לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2005, 16:36
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
עזרה זאת שאלה newbit לחלוטין וזאת הסיבה שאין לאנשים כח לענות לך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדיסו שמתחילה ב "צריך המלצה אם שווה לשפר את המחשב או לא!!!"

אני אענה בקצרה ואתה תחפש את שאר הפרטים לבד. רמז: תשתמש באופציית החיפוש באתר !!!!!
הכרטיס מסך שלך מיושן ולא אמור להריץ משחקים חדישים, אם במשחקים חדישים חשקה נפשך אז זה צוואר הבקבוק שלך ושם יש מקום לשיפור, דבר שני זה הזכרון, 512 נחשב היום לסטנדרט, סביר להניח שרק מערכת ההפעלה שלך לוקחת סביבות חצי מהזיכרון שלך מה שלא משאיר הרבה לתוכנות אחרות.

לאחר התשובה הישירה הזו על מה אני ממליץ לקנות בהתחשב בזה שאתה גיימר יש כמה וכמה דברים שכדאי שתעשה לפני שאתה רץ לחנות: 1) תפרמט את המחשב :-) כן, זה נשמע נורא ואיום ואישית אני לא מגבה כלום לפני שאני עושה את זה, אני אוהב להתחיל ממש מהתחלה. אבל אולי תרצה לגבות כמה דברים לפני שאתה עושה את זה.
2) לאחר התקנה חדשה (אני מניח XP עם SP2) תוודא שהמחשב שלך מאובטח מבחינת רשת ונקי מטרוייאנים וירוסים ושאר מחלות ותוודא שהוא יישאר כך.
3) יש עוד דברים שצריך לעשות בתחזוקה שוטפת אם אתה רוצה לשמור על ביצועים גבוהים כמו DEFRAG אופטימיזציות זכרון וכ"ו.
גם אם תבחר לא לפרמט (לא מומלץ לדלג על השלב הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מערכת Windows (כמו הרבה בני אדם) נוטה לצבור טעויות וזבל עם הזמן ויש להתקין מערכת הפעלה מחדש כל כמה חודשים (או שבועות או ימים, תלוי עד כמה אתה פריק מחשבים) ) כדאי שתנסה את שלבים 2+3 לפני שאתה רץ לחנות, סביר להניח שאם לא נהגת כך עד עכשיו תראה שיפור גדול בביצועים של המחשב שלך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2005, 17:39
  אליאור2004 אליאור2004 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור2004 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור2004
תשמע לי טוב אחי כדי שלא ישגעו אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אדיסו שמתחילה ב "צריך המלצה אם שווה לשפר את המחשב או לא!!!"

דבר ראשון יש הרבה לשפר הכל

אבל אם אין לך כסף רק את הזכרונות כי אותם אתה חייב דחוף
כל דבר יעבוד עם הרבה זכרונות אם תרצה אני יסביר למה הם הבעיה כי אני לא רוצה להסביר סתם

הכרטיס מסך כדאי מאוד אבל לא חייב יש לי שתי מחשבים בבית ושתיהם "עמוסים" בתוכנות והכל אני פורץ מכין סרטים מוצץ בשירים מלא הורדות כל המשחקים החדשים האלף לייף עובד עם כרטיס כזה בידיוק

אני רק אומר דבר ראשון להוסיף עוד 256 של זיכרונות ואז משהו כמו G-FORCE5600 אוו 5200
עם 128MB

אם תוכל יותר תוסיף דיסק קשיח לא חייב

אבל מאוד חשוב כדי שלא יעומס המחשב תוכנות שינקו אותו כמו אנטיוירוס תוכנות נגד רוגלות
systemworks של נורטון חומת אש שיש ב-SP2 שמי שאמר אמר בתגובה הראשונה

יש מלא דברים אבל אם אין כסף זיכרונות דבר ראשון
ישן 07-01-2005, 10:43
  erez20 erez20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.03
שלח הודעה דרך ICQ אל erez20 שלח הודעה דרך MSN אל erez20 שלח הודעה דרך Yahoo אל erez20
למבוגרים בלבד
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי galgul שמתחילה ב "לפי דעתי אדיסו אח שלי ....."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי galgul
אתה רק צריך לקנות כרטיס זיכרון 256 ddr ram ועוד 40 ג'יגה..
כרטיס מסך לא צריך שלא ישגעו אותך!
היום המשחקים דורשים 32-64 זיכרון...
עוד שנה או שנה וחצי תקנה...את הכרטיס מסך!
אני יודע שיש נהלים למה מותר\אסור לעשות ואסור לתקוף הודעות של משתמשים אחרים, לכל אחד יש זכות להביע דעה, אבל אני חושב שיש פה מקרה חריג בו מטעים בן אדם שבאמת רוצה לדעת מה לעשות, ולדעתי אם מגיבים מסויימים טוענים שמה שחשוב בכרטיס מסך זה רק הזכרון שלו אז אולי יש מקום להתערב.
לאחר כל מה שכתבתי לעיל אני רוצה להגיד לפותח הדיון שמשתמש זה ^^^^ כמו עוד כמה מגיבים בדיון הזה לא מבין במחשבים.
האם הגעת למצב שיש לך 5 ג'יגה ומטה של מקום בדיסק הקשיח ? אם לא אז אין לך מה לקנות דיסק חדש, אם אתה מתקרב לגבול הזה אז תצרוב חלק מהדברים שאתה לא חייב שיהיו כל הזמן על המחשב ותפנה לעצמך מקום. אם זה בלתי אפשרי אז תקנה כונן קשיח נוסף, קשה לי להאמין שזה מה שמונע ממך לשחק במשחקים.
כרטיס המסך שלך שווה ביכולות שלו לכרטיסי מסך 3 דורות אחורה כגון GFORCE2MX ולקנות כרטיס מסך 5200 לא יישפר את המצב שלך בהרבה.
ביצעת את פעולות התחזוק למחשב שלך ? יש שיפור ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר