לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2006, 21:24
  -POW- -POW- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עם ח"כים כאלה מי צריך אויבים!

http://news.nana.co.il/Article/?Art...=394852&sid=126

"ישראל עלולה לצאת למתקפה נגד סוריה כדי לשקם את כושר ההרתעה שלה שנפגע", כך אמר היום (שבת) ח"כ עזמי באשרה, יו"ר בל"ד, שהגיע לביקור בסוריה. בשארה אמר את הדברים במהלך פגישה שקיים עם בכירים במפלגת הבעת' השלטת בסוריה.

במהלך ראיון עם סוכנות הידיעות הסורית "סאנא"אמר בשארה כי הוא תומך במאבקה של סוריה "לשחרור האדמות הכבושות". לדבריו, הח"כים הערביים עומדים לצידה של סוריה ותומכים "בהתנגדות הלגיטימית שלה לכיבוש הישראלי".

עוד אמר ח"כ בשארה כי "סוריה נתונה ללחץ המערב בגלל תמיכתה בהתנגדות, וגם בשל העובדה שהיא מתעקשת לשחרר את האדמות הערביות הכבושות עד לקווי 67'". בשארה, שהגיע לסוריה אמש, הצטרף לחבריו מהמפלגה, חברי הכנסת ואסל טאהא וג'מאל זחאלקה, וכן לחברי הכנסת לשעבר מוחמד מיעארי ומוחמד כנעאן.

במקביל לדיווחים על ביקורי חברי הכנסת הערבים בסוריה, אמר היום ראש ממשלת איטליה, רומנו פרודי, כי נשיא סוריה, בשאר אסד, הביע את הסכמתו לפריסת כוחות או"ם בגבול סוריה-לבנון. זאת, כדי למנוע הברחות נשק לארגון חיזבאללה.

למה לא מוציאים אותם מהממשלה??? אני יודע שחייב ייצוג לערביי ישראל בכנסת אבל אני בטוח שיכולים למצוא ערבים פטריוטים(אני מקווה...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר