לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2005, 00:09
  yaniv G yaniv G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yaniv G שמתחילה ב "טוב אז ...."

טוב נו מה אני יגיד לכם ת'שמעו.

אני התחלתי לצייר את המאנגה ואת האנימה לפניי איזה אממ חצי שנה אוקיי??
עכשיו, אני ראיתי שאני לא מצליח לצייר יפה אז אני התחלתי ללמוד איך מצירים וגם אחותי שהיא בגרפיקה(בתיכון) לימדה אותי כל מני דברים.
מתיי שהתחלתי להעתיק(3,4 ציורים)אז הציור שלי הישתפר אבל ממש כיאילו, בכתה ח' אני לא ידעתי לצייר וכל החברים שלי ירדו לי על הציורים שלי, ואז בחופש הגדול אני העתקתי איזה 3,4 ציורים והישתפרתי בצורה בת ****.
אחריי זה בבית ספר חברים שלי ראו אותי מצייר ציורים(ממציא)של דרגון בול זי ואמרו לי שאני השתפרתי בצורה משמעותית(אני לא רוצה להישמע חנאג').
ואני לא העתקתי יותר ציורים! אז עכשיו שאני ממציא ציורים או דמויות אני גם זוכר תכניקות של העינים או של הגוף או של כל מיניי דברים! והעתקה הצילה אותי כי אם אני לא הייתי מקשיב לאחותי אז אני לא הייתי מתחיל להעתיק כמה ציורים ואז אני לא הייתי מישתפר!!! עכשיו שאני בכיתה ט' אני כבר יכול שנה הבאה ללכת לגרפיקה כמו אחותי! בזכות זה שלמדתי מאחותי איך מציירים וגם מהעתקות(אני לא העתקתי רק דרגון בול אני גם העתקתי ציורים אמיתיים דיוקנים, ולא הרבה רק איזה 3,4 ציורים אני העתקתי)
אז לסיכום!
אצלי העתקה כן עזרה לי ואני למדתי המון! אוליי אצלכם זה לא כך אבל למי שיש זיכרון תמונה(המבין יבין)
אז זה כן עוזר לו! כמובן שצריך להיתאמן המון על הציורים כי זה לא בא לך בשנייה אבל אתה לא צריך לדעת את הכל לבד, אתה צריך גם ללמוד מאחרים או מציורים איך מציירים! אם יש פה מישהוא שרוצה להיתקדם מהר הוא יכול לנסות את השיטה של העתקה! אבל העתקה של ציור אחד ליד השני לא ניר על ציור ולהעתיק את הקוים כי זה ממש לא שווה!!!!!!! אתם יכולים לחשוב אחרת אבל כך אני עשיתי וכך אני למדתי! כל אחד ושיטות הסבתה שלו!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר