לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2006, 15:29
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "אני לא יודע אם יש בדיוק כזאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
חחחח רק עכשיו ראיתי את המחיר.. מה זה אמור ליהיות מה אני משוגע אני בקושי יודע להחזיק גיטרה למה אני אקנה כזאת יקרה.. אחרי שאני אדע לנגן אז כבר אני אקנה אחת כזאת..

בדיוק מה שאני חשבתי כשקניתי אותה, היא הייתה הגיטרה הראשונה שלי ואמרתי לעצמי "למה לי להוציא כ"כ הרבה על גיטרה? אני בקושי יודע לנגן, אם בכלל"..סמכתי על המורה שלי שהוא אמר לי שזה יהיה טוב לי להתחיל בגיטרה טובה יחסית.. כדי שיהיה לי חשק להמשיך לנגן כל הזמן אם לא תהיה לך גיטרה טובה ושכיף לנגן עליה אתה לא תתאמן..

טל

www.talnitzan.co.il

חזרה לפורום
ישן 12-09-2006, 15:40
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "שהגיטרה יותר יקרה היא מוציאה..."

אני התחלתי ללמוד על גיטרה ישנה מאוד של סבי ז"ל.. אבל המורה שלי אמר שלנגן עליה אי אפשר.. וכדאי לתקן אותה, אני העדפתי להשאיר אותה במצב שסבא שלי ז"ל ניגן עליה אז לא נגעתי בה והשארתי אותה במקום מוגן ונקי

הצליל בגיטרה של 700 שקל לעומת גיטרה ב300 שקל (בהנחה שה700 שקל היא הגיטרה של מדריגל וה300 היא הגיטרה של מוסוניק) הוא שונה מאוד, הוא יותר עמוק, יותר נקי ויותר ברור.. חוץ מזה, שלגיטרה לוקח פחות זמן "להיפתח" (משמע להוציא צליל ברור יותר וחד יותר) לעומת גיטרה ב300 שקל..

עריכה: חוץ מזה הבניה כמובן שונה מאוד וחזקה יותר..

www.talnitzan.co.il

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר