לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2006, 07:49
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
כתבה רוקדים. למרות הכל

בצה"ל לא שוכחים את הפצועים; למעלה מ-150 פצועי חיל הרגלים מחמש השנים האחרונות נפשו באילת בסוף השבוע האחרון. את טקס פתיחת הנופש כיבדו בנוכחותם הקחצ"ר (קצין חי"ר וצנחנים ראשי) תת-אלוף יוסי בכר, ראש חטיבת כוח אדם של מז"י, תת-אלוף נועם טיבון וראש אגף השיקום של משרד הבטחון מר רוני מורנו.

"ארגנו להם פעילויות ספורט ימי, הופעות של להקות צבאיות, אדיר מילר בא להופיע ועוד הרבה אחרים", מספרת סרן ליאת נפש, קצינת נפגעים בחיל הרגלים. "לצערנו המקומות מוגבלים, רק כ-150 חדרים עומדים לרשותנו, אז אנחנו עושים את זה ברוטציה. הפצועים מאוד אוהבים את הנופש, הם מחכים לזה כל השנה. גם אנחנו למען האמת לא יכולים לחכות".

"המפגש הוא מדהים", מוסיפה סרן נפש. "מדובר בקשר מצוין שנשמר בין הצבא לפצועים במשך כל השנה. הנופש הזה הוא הזדמנות מדהימה להיפגש עם הפצועים לא רק בין מסדרונות בתי החולים אלא גם ליד שפת הבריכה או בארוחת הערב".

לפני כשנתיים, נפצע סג"ם אנטון סיומין בתאונת צניחה. שתי רגליו רוסקו. מאז יש לו פלטינות ברגל. סג"ם סיומין לא ויתר, ולאחר תהליך שיקום שארך כחצי שנה הוא חזר לשירות. עם חזרתו יצא סיומין לקורס מ"כים ולאחר מכן לקורס קצינים. במלחמה האחרונה, נכנס סג"ם סיומין עם המחלקה שלו ללבנון. "היינו בבינת-ג'ביל", מספר סיומין. "נכנסו לתוך בית על-מנת לבצע סריקה ופתאום נתקלנו בארבעה מחבלים. קרב התחיל להתנהל בתוך הבית אשר במהלכו קיבלתי צרור מאחד המחבלים. פוניתי לבית החולים לאחר כ-30 שעות בהן הוגדר מצבי בינוני עד קשה. כרגע אני בטיפולים אבל אם זה היה תלוי בי כבר הייתי חוזר".

"היה ממש כיף", מספר סג"ם סיומין. "זו הפעם השנייה שלי ואני מקווה שגם לא האחרונה. זה נותן המון כוח, במיוחד לאנשים שסובלים מפציעות קשות. פתאום אתה רואה אנשים עם כסא גלגלים רוקדים ברחבת הריקודים ואנשים שלא זכרו מתי הם צחקו בפעם האחרונה מתגלגלים מצחוק במהלך הופעות הסטנד-אפ. זה ממש ממלא אותך באנרגיה עד לשנה הבאה".

http://www1.idf.il/dover/site/mainp...t=1&bScope=True

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 12:21
  רונן צינמן רונן צינמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.06
בתור אחד שהיה בנופש.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "רוקדים. למרות הכל"

אני רוצה להודות מאוד למר ג'ו נחומי ובני משפחתו על מימון הנופש.
למזלי אני נפצעתי קל וחזרתי לשירות קרבי. מדהים לראות את תעצומות הנפש של החיילים שנפצעו, המאמץ לחזור לשגרה הוא אדיר. כ"כ כיף לראות אותם מחייכים למרות הטראומה שעברו. למרות זאת לא הכל מושלם ועדיין יש בעיות בדרך בו מתייחס לעיתים משרד הבטחון לפצועים. אגף נפגעים עומד לצד הפצועים ומלווה אותם לאורך השיקום ואף לאחר מכן. תודה רבה לכל האנשים הנהדרים מש"קיות\מש"קים , קצינים וקצינות שטורחים רבות על מנת לעזור ללוחמים ששילמו בדמם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר