקס..
את וויב אודין און אאור סייד שמעתי רק שלושה שירים שהם שחררו לא שמעתי אותו כי אני בוקיש מוריד דברים לא חוקיים אני קונה דיסקים מקוריים או שומע ברדיו כמו פנדורה ולסט FM.
ואיך לא שמעת את קינג דיימונד ?OO' ושכחתי להתייחס לאביגיל 2 הנקמה גם, אלבום ההמשך, המוזיקה יותר חלשה מאביגייל אבל עדיין טובה, לא קראתי עוד תליריקס אבל אני אקרא בקרוב בשביל להבין איך הסיפור ממשיך.
וטיירנט בהחלט שווה לך לבדוק
ישן 11-09-2006, 15:10
  Gal277 Gal277 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "ממממ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
אז בכל מקרה הם דארק (אם אתה אומר שיש סגנון כזה).

האלבום של וינטרסורג (גם לפי הכלים) הוא לא פולק או ויקינג. תשמע אותו תבין הוא יותר אלקטרוני אבל משלב אלמנטים שונים של כלי נגינה.

מה לעשות אני לא מכיר את כל הלהקות, תמיד טוב להכיר עוד. אז לקחתי את ההמלצה שלך לבדיקה. (זה גם היית המטרה של האשכול).

בכל מקרה שיצא לך לשמוע את כל השירים של with odin on our side זה יהיה טוב. אלבום סבבה לגמרי, אהבתי. (בעיקר בגלל החולשה שלי למיתולוגיה הסקנדינבית).

יש כזה סגנון אבל לפי דעתי הם בלאק, אבל זה נתון לדעת של כל אחד, לפי מה שאני יודע, ולפי המאפיינים ששמעתי בלהקות דארק אחרות, דארק זה להקה שמשלבת בלאק, דת' ודום, אם זה בשירה ואם זה בנגינה, ככה שבטוח שהם גם בלאק גם אם הם דארק.. :$
וינטרסורג שמעתי האלבום לפחות את רובו, אבל אני לא זוכר אותו כבר, למה אתה מתכוון באלקטרוני ?
ובקשר לקינג דיימונד אני לא צוחק עליך או משהו $: סתם מפליא שלא שמעת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר