לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2006, 12:29
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
לא זכור לי דבר כזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "מבחן תיאוריה"

לא צריך לקבוע שום תור עם משרד הרישוי, באים מתי שמרגישים מוכנים, זה הכל...
בוא נעשה קצת סדר:
1. השגת טופס ירוק באחת מחנויות הצילום, ויש הרבה כאלה (תשאל חברים שלך שכבר עשו, הם כבר יגידו לך איפה יש). צריך לבוא עם תעודת זהות לשם, או עם אחד ההורים כשלהם יש תעודת זהות (אל תעשה את הטעות שלי. בהתחלה, כשרציתי לעשות רשיון לטרקטור, באתי עם תעודת זהות של אבא שלי וחשבתי שזה מספיק, אבל זה לא, אז או שתביא את שלך, או תבוא עם ההורים).

2. בטופס הירוק צריך למלא 2 דברים:
א. שאלון רפואי-עלייך ללכת לרופא משפחה/כל רופא אחר שמכיר אותך או מטפל בך כדי שימלא את השאלון. במידה ואתה מסמן בעיה כלשהי, הטופס ישלח למכון לבטיחות בדרכים, שם יקבעו אם אתה כשיר לנהיגה או לא, ואם צריך אז תוזמן לוועדה רפואית, שם יקבעו אם אתה רשאי לנהוג
ב. בדיקת עיניים-עלייך לגשת לאופטומטריסט (יש כזה בכל אופטיקה) שיעשה לך בדיקת עיניים. לא משהו רציני, ומי שלא צריך משקפיים עובר בלי בעיה, זה פשוט להקריא מספרים מאיזה לוח והוא מסמן שיש לך ראייה 6/6 וזהו

3. תשלום אגרה-עלייך לגשת לאחד מסניפי הדואר (לא משנה איזה) ולקחת טופס אגרה ולשלם 116 ש"ח אם זה עדיין ככה. הפקיד/ה בדאור י/תחתום לך

4. לגשת למשרד הרישוי ביום של מבחנים, להביא טופס ירוק, אגרה משולמת ותעודת זהות כמובן, להיכנס, ובהצלחה

המלצה שלי-תבוא מוקדם יחסית, 8 בבוקר ככה, כדי לתפוס מקום טוב בתור, אחרת אתה סתם תחכה איזה שעתיים בחוץ, ככה זה בטבריה לפחות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2006, 13:05
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "מבחן תיאוריה"

1. אין צורך לקבוע איתם כלום, וזה לא מחייב. באים מתי שנח, ואם למשל יום לפני אתה מרגיש לא מוכן, אז אתה יכול לא לבוא, זה לא שיש רשימת מוזמנים ובאים...
אולי איפה שחבר שלך יש מדיניות של שמירת מקומות ובגלל זה צריך לקבוע, אבל אפשר גם לבוא בלי זה, מתי שנח...
לי לפחות לא ידוע על דבר כזה, וכבר יש לי רשיון אז אני מדבר מנסיון

2. כן, פשוט תבקש אגרה, והם יידעו למה אתה מתכוון כי אתה ממש לא הראשון שמבקש לשלם אגרה. רק תזכור לשלם במקום, שלא יהיה מצב שאתה בא לשלם באותו יום ויש בדיוק עיצומים בדואר או משהו כזה (קרה לחבר שלי)

3. יש מצב שיש במקומות אחרים, אולי בגלל שמשרד הרישוי קטן מדי בשביל נבחנים, אז מעבירים למקום אחר. הכי טוב להתקשר ולברר

4. כן, טעיתי בקטע של הראייה, מצטער

סה"כ זה לא מסובך כמו שזה נשמע, זה ממש קלי קלות. תשאל גם חברים שלך, אני בטוח שיש לך לפחות מישהו אחד שאתה מכיר שכבר עבר תיאוריה, לא?

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר