לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2006, 05:06
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
רצוי להיות קשובים ולעודד קולות כאלו של הציבור הערבי בישראל

במאמר שהתפרסם ע"י עלי זחלקה, שהוא מנהל בי"ס יסודי בכפר קרע, במעריב מי"ז באלול תשס"ו נכתב:

סקר שנערך מראה ש - 72% מערביי ישראל אינם רואים בח"כים הערביים כמיצגיהם. הם (חברי הכנסת) רק יוצרים מצבים המגבירים את שנאת היהודים כלפי הערביים.

מה חושבים לעצמפ אותם 20% שרצו בניצחון החיזבאללה? אם זאת אכן עמדתם - מדוע שיחכו עד שהמדינה תתחסל ? שיעברו כבר היום לחיות בלבנון, סוריה או אירן. - הם לא יעשו כן, ביודעם מה מחכה להם שם.

כדאי לציבור ערביי ישראל להיות קשובים יותר לציבור היהודי, אם ברצוננו לחיות אתם בשלום. (אני מוסיף ולהיפך - גם הציבור היהודי חייב להיות קשוב יותר לרוב הערביי ישראל הדומם ולאו דוקא להטות אוזן לגורמים הקיצוניים שבו)

ובסיום הוא קורא לאזרחי ישראל הערביים, לשים קץ לשלטון הקיצונים ולהעמיד מנהיגות חלופית, מציאותית ותואמת את צורכי החיים הממשיים של ערביי ישראל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2006, 10:53
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה כאלם פאדי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "רצוי להיות קשובים ולעודד קולות כאלו של הציבור הערבי בישראל"

רצוי היה שתביא את המאמר או מהיכן זה לקוח עם כל ההקשרים של הנכתב ולא רק חלקים ממנו.
אני לא פוסל שום דבר ממה שכתב אבל עם כל הכבוד ( ואין כל כך כבוד לאחר שראיתי את הערבים של חיפה שמחים שנסראללה יורה טילים ) אני ספקן גדול מאוד בנושא דו קיום .

שעזמי וזחלקאה נוסעים לדמשק ומעודדים את אסד ומזהירים אותו ...
שערביי חיפה שכאילו ורק כאילו אנו חיים בדו קיום שמחים שנסראללה ירה עלינו ...
שהערבים שבוחרים בחבריי הכנסת שלהם הערבים הם 99.9% מכלל העררבים בישראל ...אז ת'אמת קצת קשה לי לראות את האור בקצה המנהרה .......

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

ישן 13-09-2006, 21:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
איני יודע מה מקור הטעות האופטית.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הבאתי את מקור הכתבה במדוייק-תפתח מעריב ותקרא אותו"

גם אני ברוב שיחותי [במקום עבודתי בעבר] עם ערבים אזרחי ישראל - הייתי שומע קולות חיוביים דומים. בכל פעם שהתבטא ח"כ ערבי באופן בוטה - היו מנידים בראשם ומבהירים שבבחירות הבאות יבואו חשבון עימו.
עם זאת, בכל בחירות היה מתברר כי ערבים הרואים את האינטרסים של ישראל לא דרך הפריזמה של מיעוט זמני ומתבדל הינם מיעוט שבמיעוט. השנים חולפות ואזרחי ישראל הערבים ממשיכים לשלוח לכנסת את המקבילות המוסלמיות לכהנא. מתי שמעת ח"כ ערבי עוסק בסכנות הבטחוניות המרחפות על המדינה? האם אינך קורא בין השורות?
רגשות קיפוח אינם הצדקה לשתוף פעולה הצהרתי עם האויב המר שלנו. זכור כי רגשות קיפוח אינן נחלתו של הציבור הערבי בלבד וכי לקיפוח גם פאן שני 'מפצה' של התחמקות מחובות רבות למדינה שאני ואתה ממלאים [שמ"פ, מס אמת, חוקי בניה, סף קבלה גבוה ללימודים יוקרתיים].

לאן נעלמים הקולות הערבים השפויים בכל מערכת בחירות? זו חידה גם בשבילי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר