לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2006, 16:41
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מישהו אמר פעם באיזה סרט את המשפט הבא:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
הבעיה היחידה שאני מוצא בכל הסיפור הזה היא ג'ורג' בוש. אין מצב שהצמח המדבר הזה יזם, תיכנן והוציא לפועל מבצע שכזה ועוד מבלי שיגלו את זה. (אולי זו בעצם לא בעיה כי הסרט לא כיוון אצבע מאשימה אל בוש עצמו, רק העלו תאוריה שאולי אחיו היה מעורב).

וניקסון פעם אמר ש"גם לפאראנואידים יש אויבים", אבל זה לא העניין פה

אל תשכח שבוש הוא לא היחיד בממשל האמריקאי, ובקשר ליכולות השכליות שלו אתה באמת די צודק, אבל רוב הקונספירציות עוסקות בקבוצות כאלה ואחרות שיושבות בממשל במשך שנים,ולמעשה הן אלה שמנהלות את אמריקה.

לא ראיתי את הסרט, אבל אני מכיר לא לא מהיום את כל תיאוריות הקונספירציה סביב 11/9, ולדעתי האפשרות שמדינה מסוימת תפעל נגד עצמה בידיעה ותביא להרג של 3000 אזרחים - נראה לי מגוחך, ולא משנה כמה "רמזים" "אי הבנות" "צירופי מקרים חשודים" עולים מניתוח סוביקטיבי של כמה אנשים כלפי ההיסטוריה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2006, 17:05
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
לדעתי האפשרות שמדינה מסוימת תפעל נגד עצמה בידיעה ותביא להרג של 3000 אזרחים - נראה לי מגוחך

מה עם המלחמה בעראק? צמרת הממשל האמריקאית מופיעה בנאומים לאומה, באו"ם ואיפה לא ומשקרת לכל אמריקאי ולכל תושב כדור הארץ שקולט את CNN. מספרים סיפורים על נשק להשמדה המונית שמסכן את ביטחון ארה"ב ומדינות העולם החופשי ובסוף מה מצאו? אנתרקס. אותו אנתרקס שבוש האב נתן לסדאם לפני מלחמת המפרץ הראשונה. למה עשו את כל זה? בשביל נפט, בשביל כסף. כמה אמריקאים מתו בעראק? כמה עראקים? מה זה בכלל בשביל האנשים האלו 3000 בני אדם?

מי שהרים את הקרקס של 9\11 עשה את זה בשביל טריליוני דולרים בזהב שהיו מתחת למגדלי התאומים. כוחות כלכליים ואנשי ממשל קשרו קשר נגד האומה האמריקאית בשביל המון כסף. אני מאמין שהצבא הסכים לשתף פעולה כי זה סיפק לו את ההצדקה לצאת למסעות מלחמה באפגניסטן ועראק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר