לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2006, 10:33
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
(:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "Eye don't know"

נראה לי שאסף הוציא את כל האישונים שהוא החסיר בכל ציוריו!
כל הכבוד אסף!
you needed to get that out of your system!
חח(:

בתור אובססיבית לעיניים ידועה, אהבתי מאוד!
בייחוד את הגייוון בצורות.
היה חסר לי קצת עיניים במצבים שונים, כלומר אם היית עושה אחת עצומה לגמרי, ועוד כמה בפרופיל, יכלת לפתח את זה למשהו ממש ממש מעניין.
בכל מקרה רישום ממש ממש מעניין כל הכבוד!

לגבי הרישום השני, די קשה לצייר בלי פרנס, ואני מתבססת על העובדה שזה נעשה בשעת לילה מאוחרת ולכן לא בדיוק היה לך רפרנס בהישג יד, ולעניין, רישום מעניין, יש משהו מיוחד בכך שהוא לא גמור והייתי ממליצה להשאיר אותו אפילו ככה.
יש לי קצת בעיה עם העיניים, אבל אל תייחס לזה יותר מדי חשיבות, הפרפקציוניזם שלי עולה על גדותיו בכל הנוגע לעיניים. או שזו פשוט העובדה שאני לא רגילה לראות אישונים ועיניים בצורה הסטנדרטית בציורים שלך.
בכל אופן, רישום קליל ויפה. אהבתי את תווי הפנים של הבחורה, דמיונית ככל שתהיה.

שאפו אספי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 15:17
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
ראשית, תודה על התגובות.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "Eye don't know"

עכשיו אני אתייחס גם לגופה של כל תגובה:

MSR, שמח שאהבת. לגבי הנפח לדברים, זה קצת בעייתי, לא כי אני לא יודע להצליל, אלא כי זה לא נועד להיות כזה מלכתחילה, הצורות עצמן שטוחות ולא התכוונתי להצליל מראש, ובכלל, הציור הזה נועד להיות סקיצה למשהו, אני מניח שעוד יבואו אחריו אחרים שיהוו הפקת לקחים.
גם אני יותר אוהב את העבודות הסוריאליסטיות שלי, אבל הן דורשות יותר משאבים

Narxx, ראיתי את כל תמונות העיניים שלך בבמה חדשה (וגם פה איפשהו), התמקדתי בפרטים בכמה מהן, כך שיש לי מושג קלוש על מה אתה מדבר. יש אצלי הפרדה בין סקיצות לבין ציורים שאני מייעד לסיום, והציור הזה הותחל כסקיצה ונמשך כך. בגלל זה הירידה לפרטים לא עמוקה כמו בציורים אחרים שלי (שהוגדרו על ידי כציורים).
תודה גם לך.

Elilulay, שכחתי איך קוראים לך...
טאו טאו, אה? תעשה כבר סדרת אנימציה משלך, עזובותך שטויות
תחשוב על ציור העיניים כעל קונספט בלבד, או כעל סקיצה והכנה לציור "אמיתי", את זה התחלתי לשרבט, בלי לבנות קומפוזיציה, בלי לתכנן שום דבר ובלי להתכוון להמשיך אותו. הערת לי במסנג'ר שחסר רקע, אז ישבתי עליו עוד קצת, אבל זו לא הייתה הכוונה ההתחלתית.
יבואו עוד כאלה, והרבה יותר מושקעים (ובטח לא על A4).
לגבי הבחורה, אז קודם כל אני שמח שאהבת, קשה לרצות אותך, יש בעיה בהצללות, כי זה דורש סבלנות שאין לי, וזה עוד שרבוט לא מסודר על A4, מה לעשות, אצלי זה ניכר.
יהיה בסדר

homelessit, יא, גם אני אוהב ציורים סוריאליסטים כאלה.. אה, בעצם, זה שלי
רדו ממני, עשו לי טובה
זה קצת מושקע מכדי להיות סקיצה, אבל זו באמת רק סקיצה. היה אפשר להשקיע בה יותר, היה אפשר להתעמק יותר ולדייק במבנה העיניים, ובכלל יש מקום להתייחס גם לקומפוזיציה אם שופטים את הציור כציור, ולא כהכנה למשהו, אבל אני אחלוק איתך סוד שחלקתי לא מזמן באשכול הזה, הציור הוא אכן הכנה למשהו, הסקיצה הזו הייתה ספונטנית ולא התעתדה להיות משהו שמעבר לכמה קווים בפיילוט, עד שאלי התעקש שזה ריק, בעקבות כך עשיתי מעשה ועבדתי קצת על רקע, עדיין ברמת סקיצה.
תודה

tammy1903, ברוכה השבה למחוזותינו (ומחוזותייך, את מנהלת פה, אהמ ).
נראה לך שאלו כל האישונים שהחסרתי בכל הציורים שלי? מתקופת הצבא אני מצייר בלי אישונים, יש לי בערך 6-7 שנות ציור בלי אישונים להשלים. אני מאמין שגם תראו עוד ועוד אישונים צצים בכל מיני מקומות לא צפויים בציורים שלי. (רק שלא ינסו לאבחן אותי לפי הציורים האלה, לא רוצה להחליף שוב כדורים ).
הרישום השני די עקום, (זה בכלל רישום? ), קווי העזר שלי היו עקומים מלכתחילה, אבל בגלל השיחה לא ממש יחסתי לזה חשיבות, בדיעבד התברר שזה יותר עקום משחשבתי.
העירו לי על חלק מהטעויות, ותיקנתי את חלקן, אבל יש עוד שדורש שיפור. בסה"כ אני מרוצה מזה, זה שיפור יחסית לפנים שהייתי מצייר, וגם להצללות, מה גם שרואים שינוי בדמות עצמה שנהגתי לצייר, ותמיד העירו לי שאני מצייר את אותה דמות, אז לא עוד.
האמת שזה לא ממש קשור לרפרנס זה או אחר, אני לא נוהג לצייר עם רפרנס, וגם כשאני כן יושב מול תמונה (או מודל), אני לוקח אותה בערבון מוגבל, אני מנסה ללמוד קווים כללים וממשיך לבד.
ה"טעות" הגדולה ביותר שעשיתי ברישום הפנים הזה הן ההצללות, הן לא מדויקות ודי מטעות, מה שאולי מושך תשומת לב ודי הרבה אש.
תודה על התגובה, שמח שאהבת

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר